favore.pl
Prezentacje maturalne z języka polskiego

Prezentacje maturalne z języka polskiego nr 20688

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
25 / sztuka
Kontakt
Agnieszka Krawczyk
EduKrak
Wyślij e-mail
al. Kijowska 11/42
30-079 Kraków

tel: 12 637292712 6372927
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Zamiast płacić za drogie prezentacje sprzedawane w internecie, kup naszą książkę - 90 gotowych prezentacji maturalnych na najpopularniejsze tematy, wraz z konspektem, bibliografią, bazą cytatów i odniesień w kulturze i sztuce!!!!

Książka w sprzedaży wysyłkowej - cena 25 zł (wysyłka gratis)

Wyślij e-mail

Słownik motywów literackich. Prezentacje maturalne z języka polskiego to książka, skierowana przede wszystkim do maturzystów oraz do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Ma umożliwić przygotowanie do części ustnej egzaminu dojrzałość, czyli własnej prezentacji. Jest przydatna także podczas powtórki materiału, przygotowania do klasówki, w pisaniu wypracowań, zwłaszcza na tematy przekrojowe.

Książka zawiera blisko 90 gotowych prezentacji maturalnych, prezentując najpopularniejsze i najczęściej przewijające się tematy. Opracowano ponad 600 utworów literackich, blisko 270 autorów. Książka liczy 600 stron. Każdy motyw przygotowany jest bardzo szczegółowo i wyczerpująco w oparciu o pozycje z listy lektur obowiązkowych, nadobowiązkowych, a także inne – ciekawe i ważne – książki. Lektury przedstawiono w kolejności chronologicznej oraz problemowo, uwypuklając ważne podobieństwa i różnice między nimi.

Od innych słowników motywów literackich naszą publikację wyróżnia – obok wyczerpującego potraktowania tematu i dużej ilości omówionych lektur – szeroki kontekst kulturowy, w jakim umieszczono każdy opracowany temat. Omówienie poszczególnych motywów wzbogacono nawiązaniami do sztuki, filmu i muzyki – dzięki temu uczeń ma szansę na uatrakcyjnienie swej prezentacji, znaczne wykroczenie poza temat, który przedstawia. Może też wykonać własne pomoce (tablice poglądowe, mapy skojarzeń, prezentacje w Power Point). Wielką zaletą Słownika jest także bogata i szczegółowa bibliografia oraz baza przydatnych cytatów. Dzięki tej książce uczeń może łatwo zbudować własną prezentację – książka poprowadzi go poprzez wybór tematu maturalnego, zbieranie materiałów, tworzenie bibliografii i konspektu pracy po „efekt finalny”: własną wypowiedź, która zostanie nagrodzona najwyższą oceną.
Słownik motywów literackich. Prezentacje maturalne z języka polskiego to książka pożyteczna, przydatna, dobrze przemyślana i napisana w jednym celu – by ułatwić zdanie matury, pomóc w pisaniu wypracowań lub klasówek z języka polskiego. Każdy temat przygotowany jest w oparciu o najlepsze polskie opracowania literatury: Marii Janion, Marii Cieśli-Korytowskiej, Aliny Witkowskiej, Henryka Markiewicza i wielu, wielu innych.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
25 / sztuka
Kontakt
Agnieszka Krawczyk
EduKrak
Wyślij e-mail
al. Kijowska 11/42
30-079 Kraków

tel: 12 637292712 6372927
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Okładka Słownika - Prezentacje maturalne z języka polskiego
Prezentacje maturalne z języka polskiego Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: KUPIĘ, KUPIĘ 2 POKOJOWE przy Dalekiej, OCHOTA   Następna usługa: Przeprowadzki - przewozy - wywóz zbędnych rzeczy