favore.pl
Brak zdjęcia

Tłumaczenia przysięgłe i nie tylko - j. ang nr 225069

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)Więcej: ul. Młodnickiego, obok Mostów Warszawskich

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
38 / strona
Użytkownik
Myszolek ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Anna Grygorowicz
Wyślij e-mail
ul. Młodnickiego 20/2
Wrocław

tel: 601 61 37 61601 61 37 61
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-20:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Tłumaczenie zwykłe

Wszelkie teksty lub dokumenty które mają być wykorzystane na użytek własny (np. w celu zrozumienia tekstu). Tłumaczenie zwykłe to np. list, notatka, e-mail, oferta handlowa, strona internetowa.

Tłumaczenia Przysięgłe

Są to tłumaczenia uwierzytelnione pieczęciami tłumacza. Do tej kategorii zaliczamy wszelkiego rodzaju dokumenty formalne (umowy, dyplomy, pisma urzędowe, ekspertyzy, etc.) wymagane do przedstawienia właściwym organom lub osobom trzecim.

Tłumaczenie ustne

Gdy jedną ze stron jest obcokrajowiec, wymagana jest obecność tłumacza przysięgłego. Tłumaczenia ustne to np. rozmowy biznesowe, czynności notarialne czy też zawarcie związku małżeństwa.

Tłumaczenie specjalistyczne

Tłumaczenia wymagające znajomości specjalistycznego słownictwa, np. opis techniczny, instrukcja obsługi, praca naukowa, umowa handlowa.

Specjalizuję się w tłumaczeniach prawniczych(umowy, akty prawne, dokumenty procesowe, statuty), technicznych, mechanicznych i motoryzacyjnych (instrukcje obsługi i montażu, ekspertyzy, opisy techniczne), humanistycznych (literatura), medycznych i farmaceutycznych (dokumentacja lekarska, historie chorób, instrukcje aparatury medycznej, specjalistyczne artykuły medyczne).

Co dalej?

Jeśli nadal nie wiesz czy dokonać tłumaczenia przysięgłego czy wystarczy zwykły przekład najlepiej skontaktuj się ze mną – doradzę którą opcję wybrać.

Nauka języka angielskiego

Kursy dla młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach, przygotowanie do matury, egzaminów FCE, CAE, CPE, egzaminów wstępnych na anglistykę oraz konwersacje specjalistyczne z zakresu: prawa, informatyki, turystyki, public relations, reklamy, itp.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INFORMACJE
Cena
38 / strona
Użytkownik
Myszolek ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Anna Grygorowicz
Wyślij e-mail
ul. Młodnickiego 20/2
Wrocław

tel: 601 61 37 61601 61 37 61
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-20:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Myszolek

Tłumaczenia przysięgłe i nie tylko - j. ang Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Wyciąg pyłów   Następna usługa: Wylewki maszynowe mixokret 11zł 603 94 22 28