favore.pl
Agencja interaktywna full service

Agencja interaktywna full service nr 2213

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
internet desidners - agencja interaktywna full service
Wyślij e-mail
Przedmiejska 6-10
54-201 Wrocław

tel: 71 358414071 3584140
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Poznaj nas:

Jesteśmy agencją marketingu interaktywnego typu full service, oferującą kompleksowe usługi z zakresu kształtowania strategii, kreacji, promocji i wykorzystania najnowszych technologii przy zastosowaniu mediów interaktywnych (m.in. serwisy www, internetowe kampanie promocyjne, prezentacje multimedialne, programy lojalnościowe).

Kompleksowe podejście, charakteryzujące nasze działania, nastawione jest na zapewnienie naszym klientom realizacji ich celów biznesowych i zadowalającego zwrotu z czynionych inwestycji. Realizujemy te zadania wykorzystując pełen potencjał naszych kilkudziesięciu pracowników, mediów elektronicznych i najnowszych technologii.

Zgodnie z przyjętą strategią dążymy do tego, aby nasi Klienci, powierzając naszej firmie obsługę, nie musieli i nie chcieli szukać innych dostawców w obszarze wykorzystywania sieci Internet do celów biznesowych.

Obsługujemy obecnie ponad 150 aktywnych Klientów dużych i średnich przedsiębiorstw, z których większość współpracuje z nami kolejny rok z rzędu.

Działamy na rynku od 1996 roku.

W tym czasie zrealizowaliśmy kilkaset projektów dla wielu firm i marek, zarówno międzynarodowych, jak i krajowych. Wiele z tych projektów to pionierskie realizacje na polskim rynku mediów interaktywnych, wytyczające trendy i kierunki jego rozwoju.

Pracujemy także w ramach projektów międzynarodowych. Uczestniczyliśmy m.in. w projektach realizowanych we współpracy z firmami z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

W ciągu blisko 9 lat działalności nasi pracownicy brali udział w kilkudziesięciu konferencjach i seminariach dotyczących wykorzystania mediów interaktywnych w działalności biznesowej. Jesteśmy również autorami kilkudziesięciu artykułów z tego zakresu.

Usługi

Realizujemy nie tylko rozwiązania tworzone indywidualnie (takie jak np. strony www, kampanie promocyjne, multimedia, programy lojalnościowe, intranety, rozwiązania e-commerce) ale także skupiamy się na realizacji pojedynczych usług z zakresu:

IDstrategii m.in. analizy potrzeb, strategie reklamowe, sokumentacje wymagań funkcjonalnych, dokumentacje wymagań technicznych, analizy "budować czy kupić, planowanie i prowadzenie projektów, analizy opłacalności i zwrotu z inwestycji, analizy konkurencji, badania mediów interaktywnych, analizy jakościowe, analizy ilościowe... Wyślij e-mail

IDpromocji m.in. media planning & buying, e-mailing, linki sponsorowane, optymalizacja w wyszukiwarkach, marketing wirusowy, marketing mobilny, kioski multimedialne... Wyślij e-mail

IDkreacji
m.in.layouty stron, narzędzia interaktywne, systemy nawigacji, grafika i dźwięk, identyfikacja wizualna, kreacja materiałów reklamowych, gGry on-line, gadżety interaktywne, copywriting...
Wyślij e-mail

IDnajnowszych technologii
m.in. projektowanie aplikacji, programowanie, integracja aplikacji, hosting...
Wyślij e-mail

Oferta

                         Strony WWW 
                           Webusability 
                             Multimedia 
                               Intranety
                                 E-commerce
                                   Projekty międzynarodowe
                                     Budowanie lojalności  
                                       Dom Mediowy
                                         Pozycjonowanie stronZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
internet desidners - agencja interaktywna full service
Wyślij e-mail
Przedmiejska 6-10
54-201 Wrocław

tel: 71 358414071 3584140
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Agencja interaktywna full service - galeria
Agencja interaktywna full service Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Ślusarka BUDOWLANA BOGATA OFERTA Balustrady   Następna usługa: Wynajem sali (pubu) na imprezy okolicznościowe.