favore.pl
Botox - zmarszczki, nadpotliwość, powiekszanie ust

Botox - zmarszczki, nadpotliwość, powiekszanie ust nr 2080

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Celebrity Beauty Spa
Wyślij e-mail
ul. Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

tel: 22 335774422 3357744
tel: 22 335774122 3357741
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-21:00
sb: 09:00-19:00
nd: 10:00-16:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
MEDYCYNA ESTETYCZNA TWARZY I CIAŁA

Ze szczególną troską wsłuchujemy się w problemy związane z niewielkimi niedoskonałościami z jakimi zwracają się do nas Państwo.

Nasi specjaliści, po konsultacjach, pomagają uzyskać zamierzony efekt zmian.


BOTOX

Co to jest Botox?

Botox to nazwa handlowa oczyszczonej postaci toksyny botulinowej, produkowanej przez bakterie. To właśnie wstrzyknięcie niewielkiej dawki leku w wybrane okolice twarzy likwiduje zmarszczki wywoływane przez kurczenie się mięśni mimicznych.

Jak działa Botox?

Wyraz twarzy jest wypadkową działania bodźców wysyłanych przez mózg do komórek mięśniowych. Botox blokuje przechodzenie bodźców z nerwów do drobnych mięśni mimicznych twarzy. Zapobiega to skurczowi tych mięśni, a jednocześnie marszczeniu i fałdowaniu się skóry. Botox działa jedynie w obrębie mięśni, do których został wstrzyknięty - pozostałe mięśnie funkcjonują jak dotychczas.

Na czym polega leczenie?

Botox jest wstrzykiwany przy użyciu jednorazowej strzykawki zaopatrzonej w bardzo cienką igłę. Małą ilość preparatu Botox bardzo precyzyjnie wstrzykuje się w kilka miejsc na twarzy. Ból związany z zabiegiem jest minimalny.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Zaletą preparatu Botox jest to, że efekt leczenia tym preparatem jest przemijający. Utrzymuje się przez 6-9 miesięcy, w zależności od osoby. Pacjent ma szansę sam ocenić efekt terapii i regularnie ją powtarzać. Efekt leczenia zanika stopniowo. Wstrzyknięcie należy wykonywać 2-3- krotnie w ciągu roku. Po kolejnych zabiegach czas utrzymywania się efektów leczenia wydłuża się, co wiąże się ze zmniejszeniem częstotliwości kolejnych wstrzyknięć, bez zmniejszenia skuteczności terapii.

Czy leczenie preparatem Botox jest zwykłym zabiegiem kosmetycznym?

Jest to najszybciej rozwijający się zabieg kosmetyczny, według danych Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej. W stanach Zjednoczonych, w 1999 roku wykonano 498 204 zabiegi z użyciem preparatu Botox, co stanowi wzrost o 216%. Obecnie częściej wykonuje się jedynie peeling chemiczny.

Czy leczenie preparatem Botox jest bezpieczne?

Stosowanie Botoxu charakteryzuje się dużym bezpieczeństwem. Preparat stosowany jest od przeszło dziesięciu lat, w ponad 60 krajach, u pacjentów z wieloma problemami zdrowotnymi. Do najczęstszych działań niepożądanych należy tkliwość i zasinienie w miejscu wstrzyknięcia. W niektórych przypadkach Botox może przechodzić na okoliczne mięśnie i powodować ich przemijające osłabienie. Rzadko może dochodzić do niewielkiego i odwracalnego opadania powiek i brwi. Preparat Botox nie powinien być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią, ponieważ nie przeprowadzono wystarczającej ilości badań, które potwierdziłyby brak wpływu leku na płód i mleko matki. Ponieważ efekt preparatu Botox utrzymuje się przez ograniczony czas, to również działania niepożądane wygasają po kilku tygodniach. Nie donoszono o trwałych działaniach niepożądanych, związanych z zastosowaniem preparatu Botox. Botox został zaakceptowany przez liczne środowiska medyczne na całym świecie. Jest często stosowany przez celebrities, wypracował sobie stabilną pozycję w wielu krajach świata.

Czy leczenie preparatem Botox może być łączone z innymi zabiegami?

