Konsultant  -  dodatkowy dochód

Konsultant - dodatkowy dochód nr 211696

Lokalizacja: Kraków, Warszawa, Wrocław, Lublin (woj. mazowieckie)Więcej: etap tworzenia sieci placówek/biur reprezentujących firmy, HG Lublin, Kraków, Łódż, Warszawa

INFORMACJE
Cena
280 / rok Rabat 19% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Hygiaino Group & Colway24
Wyślij e-mail
preferencje kontaktu korespondencyjnego ( e-mail ) - CV / zapytanie
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 19%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
preferowana korespondencja i ustalenia spotkań ( google: hygiaino ) Wawa
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Praca konsultanta z zakresem HR ( Customer Business Development ).

 

Stanowiska alternatywne w Dziale Rozwoju kontaktów z Klientami.

 

Zajmujemy się dystrybucją pakietu systemu prozdrowotnego w zakresie realnej profilaktyki interaktywnej z pełną refundacją wewnętrzną, niezależną ustawowo. W ramach oferowanego w dystrybucji systemu z Krajowego Programu Naturalnej Ochrony Zdrowia staramy się ograniczać w abonamencie usługi przemysłu chorobowego do minimum diagnostycznego. Z założenia program ma służyć poprawie zdrowia społeczeństwa poprzez profilaktykę na najwyższym poziomie lub konkretne kuracje naturalne w walce ze schorzeniami. Korzystamy z zaplecza medycznego o bardzo wysokim poziomie skuteczności oddziaływania.

Prestiżowe zaplecze naukowe gwarantuje dalszy rozwój technologiczny preparatów naturalnych w trosce o poprawę zdrowia w skali globalnej. Zachowujemy ciągłość oferty pracy na stanowisku konsultanta kontraktowego z możliwością przeniesienia etatu poza granicę kraju. Jesteśmy dysponentami oferty pakietowej w dystrybucji interaktywnej konsumpcji.

 

Istnieje więc kilka możliwości uzyskania dochodu w ramach pracy podstawowej lub dodatkowej bez względu na miejsce zamieszkania.

 

Z uwagi na obszerność tematu odwołujemy się do portalu ogłoszeniowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
RABATY
Rabat 19 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU wars04hg_hygiaino
pomagamy finansowo i zdrowotnie - Konsultant - dodatkowy dochód
Konsultant - dodatkowy dochód Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 15)
Poprzednia usługa: Remonty silników, głowic, turbosprężarek   Następna usługa: Sprzedaż karm dla psów i kotów