favore.pl
Przedłużanie włosów wielkopolska

Przedłużanie włosów wielkopolska nr 223950

Lokalizacja: woj. wielkopolskie

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
450 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
tel: 566555464566555464
tel: 566555464566555464
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
v
Niechcesz w nieskończonośc czekana długie i piękne włosy?
Chcesz poczuć się kobieco i sexi?
Chcesz wszystkich oczarować?

Nie da się ukryć, że zdrowe i piękne włosy są podstawą atrakcyjnego i estetycznego wyglądu. Niestety nie każda z nas została obdarowana włosami doskonałymi, które rosną w zawrotnym tempie i bez uszczerbku wytrzymują rozmaite zabiegi, którym je poddajemy.
Jednak nawet naturę można poprawić. Cienkie i rzadkie włosy już nie są wyrokiem. Już dziś Twoje marzenia mogą się spełnić, a jest to prostsze niż Ci się wydaje! Oczaruj wszystkich fantastyczną fryzurą!

wszystko co chcesz wiedziec o przedłużaniu

                Wyślij e-mail
                Wyślij e-mail
                Wyślij e-mail
                Wyślij e-mail
                Wyślij e-mail
                Wyślij e-mail
                Wyślij e-mail
                Wyślij e-mail
                Wyślij e-mail
                Wyślij e-mail
                Wyślij e-mail
                Wyślij e-mail
                Wyślij e-mail
                Wyślij e-mail
 
 1. Microrings Hair Extenssion (obrączki, metoda na zimno)
  Polega ona na doczepianiu pasemek do Twoich naturalnych włosów przez niewielkie i po zamocowaniu niewidoczne aluminiowe obrączki dopasowane kolorem do koloru włosów. Główną zaletą metody jest to, że Twoje włosy nie są poddawane działaniu temperatury ani środków chemicznych, które to czynniki mogą mieć negatywny wpływ na strukturę włosa. Kolejnym atutem jest to, że metoda MICRO RINGS pozwala na zapewnienie długotrwałego efektu przedłużenia, ponieważ gdy pojawia się odrost doczepione pasemka wraz z obrączkami można podciągnąć i nosić przez kolejne miesiące! Obrączki mogą być od wewnętrznej strony gwintowane, lub pokryte warstwą silikonu (obie możliwości mają na celu poprawienie wytrzymałości łączenia. Obrączki silikonowe zapewniają stosunkowo lepsze łączenie w porównaniu do obrączek gwintowanych).
 2. Easy Hair Extenssion ( miedziane tulejki, metoda na zimno)
  Do mocowania pasemek do Twoich włosów stosowane są miedziane tulejki (nieznacznie dłuższe od obrączek) dobrane kolorem do koloru włosów. Tulejki po zamocowaniu pozostają płaskie i niewidoczne. Metoda pozwala uniknąć stosowania temperatury i środków chemicznych bezpośrednio na powierzchni Twoich włosów. Sposób mocowania niemal całkowicie wyklucza możliwość zsunięcia się pasemka. W przypadku tej metody również możliwe jest podciągnięcie pasemek, gdy pojawi się zbyt duży odrost.
 3. Metoda keratynowa lub klejowa (na ciepło)
  Pasemka są mocowane do Twoich włosów za pomocą zgrzewów wykonanych klejem keratynowym lub żywicznym. Pozwala na doczepienie dużej ilości włosów, ponieważ nie ma w jej przypadku żadnych czynników ograniczających jak np. w metodzie MicroRings , gdzie rozmiar obrączki determinuje grubość doczepianego pasemka. Po upływie kilku miesięcy, gdy pojawi się odrost włosy należy zdjąć. Nie zawsze udaje się odzyskać odpowiednią ich ilość, by założyć je ponownie wyżej. Włosy poddane są bezpośredniemu działaniu temperatury i środków chemicznych (zgrzewarka, lub pistolet klejowy rozpuszczają spoiwo – klej keratynowy lub żywiczny – które jest nanoszone na nasze i doczepiane włosy, dzięki czemu uzyskujemy łączenie). Powszechnie używane przy tej metodzie kleje tzw. keratynowe lub żywiczne mogą (ale nie muszą) zawierać dodatkowe substancje odżywcze, ale proszę pamiętać, że jest to sztucznie uzyskana substancja chemiczna, która dopiero w wysokiej temperaturze jest plastyczna i tak aplikowana na nasze włosy!