Botox jest często stosowany łącznie z innymi zabiegami liftingu twarzy, poprawiając końcowy efekt. Jest to zabieg miejscowy, a więc nie interferuje z innymi metodami, takimi jak lifting kolagenowy, czy laserowy. Badania wykazały, że lifting przy użyciu lasera CO2 jest mniej skuteczny w porównaniu z laserem i preparatem Botox stosowanymi łącznie. Zagadnienie łączenia Botoxu z innymi zabiegami powinno być omówione z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia.

Czy Botox może być stosowany u mężczyzn?

Botox jest równie skuteczny u mężczyzn jak i u kobiet. W praktyce coraz częściej mężczyźni decydują się na to leczenie, by wyglądać młodziej.

Czy Botox jest odpowiedni dla mojej twarzy?

Aby dowiedzieć się, czy Botox byłby odpowiedni także dla Ciebie, skonsultuj się ze specjalistą, który pomoże wybrać Ci optymalny sposób poprawy wyglądu.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

Restylane ( restylana, restylan )

Jest jasnym, przeźroczystym i lepkim żelem stosowanym do wypełniania zmarszczek. Preparat jest oparty na stabilizowanym kwasie hialuronowym pochodzenia niezwierzęcego (NASHA). Kwas hialuronowy jest naturalnym polisacharydem i stanowi ważny składnik skóry, tkanek podskórnych i łącznych, znajduje się także w maziówce i płynie stawowym. Dodatkowo odżywia ostrzykniętą okolicę przyciągając w to miejsce cząsteczki wody. Działanie preparatu polega na zwiększaniu objętości tkanki, przywracając pierwotny kształt skóry. Zabiegi polegają na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego (naturalnego składnika skóry) w bruzdy zmarszczkowe, usta i inne tkanki wymagające korekty. Można wypełniać fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki wokół ust, modelować zapadnięte policzki i powiększać usta. Efekty zabiegu utrzymują się od 6 miesięcy do roku. Podczas konsultacji wstępnej ustalany jest indywidualny program zabiegu. Konsultacja kontrolna jest bezpłatna.

POWIĘKSZANIE UST

Zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego (naturalnego składnika skóry) w usta i inne tkanki wymagające korekty. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Można wypełniać zmarszczki wokół ust, modelować i powiększać usta. Dzięki unikalnym własnościom preparatu efekty zabiegu utrzymują się do 18 miesięcy. Po podaniu preparat jest praktycznie niewyczuwalny, nadaje ustom naturalny wygląd, rewitalizuje tkanki.

Podczas konsultacji wstępnej ustalany jest indywidualny program zabiegu. Konsultacja kontrolna jest bezpłatna. Preparat jest oparty na stabilizowanym kwasie hialuronowym pochodzenia niezwierzęcego (NASHA). Kwas hialuronowy jest naturalnym polisacharydem i stanowi ważny składnik skóry, tkanek podskórnych i łącznych, znajduje się także w maziówce i płynie stawowym. Dodatkowo odżywia ostrzykniętą okolicę przyciągając w to miejsce cząsteczki wody.

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI

Botoxem można skutecznie leczyć nadpotliwość pach, stóp i dłoni. Zabieg polega na wstrzyknięciu niewielkich ilości preparatu w nadmiernie pocące się miejsca. Preparat blokuje połączenia nerwowe prowadzące do gruczołów potowych powodując mniejsze wydzielanie potu. Efekt utrzymuje się przez około 7 miesięcy. Po tym okresie zabieg należy powtórzyć.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Celebrity Beauty Spa
Wyślij e-mail
ul. Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

tel: 22 335774422 3357744
tel: 22 335774122 3357741
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-21:00
sb: 09:00-19:00
nd: 10:00-16:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU celebrity
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Pozostałe zabiegi - Botox - zmarszczki, nadpotliwość, powiekszanie ust
Botox - zmarszczki, nadpotliwość, powiekszanie ust Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Pakowanie produktów spożywczych PROFESJONALNIE!!   Następna usługa: TRANSPORT, PRZEPROWADZKI - WROCŁAW.....