favore.pl
Prywatne Technikum Hotelarskie (Zakopane)

Prywatne Technikum Hotelarskie (Zakopane) nr 2027

Lokalizacja: Zakopane (woj. małopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Prywatne Szkoła Hotelarska
Wyślij e-mail
ul. Jana Pawła II 10a
34-500 Zakopane

tel: 18 201239018 2012390
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

PRYWATNE TECHNIKUM HOTELARSKIE - ZAKOPANEO NAS


Prywatne Technikum Hotelarskie to najstarsza szkoła tego typu w Polsce. Pierwszego września 2006r rozpocznie 15-ty rok działalności. Posiada uprawnienia szkoły publicznej, co oznacza, że uczniowie mają takie same prawa i obowiązki jak uczniowie szkół państwowych. Jej największym atutem jest niewielka liczba uczniów w klasach i w całej szkole. Poszczególne oddziały liczą około 10-15 osób, co pozwala otoczyć uczniów większą opieką. Ponadto szkoła organizuje wiele zajęć pozalekcyjnych, w większości związanych z przyszłym zawodem. Pozwalają one na lepsze przygotowanie ucznia do pracy zawodowej. Ze względu na niewielką ilość uczniów w szkole panuje specyficzna atmosfera, pozwalająca uczniom na rozwijanie swoich zainteresowań. Mają oni też możliwość uzyskania w trakcie nauki dodatkowych umiejętności i uprawnień, np. kurs barmański, itp.
W szkole obowiązują mundurki - podczas praktyk zawodowych i wszystkich oficjalnych uroczystości uczniowie występują w jednolitym ubiorze zaprojektowanym według standardów hotelowych. Naszym zdaniem również wygląd zewnętrzny ucznia musi przygotowywać go do przyszłej pracy zawodowej.
Dużą uwagę przywiązujemy w naszej szkole do kultury dnia codziennego, dlatego mottem szkoły stało się stwierdzenie "Hotelarstwo to nie tylko zawód, to również styl życia".
Nauka trwa 4 lata. Plan nauczania, oprócz przedmiotów ogólnokształcących, obejmuje także przedmioty typowo zawodowe takie jak: marketing w hotelarstwie, obsługa konsumenta, organizacja i technika pracy, podstawy ekonomiczne i prawne, podstawy przedsiębiorczości, podstawy rachunkowości i finansów, technika pracy biurowej, usługi turystyczne, zasady żywienia i technologia gastronomiczna. Uczniowie uczą się dwóch języków obcych: angielskiego i niemieckiego, w obu językach prowadzone są również zajęcia z języka zawodowego. W następnym roku szkolnym planujemy wprowadzenie fakultetu języka rosyjskiego.
Uczniowie klasy II, III i IV odbywają praktyki zawodowe w różnych obiektach hotelarskich. Na każdej z praktyk mają oni bezpośredni kontakt z gościem hotelowym i praktycznie mogą wykorzystać wiedzę zdobytą w szkole.
Nauka w naszej szkole gwarantuje zdobycie ciekawego, satysfakcjonującego i poszukiwanego na rynku pracy zawodu. Nasi absolwenci są dobrze przygotowani do pracy w obiektach hotelarskich na różnych stanowiskach jak również do prowadzenia własnego obiektu.
GALERIA
 
  Wyślij e-mail   Wyślij e-mail  
 
  Wyślij e-mail   Wyślij e-mail  
 
  Wyślij e-mail   Wyślij e-mail  
 
  Wyślij e-mail   Wyślij e-mail  
 
  Wyślij e-mail   Wyślij e-mail

NABÓR
Warunki naboru uczniów określa Wyślij e-mail w oparciu o przepisy Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu.
Zasady finansowania: uczniowie ponoszą tylko koszty czesnego (z opłat tych pokrywamy koszt ubezpieczenia, dofinansowanie wyjazdów szkoleniowych, itp.), dla wzorowych uczniów możliwość obniżenia opłat czesnego, szkoła prowadzi nieodpłatne zajęcia fakultatywne np. wycieczki turystyczne, pływalnia, siłownia itp.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Prywatne Szkoła Hotelarska
Wyślij e-mail
ul. Jana Pawła II 10a
34-500 Zakopane

tel: 18 201239018 2012390
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Prywatne Technikum Hotelarskie (Zakopane) - galeria
Prywatne Technikum Hotelarskie (Zakopane) Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Wyposażanie serwisów wulkanizacyjnych - MC PLUS   Następna usługa: FIZYKA CHEMIA BIOLOGIA 20LAT Doświadczenia mgr