 • PODCIĄGANIE PASEMEK PRZY METODACH OBRĄCZKOWEJ I TULEJKOWEJ
  W przypadku metody obrączkowej i tulejkowej włosy mogą być noszone dopóki są zadbane i wyglądają estetycznie. W zależności od gatunku włosów może to być nawet do 12tu miesięcy. Gdy odrost zaczyna przeszkadzać w codziennej pielęgnacji włosów (głównie przy czesaniu, osłabia to również trwałość łączeń) pasemka można zdjąć, zregenerować i założyć ponownie przy użyciu nowych obrączek lub tulejek. Jednym słowem: wracamy do stanu początkowego i możemy nosić nasze włosy dalej. Zabieg taki wykonujemy średnio co 2 miesiące. Jest to okres optymalny zarówno jeśli chodzi o trwałość łączeń, jak i wygodę codziennej pielęgnacji.
 • REAKCJE ALERGICZNE NA METAL
  Jeżeli jesteś alergikiem koniecznie powiedz mi o tym! Pozwoli nam to uniknąć przykrych konsekwencji ewentualnej reakcji alergicznej na metal. Z doświadczenia wiem jednak, że najczęściej reakcję uczuleniową wywołuje nikiel (obrączki są aluminiowe, tulejki miedziane). Aby wykluczyć wszelkie prawdopodobieństwo wystąpienia uczulenia założymy na próbę 2-3 łączenia. Jeżeli w ciągu kilku dni nie pojawi się wysypka lub podrażnienie skóry oznacza to, że nie ma żadnych przeciwwskazań, aby przedłużyć włosy jedną z wyżej wymienionych metod.
Rodzaje włosów
Naturalne włosy wykorzystywane do przedłużania i zagęszczania dzielimy na 3 gatunki:

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE - najwyższej dostępnej na rynku jakości włosy. Trudne do pozyskania. Miękkie i delikatne, podatne na układanie i zabiegi stylizacyjne. Charakteryzują Się wysoką wytrzymałością, długo pozostają w doskonałej kondycji. Można je poddawać zabiegom koloryzacji,trwałej (oczywiście z umiarem).

WŁOSY EUROPEJSKIE - wysokiej jakości włosy, miękkie i miłe w dotyku. Podatne na układanie i zabiegi stylizacyjne. Mają krótszą niż słowiańskie wytrzymałość, jednak przy odpowiedniej pielęgnacji długo pozostają w dobrej kondycji. Nie zaleca się farbowania lub innych zabiegów chemicznych. Możliwe tonowanie koloru (delikatne szampony koloryzujące, touch’e, itp.)

WŁOSY AZJATYCKIE - stosunkowo sztywne i twarde włosy, dość trudno poddające się zabiegom stylizacyjnym. Wymagają intensywnej pielęgnacji. Mają żywotność krótszą niż włosy słowiańskie i europejskie. Nie należy stosować żadnych zabiegów chemicznych.

WŁOSY SYNTETYCZNE - uzyskane w chemicznym procesie z tworzyw sztucznych. Mają krótką żywotność, nie powinny być poddawane żadnym zabiegom chemicznym lub stylizacyjnym (również używanie suszarki jest niewskazane), ponieważ mogą ulec zniszczeniu

W swojej pracy UŻYWAM WYŁACZNIE WŁOSÓW NATURALNYCH. Nie korzystam z włosów syntetycznych, ponieważ są nieporównywalnie niższej jakości i z doświadczenia wiem, że nie spełniają one oczekiwań klientek jak i moich.

