favore.pl
NEONEX - R  reklama świetlna, neony, banery !!

NEONEX - R reklama świetlna, neony, banery !! nr 2194

Lokalizacja: Radom (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Neonex
Wyślij e-mail
Słowackiego 136
26-600 Radom

tel: 48 384891248 3848912
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Już od 14 lat istniejemy na rynku reklamy, docierając do klientów w postaci wszelkiego rodzaju reklamy wizualnej. Naszą specjalnością są reklamy świetlne z wykorzystaniem neonów.

Przez szereg lat naszej działalności zdobyliśmy doświadczenie i uznanie firm krajowych i zagranicznych. O profesjonalności firmy NEONEX-R mogą zaświadczyć odbiorcy naszych produktów tacy jak m.in: PKO S.A., PKO BP, Geant, Auchan, Castorama, Euro, Conforama, PKN Orlen, Rafineria Gdańsk, Coca-Cola, Stokrotka, STOEN, Dimler-Chrysler, Medicover, Mc'Donalds, Vision Express, Terranova, Ravell, Nescafe, Ergoline, Tesco, Bayer, Fortis Bank, Galeria Centrum, E. Leclerc oraz indywidualni odbiorcy. Współpracujemy również ze scenografami z TVP i TVN. Wśród naszych klientów są firmy budowlane, największe agencje reklamowe w kraju, jak również agencje reklamowe z UE. Stale poszerzamy zakres naszych możliwości, a przez to asortyment oferowanych produktów, wykonywania wszelkiego rodzaju reklam.

Zajmujemy się też produkcją wszelkiego rodzaju reklamy wizualnej.

Oferujemy własne rozwiązania techniczne. Dzięki wiedzy i wysokim kwalifikacjom naszych pracowników, potrafimy zrealizować w przystępnej cenie nawet najbardziej zaawansowane technologicznie projekty. Zespół specjalistów czuwa nad procesem powstawania wszelkich reklam, zróżnicowanych w formie i przeznaczeniu: od projektu wizualnego, przez projekt techniczny, aż do realizacji i montażu.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę. Zatrudniamy na stałe około dwadzieścia osób. Posługujemy się sprzętem najwyższej klasy. Posiadamy maszyny drukujące, plotery tnące i frezujące, maszyny do produkcji kasetonów tłoczonych, najnowocześniejsze w kraju stanowisko do produkcji neonów, jak również własne zaplecze transportowe i montażowe. Dzięki temu nasze produkty są zawsze najwyższej jakości, w przystępniej cenie i na czas.

Na nasze prace udzielamy kilkuletnich gwarancji.

Nasza propozycja skierowana jest do firm oraz osób indywidualnych na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami.

Wszystkich pragnących otrzymać zadowalający ich produkt w formie reklamy wizualnej zapraszamy do współpracy.

Reklamy neonowe

Niezwykle szerokie jest zastosowanie neonów; od wielkich reklam dachowych z zastosowaniem programatorów, poprzez wszelkiego rodzaju napisy, podkreślenia, kontury aż do małych neonów wewnetrznych w witrynach sklepowych, kafejkach czy dyskotekach.

Proponujemy szeroki wachlarz usług reklamowych z zastosowaniem neonu. Dzięki małemu poborowi, a zatem niskim kosztom eksploatacji, neon jest konkurencyjny w stosunku do innych form reklamy świetlnej. Ponadto neon jest doskonale widoczny w każdych warunkach atmosferycznych. Nowoczesne technologie pozwalają na realizacje najbardziej niekonwencjonalnych i oryginalnych pomysłów. Wielkogabarytowe znaki wykonujemy metodą "niemiecką", natomiast mniejsze gadżety reklamowe metodą "amerykańską".

Dysponujemy całą gamą barw rur neonowych uzyskiwanych zarówno z rur bezbarwnych jak i kolorowych o średnicy od 8 do 32. Wykonujemy najwyższej jakości neony do zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów importowanych z USA i UE. Stosujemy mechanizmy sterujące świeceniem poszczególnych elementów, tworząc obraz ruchomy.


Kasetony próżniowe i inne

Kasetony wykonane są wieloma sposobami. Obudowa i konstrukcja kasetonu wykonana jest z profilu aluminiowego anodowanego lub lakierowanego (proszkowo lub piecowo) wg palety barwnej RAL.

Lico kasetonu wykonane z plexi formowanej próżniowo w dowolnych kształtach.
Grafika metodą sitodruku.
Podświetlenie, w zależności od formy reklamy, neonem lub światłem jarzeniowym.

Przy kasetonach płaskich lico kasetonu może stanowić: plexi lub trzywarstwowe płyty DIBOND.
Grafika może być wykonana z folii samoprzylepnej lub nadrukowana w technice sitodruku.

W naszej ofercie znajdują się też kasetony wielkoformatowe. Lico takiego kasetonu wykonujemy z tworzywa elastycznego - winylu. Takie kasetony również podświetlamy.


Litery blokowe

W zależności od przeznaczenia litery lub znaku (tj. elewacja, dach budynku, wnętrze budynku ) ich wysokości, sposobu montowania oraz rodzaju świecenia wykonywane są w różny sposób.

Litery ze styroduru
Styrodur pozwala na wszelką dowolność w formie i wielkości litery. Grubość liter od 3 do 20 cm. Lico liery oklejane tworzywem sztucznym. Wykańczane w dowolnych kolorach.

Litery podświetlane
Lico litery z plexi (mniejsze znaki) lub winyl (znaki większe). Boki i plecy liter mogą być wykonane z blachy aluminiowej, PCV lub plexi. Do podświetlania liter używa się rur neonowych, diód LED lub świetlówek. Litery mogą świecić licem, bokami lub na elewację.

Litery korytkowe
Wykonane najczęściej z aluminium malowanego proszkowo lub piecowo , nie posiadają lica ( ew. lico z bezbarwnej plexi ). Do liter i znaków korytkowych , stosuje się neony dające znacznie lepsze efekty wizualne niż tradycyjnie podświetlone znaki.. Nabierają one dodatkowych walorów estetycznych i świetlnych zarówno w nocy jaki w ciągu dnia.

Gdy istnieje taka konieczność projektujemy konstrukcje do montażu liter.


Pylony

Pylony informacyjne i cenowe ustawiane przed stacjami paliw, dużymi sklepami, czy budynkami użyteczności publicznej są doskonałą formą reklamy, widoczną i czytelną z dużych już odległości.


Wizualizacje stacji paliw

Zajmujemy się wystrojem i wizualizacją stacji paliw. Odpowiednie oznakowanie stacji pozwala na wyróżnienie tych obiektów spośród innych w mieście i poza miastem. Eksponujemy logo lub wykonujemy otoki na zadaszeniu tak by były widoczne już z dużej odległości. Bardzo często wykorzystujemy do tego światło neonowe.


Banery, flagi i plandeki

Grafika na plandekach oraz banerach wykonana może być trzema sposobami:

  • folia samoprzylepna
  • farba
  • druk

natomiast do flag stosujemy metodę sitodruku.

Produkujemy plandeki na wszystkie typy samochodów (również TIR).

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Neonex
Wyślij e-mail
Słowackiego 136
26-600 Radom

tel: 48 384891248 3848912
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
NEONEX - R reklama świetlna, neony, banery !! - galeria
NEONEX - R reklama świetlna, neony, banery !! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: ABC żeglarstwa dla najmłodszych! Bydgoszcz!   Następna usługa: Usługi gastronomiczne na zlecenie u klienta w dom