favore.pl
Bez ZUS PIT US Kredyt dla Firm Pożyczka ŻYWIEC

Bez ZUS PIT US Kredyt dla Firm Pożyczka ŻYWIEC nr 211271

Lokalizacja: Żywiec (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
skok-kopernik ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
SKOK Kopernik
Wyślij e-mail
ul. Kościuszki 30
34-300 Żywiec

tel: 08014007000801400700
tel: 0 33 866 68 220 33 866 68 22
fax: 0 33 866 68 22
www.skok-kopernik.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPIS USŁUGI
"Na własny rachunek" - Oferta dla Małych Firm

Wiemy, jak trudno jest małym firmom pozyskać środki na finansowanie działalności lub inwestycje. Dlatego, pragnąc wspierać ludzi przedsiębiorczych, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Pożyczka dla małych firm - "Na własny rachunek" - dostępna jest w oddziale SKOK Kopernik w ŻYWCU

Niewątpliwym atutem tego produktu jest brak konieczności przedstawiania jakichkolwiek dokumentów, poświadczających dochód Przedsiębiorcy. Na firmowym druku SKOK Kopernik Przedsiębiorca oświadcza swoje dochody i to, że nie zalega ze składkami do US i ZUS. Uważamy, że podstawą kontaktów biznesowych jest zaufanie partnerów, dlatego też nie wymagamy zaświadczeń z Urzędów.

Formą zabezpieczenia tej pożyczki jest poręczenie osoby trzeciej, wskazanej przez Przedsiębiorcę. Poręczycielem może być osoba otrzymująca wynagrodzenie z tytułu emerytury/renty lub umowy o pracę. Może to być ta sama osoba, która poręcza Przedsiębiorcy dotację z Funduszy Unijnych lub dofinansowanie z Powiatowego Urzędu Pracy.

Maksymalna kwota, o jaką może się starać Przedsiębiorca, to 20 000 zł dla nowych klientów i 30 000 zł dla tych, którzy już posiadali tego rodzaju pożyczkę w SKOK Kopernik. Właściciele firm, którzy starają się o dotacje z Unii Europejskiej i posiadają dokumenty potwierdzające przyznanie takiej dotacji mogą otrzymać 30 000 zł niezależnie od tego czy są stałymi czy nowymi klientami SKOK Kopernik.

Więcej informacji:Lista oddziałów SKOK Kopernik:
Bełchatów, Bielsko Biała, Będzin, Bytom, Chorzów, Czechowice, Czerwionka, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Kędzierzyn – Koźle, Kielce, Knurów, Kraków, Legnica, Łódź, Mikołów, Mysłowice, Nowy Sącz, Opole, Ornontowice, Ostrów Wielkopolski, Oświęcim, Piekary Śląskie, Racibórz, Radom, Rybnik, Rzeszów, Świdnica, Tarnów, Wałbrzych, Wrocław, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Żory, Żywiec
Wyślij e-mail

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Użytkownik
skok-kopernik ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
SKOK Kopernik
Wyślij e-mail
ul. Kościuszki 30
34-300 Żywiec

tel: 08014007000801400700
tel: 0 33 866 68 220 33 866 68 22
fax: 0 33 866 68 22
www.skok-kopernik.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU skok-kopernik
DLA FIRM - Bez ZUS PIT US Kredyt dla Firm Pożyczka ŻYWIEC
Bez ZUS PIT US Kredyt dla Firm Pożyczka ŻYWIEC Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Sprzedajemy pellet i brykiet z łuzki słonecznika   Następna usługa: Bez ZUS PIT US Kredyt dla Firm Pożyczka RACIBÓRZ