Jaki efekt można osiągnąć?
Standardowo do przedłużania i zagęszczania włosów używam pasm długości od 35 do 55 cm. Na specjalne zamówienie możliwe jest również użycie włosów o długości 60 cm. Również po uprzednim ustaleniu jest możliwość wykonania usługi włosami kręconymi lub falowanymi. Przy średnim wzroście włosy około 50 cm dają długość sięgającą talii, włosy około 40 cm sięgają łopatek. Proszę brać pod uwagę, iż możliwy do osiągnięcia efekt w znacznym stopniu zależy od tego, jaką długość mają nasze włosy, jaką mają strukturę i jak są ostrzyżone. Długość i ilość doczepianych pasemek jest optymalnie dobierana tak, aby ostateczny efekt był jak najbardziej naturalny i spójny z naszymi włosami.
Przy odpowiednio dobranej do włosów metodzie przedłużania, oraz ilości pasemek, prawidłowym wykonaniu usługi i odpowiedniej pielęgnacji fakt noszenia przedłużonych lub zagęszczonych włosów nie powinien się w żaden sposób odbić na własnych włosach.

W przypadkach gdy włosy są cienkie i delikatne zalecam zagęszczanie, które wykonuję cieńszymi pasemkami oraz mniejszymi obrączkami, dzięki czemu włosy są obciążone w minimalnym stopniu. Włosy przedłużone metodą microrings można zdjąć w każdej chwili bez używania środków chemicznych, szybko i bezboleśnie, bez uszkodzenia własnych włosów. Zdjęcie tulejek może trwać trochę dłużej.
Przy metodach keratynowej i klejowej trwa to dłużej i wykorzystuje się specjalne rozpuszczalniki.

Słyszałam, że po zdjęciu przedłużanych własne włosy wypadają?
Każdego dnia człowiek traci nawet do 100 włosów. Jednocześnie wyrastają nowe włosy. To proces całkowicie naturalny, jednak praktycznie niezauważalny. Przy noszeniu przedłużanych włosów własne nie mają jak wypaść, gdyż są przytrzymywane przez łączenia. Dopiero po zdjęciu łączeń włosy, które już wypadły mają ujście. Jeżeli nosimy włosy średnio 60 dni to rachunek jest prosty: 60 dni X kilkadziesiąt włosów każdego dnia i stąd wrażenie, że włosy wypadły w niepokojącej ilości. Nie ma powodów do obaw.
 
Jak długo można nosić przedłużane włosy?
Podstawowe czynniki, od których to zależy to : jakość użytych do przedłużenia włosów, metoda, jaką są doczepione oraz ich pielęgnacja. Włosy europejskie i słowiańskie mają długą żywotność (słowiańskie w zasadzie nieograniczoną, europejskie nawet do 12 – tu miesięcy). W zakładce "pielęgnacja" znajdziecie Panie wszystkie informacje na temat pielęgnacji włosów. Wskazówki te pomogą utrzymać włosy w dobrej kondycji. Jeżeli włosy są zadbane można je nosić do czasu gdy odrost nie będzie przeszkadzał, a włosy nie zaczną się plątać u nasady głowy czyli ok. 2-óch miesięcy. Po tym czasie przy metodach Microrings i Easy Hair włosy można podciągnąć i nosić dalej. Przy metodzie keratynowej lub klejowej nie zawsze da się odzyskać ilość włosów odpowiednią, by założyć je ponownie.Co można robić z przedłużanymi włosami?
Naturalne włosy można modelować „na szczotkę”, kręcić lokówką oraz na wałki, termoloki, papiloty, prostować żelazkiem, suszyć suszarką, upinać w fantazyjne fryzury...Możesz je traktować, jak własne, przecież są prawdziwe i naturalne! Tylko Ty decydujesz, jaką będziesz miała dziś fryzurę. Przy wszelkich zabiegach termicznych wskazane jest używanie kosmetyków ochronnych (np. płyny – Wella - lotion dwufazowy do prostowania włosów, JOICO – krem do modelowania włosów gorącym powietrzem ). Pozwoli nam to podczas stylizacji zadbać o włosy zarówno własne, jak i przedłużone.
Co jeżeli regularnie farbuję włosy?
Kolor włosów doczepianych jest precyzyjnie dobrany do włosów klientki. Jeżeli jednak włosy poddawane są stałym zabiegom koloryzacji najprostszym sposobem na pozbycie się odrostów jest nałożenie farby na koronę włosów (powierzchnia, na której nie ma łączeń). Widoczne partie włosów będą wtedy odświeżone, natomiast łączenia i odrosty z warstw poniżej i tak zostaną zakryte. Jeżeli chodzi o włosy słowiańskie można je farbować, więc w razie potrzeby farbę można nakładać na całe włosy.

