SZKOŁA TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA

SZKOŁA TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA nr 2013

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Zespół Szkół Policealnych
Wyślij e-mail
ul. Św. Marka 37
31-024 Kraków

tel: 12 4310016
tel: 12 4232769
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

ZESPÓŁ SZKÓŁ POLICEALNYCH


Szkoły istnieją już od 1993 roku. Znajdujemy się w sercu Krakowa, 200 metrów od Dworca Głównego, blisko Rynku Głownego, przy ul. św. Marka 37.

Szkoły posiadają Wyślij e-mail nadane przez Ministra Zdrowia oraz przez Prezydenta Miasta Krakowa.

Programy nauczania poszerzone o naukę języków obcych przygotowują absolwentów do pracy w krajach Unii Europejskiej.

Posiadamy nowocześnie wyposażone laboratoria, pracownie i gabinety w których odbywa się nauka zawodów.

Laboratorium analityczne, pracownia chemiczna, pracownia kosmetyki, gabinet wizażu, pracownia fizykoterapii (m.inn. laser, magnetronik).

Wykłady odbywają się w nowoczesnych salach, nauczyciel dysponuje sprzętem audiowizualnym.

Zajęcia wychowania fizycznego prowadzone są w sali gimnastycznej, sali do aerobiku, na lodowisku, siłowni i na basenie.

Kadra wywodzi się z krakowskich szkół i uczelni: Collegium Medicum UJ, Akademii Ekonomicznej, Wydziału Prawa UJ, Państwowego Policealnego Studium Medycznego. Wiedzy zawodowej uczą specjaliści z różnych dziedzin: farmakologii, kosmetologii, dermatologii, dietetyki, higieny itd.

W Szkole Kosmetycznej prowadzone są zajęcia wizażu i charakteryzacji. Jako jedyna szkoła w Polsce prowadzimy zajęcia bodypaiting - modnej dziś w świecie sztuki malowania ciała. Umiejętności z Wyślij e-mail przekazuje słuchaczom absolwentka wyższej szkoły wizażu i charakteryzacji w Paryżu. W Szkole nakręcono film o tej tematyce, a dwie nauczycielki zajęły III miejsce na międzynarodowym festiwalu Wyślij e-mail w Austrii. Uczniowie również uczestniczą w konkursach wizażu i zdobywają wysokie lokaty.

Ministerialne programy nauczania, wykładowcy aktualizują i wzbogacają o nowe treści, jakie niesie postęp w farmakologii, kosmetologii, ekonomii, dermatologii, dietetyce itd.

SZKOŁA TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA DZIENNA I ZAOCZNA

Szkoła o nazwie Prywatna Policealna Szkoła Zawodowa.- Szkoła Technologii Żywności i Żywienia w Krakowie jest szkołą niepubliczną policealną.

W związku z wejściem Polski do Unii Europejskiej oraz wymogiem spełnienia szeregu norm i przepisów /HACCP, CCP - Hazard Analysis Critical Control Points and Critical Control Point, GMP - Good Manufacturing Practice, GHP - Good Hygiene Practice/ nasza Szkoła Technologii Żywności kształci absolwentów w bardzo poszukiwanym obecnie zawodzie.

Zadaniem Szkoły jest kształcenie średnie zawodowe, celem przygotowania słuchaczy do pracy w zakładach przetwórstwa spożywczego, instytucjach powiązanych z badaniem żywności, handlem artykułami spożywczymi, zakładach żywienia zbiorowego, instytucjach zajmujących się obrotem żywnością, służbie zdrowia (sanatoria, żłobki, szpitale itp.), indywidualnych i zbiorowych gospodarstwach domowych (domy opieki społecznej, domy dziecka, internaty itp. ).Ponadto absolwenci mogą prowadzić własną działalność gospodarczą w branży spożywczej, usługach gastronomicznych, agroturystycznych, hotelarskich itp.

CELE I ZADANIA SZKOŁY

Szkoła realizuje następujące cele i zadania:

 1. Umożliwia uzupełnienie posiadanego wykształcenia o wykształcenie średnie zawodowe w zakresie zawodu:
  Wyślij e-mail ,
  Wyślij e-mail ,
 2. Umożliwia absolwentom dokonanie świadomego wyboru dalszego kierunku kształcenia, w szczególności w szkołach wyższych lub wykonywania wybranego zawodu
 3. Kształtuje środowisko społeczności Szkoły wyrabiając wśród słuchaczy postawy i umiejętności niezbędne dla wykonywania przyszłego zawodu.

WARUNKI PRZYJĘCIA DO SZKOŁY

 1. Ukończenie szkoły średniej (liceum lub szkoła równorzędna)
 2. Przedłożenie wymaganych dokumentów
 3. Opłata wpisowego (przy przyjęciu do szkoły)

WYMAGANE DOKUMENTY

 1. Świadectwo ukończenia szkoły średniej (oryginał lub notarialnie potwierdzona kopia)
 2. Zaświadczenie lekarskie
 3. Karta szczepień ze szkoły średniej
 4. 5 zdjęć
 5. Wypełniona ankieta personalna na miejscu w Studium
 6. Ksero dowodu osobistego

OPŁATA ZA NAUKĘ

Ze względu na zróżnicowanie opłat w zależności od roku rozpoczęcia kształcenia, jak i systemu kształcenia, szczegółowych informacji na ten temat udziela sekretariat Szkoły. Spośród krakowskich Szkół Kosmetycznych z uprawnieniami szkoły publicznej nasza szkoła pobiera najniższe czesne za naukę.

ZAKWATEROWANIE

Istnieje możliwość zakwaterowania na terenie Krakowa po przystępnych cenachZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
SZKOŁA TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA - galeria
SZKOŁA TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 56)
Poprzednia usługa: MATEMATYKA Korepetycje KORKI LICEUM MATURA!! TANIO   Następna usługa: BIOLOGIA KORKI Solidnie TANIO ## BEZSTRESOWO##