favore.pl
Osobisty doradca finansowy

Osobisty doradca finansowy nr 22312

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)Więcej: Doradztwo w domu u klienta, w biurze firmy, lub w lokalu przy kawie :)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Marcin Trynkiewicz
Wyślij e-mail
Kraków
tel: 506171318506171318
tel: 516193834516193834
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
Dyspozycyjny całą dobę (dla wygody klienta)
rozwiń
OPIS USŁUGI

Witam Państwa Serdecznie.

Już od ponad roku zajmuję się niezależnym osobistym doradztwem finansowym i jestem Kierownikiem Oddziału w największej firmie Europy.


Jako doradca nie jestem związany wyłącznie z jedną firmą rynku kapitałowego, posiadam pełny przegląd ofert firm i instytucji rynku kapitałowego i na bieżąco je monitoruje, co znacznie upraszcza podejmowanie odpowiednich decyzji dotyczących Państwa osoby i finansów.


Za moimi plecami stoi najpotężniejsza instytucja doradztwa finansowego w Europie, która ułatwia mi monitoring produktów / rozwiązań dostępnych w kraju, poprzez ciągłą analizę zarówno aktualnej sytuacji rynkowej jak i bieżących możliwości z tego wynikających.

Dzięki tak wysokiej pozycji firmy w Europie współpracuje z największymi polskimi pionierami z branży finansowej przez co moja praca z klientem nic go nie kosztuje gdyż wynagradzają mnie partnerzy firmy.
Wszystkie spotkania ze mną są bezpłatne i jestem do Państwa pełnej dyspozycji przez cały tydzień.
Ponadto każdego klienta odwiedzam 2 razy do roku (jeśli nie ma potrzeby częściej) przedstawiając dotychczasowy przebieg wdrożonych rozwiązań i na bieżąco dopasowuje najlepsze rozwiązania do obecnej Państwa sytuacji.Na pierwszym spotkaniu przeprowadzimy podstawową analizę Państwa obecnej sytuacji i możliwości finansowych jak również określimy oczekiwania i plany na przyszłość - zarówno te długo jak i krotko terminowe.

W skrócie nasz plan współpracy będzie wyglądał następująco:

W pierwszym etapie będziemy starali się zabezpieczyć zgromadzony przez Państwa kapitał jak i dobra materialne i nie materialne (w tym zdrowie, życie). Przyjrzymy się Państwa zobowiązaniom finansowym (np. kredyty), dążąc do zmniejszenia kosztów (np. odsetek dla banku czy wysokości raty), a w dalszym etapie zwiększenia zysków.

W drugim etapie zajmiemy się wprowadzeniem w życie planu inwestycyjnego i budową jak największego kapitału z przeznaczeniem na dowolny cel (emerytura; własny dom, mieszkanie; wakacje; sfinansowanie własnych marzeń; zabezpieczenie przyszłości dzieci- ich edukacji czy ułatwienie startu w dorosłym życiu).

Kolejnym etapem będzie pomnażanie zgromadzonego kapitału; wprowadzenie w życie planowanych założeń oraz zaplanowanie konsumpcji na przyszłość ze zgromadzonych środków.

I najważniejszy etap.

Niezależnie od czasu trwania wprowadzonych programów co pół roku spotykam się z Państwem celem omówienia dotychczasowych wyników i wprowadzeniem odpowiednich korekt mając na uwadze bieżąca sytuacje rynku finansowego jak i Państwa oczekiwań. Państwa pieniądze są na bieżąco monitorowane i odpowiednie zarządzane (każdy ruch Państwa środków jest dokonywany przez Państwa – najlepiej po konsultacji ze mną- i z pełna świadomością podejmowanych decyzji), a o wynikach informuje właśnie na takich spotkaniach, które w razie potrzeb mogą odbywać się częściej.


Jako Państwa doradca finansowy poprzez nawiązanie z Państwem współpracy:
- służę swoją wiedzą i doświadczeniem
- monitoruje państwa II filar (np. wpłynięcie składek z ZUS, czy wybór najlepszego na daną chwilę OFE) i podejmuje odpowiednie kroki z tym związane,
- dbam o zabezpieczenie Państwa majątku (dom, samochód),- dbam o zabezpieczenie Państwa zdrowia a nawet życia, poprzez zabezpieczenie wszystkich członków rodziny na skutek nieprzewidzianych okoliczności, nieszczęśliwych wypadków itp.
- dbam o  zabezpieczenie Państwa dotychczasowych inwestycji,
- zabezpieczam Państwa emeryturę tworząc odpowiednie programy
- pomagam realizować Państwa plany i marzenia budując programy inwestycyjne
- tworzę Państwa prywatne portfele finansowe
- pomagam przy wyborze odpowiedniego kredytu (gotówkowego, hipotecznego), a zapewniając w trakcie jego trwania zawsze najlepsze warunki (niskie raty, oprocentowanie) poprzez renegocjowanie warunków z bankiem lub refinansowanie przez inny bank,


na bieżąco śledzę wprowadzone programy i rozwiązania i odpowiednio reaguje aby zapewnić jak najlepszy los Państwa oraz zgromadzonych przez Państwa środków.

I co najważniejsze wspólnie planujemy Państwa przyszłość i wprowadzamy Państwa postanowienia w życie !!!


Moja oferta w żadnym wypadku nie jest kierowana wyłącznie do osób majętnych !!!!

Z usług moich usług mogą korzystać zarówno firmy jak i osoby indywidualne.

Każdy nawet przy minimalnej pensji jest w stanie odpowiednio zadbać o siebie, swoich najbliższych i zapewnić bezpieczną wspólna przyszłość, zaczynając już od dnia jutrzejszego.
Serdecznie zapraszam na konsultacje (w biurze lub u Państwa w domu), to nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje, a korzyści jakie można odnieść sami Państwo docenią.

 

…………………………………………………………………………………………………

„Jutro nadejdzie na pewno ......”

…………………………………………………………………………………………………

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Marcin Trynkiewicz
Wyślij e-mail
Kraków
tel: 506171318506171318
tel: 516193834516193834
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
Dyspozycyjny całą dobę (dla wygody klienta)
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU M_Trynkiewicz
Spotkanie - Osobisty doradca finansowy
Osobisty doradca finansowy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Malowanie dekoracyjne metodą natryskową.   Następna usługa: USłUGI GEODEZYJNO TECHNICZNE solidnie - 5068522