Po co konsultacja?
Konsultacja jest zarówno dla mnie, jak i dla Pani. Mogę ocenić stan Pani włosów i stwierdzić jaki efekt będzie możliwy do osiągnięcia, jaką metodę powinnyśmy wybrać. Możemy spokojnie porozmawiać o

przedłużanych włosach i wszystkim, co wiąże się z ich noszeniem (pielęgnacja, stylizacją). Mogę również dobrać kolor włosów. Następnie umawiamy się już na samo założenie włosów. Teoretycznie może to być nawet następnego dnia. Włosy mogę również przedłużyć bez uprzedniej konsultacji (zabieg trwa wtedy dłużej

Jaki jest czas oczekiwania na założenie włosów?
Włosy w kilkunastu kolorach i różnych długościach posiadam, więc przy standardowych usługach możemy przedłużyć włosy już następnego dnia po konsultacji, lub nawet bez uprzedniej konsultacji (zabieg trwa wtedy dłużej).
Ile trwa przedłużanie włosów?
Trwa około 4-ech godzin. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny i czysty. Po przedłużeniu włosy są cieniowane i modelowane aby osiągnąć ostateczny efekt jak najbardziej naturalny i dopasowany do Twoich własnych włosów.

Czy mam gwarancję na wykonaną usługę?
Zajmuję się profesjonalnym przedłużaniem włosów od ponad 6 lat. Staram się, aby oferowane przeze mnie usługi były na stale wysokim poziomie, a satysfakcja klientki jest dla mnie najważniejsza. Zajęcie to jest nie tylko moją pracą, ale również hobby, które daje mi satysfakcję. Z moich usług niejednokrotnie korzystały znane twarze świata rozrywki i nie tylko. Współpracuję z agencjami modelek oraz salonami fryzjerskimi. Mam świadomość zaufania i nadziei, jakie pokładają Państwo w zabiegu przedłużania włosów. Jestem przekonana, że dzięki doświadczeniu i pasji, jaką są dla mnie włosy sprostam Państwa oczekiwaniom. Zabieg objęty jest gwarancją. Na życzenie wystawiam faktury VAT. Szczegółowe warunki gwarancji ustalane są indywidualnie w zależności od użytego materiału.

Jakie jest ryzyko?
Klientki często skarżą się, że już nie chcą mieć innych włosów niż przedłużane!:)


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
450 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
tel: 566555464566555464
tel: 566555464566555464
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU robsoncytryna
pozytywna
rozwiń POLECAM FIRMĘ. KORZYSTALIŚMY Z USŁUG TEJ FIRMY DWA RAZY I JESTEŚMY W 100% ZADOWOLENI.POLECILIŚMY ZNAJOMYM I SĄ RÓWNIEŻ ZADOWOLENI. .CENY OK,TERMINOWOŚĆ OK.SZYBKO,FACHOWO.POLECAM Wystawiona 24-01-2012 13:55 przez ŻANETTA (31.60.41.*)   Zgłoś nadużycie
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
pozytywna
rozwiń POLECAM FIRMĘ. KORZYSTALIŚMY Z USŁUG TEJ FIRMY DWA RAZY I JESTEŚMY W 100% ZADOWOLENI.POLECILIŚMY ZNAJOMYM I SĄ RÓWNIEŻ ZADOWOLENI. .CENY OK,TERMINOWOŚĆ OK.SZYBKO,FACHOWO.POLECAM Wystawiona 24-01-2012 13:55 przez ŻANETTA (31.60.41.*)   Zgłoś nadużycie
Zobacz wszystkie

Wystaw opinię
Przedłużanie włosów wielkopolska - galeria
Przedłużanie włosów wielkopolska Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Przedłuzanie włosów Konin, Kolo dziewicze   Następna usługa: Usuwanie roztoczy i alergenów