favore.pl
Migracja na Linux, server, desktop  -  Katowice

Migracja na Linux, server, desktop - Katowice nr 202036

Lokalizacja: Katowice, Tychy, Chorzów, Bytom, Gliwice (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Andrzej
Wyślij e-mail
KatowiceTychyChorzówBytomGliwice
tel: 606326870606326870
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
nd: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Migracja na Linuksa, kompleksowo - śląskie

Firma Google rygorystycznie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa danych. Najważniejszym krokiem jaki internetowy gigant wykonał w tym kierunku to pozbycie się Windows na komputerach swoich pracowników. 10 tysięcy pracowników tej firmy używa wyłącznie systemu Linux lub Mac OS firmy Apple. Firmy oraz prywatni użytkownicy w Polsce i na świecie coraz częściej rezygnują z systemu Windows.

Od kilku lat jestem użytkownikiem systemu Linux. W październiku 2008 roku w najpopularniejszym w Polsce linuksowym magazynie Linux+ opublikowano moje remasteringowe dystrybucje Linuksa: UbuFido 7.08, UbuFido 7.12 oraz KubuFido. Obecnie dla bardziej wymagających użytkowników komputera instaluję utworzoną w USA prostą w obsłudze dystrybucję Linuksa z jednym z najlżejszych środowisk graficznych LXDE. Według przeprowadzonych testów jest to zdecydowanie najszybsza, bardzo stabilna oraz niewiarygodnie wydajna dystrybucja. Przeciętny użytkownik systemu Windows jest w stanie poznać kompletną obsługę Linuksa wraz z instrukcjami jak instalować poszczególne programy w ciągu jednej godziny szkolenia. Co jest ważne nie musisz rezygnować z Windows, mogę zainstalować Linuksa jako drugi system operacyjny na jednym dysku twardym. Dysk zostanie podzielony na partycję Windows oraz Linux. System Windows oraz zawartość programów, które są zainstalowane pozostaną nienaruszone.

Oczywiście Linuksa można zainstalować jako jedyny system operacyjny. Rezygnacja z systemu Windows nie oznacza braku możliwosci uruchamiania programów i gier napisanych pod ten system. Program Wine pozwala na emulację systemu Windows i zapewnia korzystanie z większości programów napisanych pod Windows. Nawet tych bardziej rozbudowanych jak na przykład Adobe Photoshop.

Instalacja Linuksa serwerowa: Procmail Mail Filter, Read User Mail, SpamAssassin, DNS BIND, Open SSH, serwer plików, serwer wydruku, WWW Apache, bazy danych MySQL, bazy danych PostgreSQL, Samba - udostępnianie plików oraz drukarek między systemami Linux oraz Windows, dzielenie łącza internetowego, tworzenie kopii zapasowych danych z komputerów podłączonych w sieci lokalnej. Łatwość konfiguracji usług serwerowych poprzez phpMyAdmin oraz panel Webmin. Na komputerze będzie również zainstalowany pakiet biurowy OpenOffice.org. Można doinstalować w tej wersji wszystkie programy dostępne dla systemu Linux, taka opcja pozwala na wykorzystanie komputera jako dodatkowej stacji roboczej.

Oferuję również Indywidualne szkolenie na miejscu u klienta realizowane na terenie Śląska oraz Zagłębia w zakresie instalacji systemu Debian Linux
serwer.
Więcej na stronie: Wyślij e-mail

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INFORMACJE
Kontakt
Andrzej
Wyślij e-mail
KatowiceTychyChorzówBytomGliwice
tel: 606326870606326870
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
nd: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU abifoto
Migracja na Linux, server, desktop - Katowice - galeria
Migracja na Linux, server, desktop - Katowice Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Instalacje hydrauliczne   Następna usługa: Szampon z glinką TFAL 500 ml