Całodobowy Dom Pogrzebowy Służew

Całodobowy Dom Pogrzebowy Służew nr 2251

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Fosa 17
Warszawa

tel: 22 8534545
tel: 22 8530088
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Wszystko zaczęło się wówczas, gdy Bóg położył palec na ustach człowieka i nakazał mu, by Ten zapomniał czym jest tajemnica życia i śmierci. I człowiek zapomniał. Ale wraz z zapomnieniem przyszło cierpienie. Bo jakże nie cierpieć, skoro bliska nam osoba opuszcza nas na zawsze. Po wielokroć spoglądamy w pełne smutku oczy córek i synów, matek i ojców, i wciąż z tym samym zdumieniem odkrywamy, że śmierć choć odbiera nadzieję, to pozostawia miłość. Miłość ta nakazuje, aby ostatnia droga bliskiej sercu osoby miała nie tylko wymiar duchowy, ale i godną oprawę. Rozumiemy to doskonale. Dlatego w naszej działalności kładziemy nacisk na dwie sprawy. Po pierwsze, aby uroczystości pogrzebowe miały taką klasę, jak żadne inne. Po drugie, aby nie ranić serc, które i tak pogrążone są w smutku.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Organizacja pogrzebu

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w kompleksowej organizacji usługi pogrzebowej: Uzgadniamy i realizujemy wszelkie formalności pogrzebowe zgodnie z życzeniem klienta łącznie z zakupem miejsca na cmentarzu Organizujemy i obsługujemy pogrzeby tradycyjne, jak również połączone z kremacją - w takim obrządku jaki wyznawał zmarły oraz uroczystości świeckie


Kremacja

Proces spopielania zwłok zmarłych ma dlugą tradycję w historii ludzkości. Z każdym rokiem zyskuje on coraz więcej zwolenników.
Ta forma pochówku odbywa się przy zachowaniu wszystkich norm etycznych. Po dokonaniu spopielenia prochy zmarłego umieszczane są w urnie.

 

Chłodnia

Dzięki temu, że posiadamy własną chłodnię możemy zagwarantować, że Ciało bliskiej Wam osoby będzie godnie oczekiwać na przygotowanie do ostatniej podróży. Jesteśmy do Panstwa dyspozycji przez calą dobę.

Kaplica przedpogrzebowa

Kaplica przedpogrzebowa to miejsce gdzie rodzina i przyjaciele mogą w skupieniu pożegnać ukochaną osobę, a nawet czuwać przy niej przez całą noc. W miejscu tym odbywają się ceremonie pogrzebowe w takim obrządku jaki wyznawał zmarły oraz uroczystości świeckie. Na życzenie bliskich doświadczony mistrz ceremonii uświetni podniosły charakter rozstania. W każdym przypadku akt pożegnania może zostać wzbogacony o wybrane nagrania muzyczne lub prezentacje multimedialną. Pokaz może być opatrzony komentarzem, melodią, bądź przeprowadzany w zupełnej ciszy.

NekrologiZa naszym pośrednictwem możliwe jest zredagowanie i zamieszczenie nekrologów w dowolnie wybranej gazecie. Współpracujemy m.in. z Gazetą Wyborczą, Życiem Warszawy, Rzeczpospolitą, Naszym Dziennikiem, Trybuną, Super Expressem, Przeglądem Sportowym.

Klepsydry

Na miejscu przygotowujemy klepsydry o treści standardowej lub zaproponowanej przez klienta. Klepsydry wydawane sa „od ręki”.

Balsamacja

Nowoczesne balsamowanie ciał stało się powszechnie stosowaną praktyką w wielu wysokorozwiniętych krajach. Dzięki najnowszym odkryciom nauki my również jesteśmy w stanie zapewnić pochówek godny faraonów. Choć dusza jest w zaświatach, to ciało nie obraca się w proch.

* Każdy zabieg balsamacji potwierdzany jest certyfikatem ECTA (Europejskiego Stowarzyszenia Tanatoprakjterów) . Upoważnia on do uchylenia wieka trumny, po przewiezieniu jej z ciałem zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku w najbardziej odległym zakątku świata.

Kosmetyka

Używając nowoczesnych kosmetyków i stosując metody godne XXI wieku smierć zamieniamy w sen. Nie tylko dlatego aby zmarły wyglądał ładnie, ale także dlatego, żeby najbliżsi zapamiętali go śpiącym. W poszukiwaniu najlepszych specjalistów przygotowujących ciała zmarłych do ich ostatniej wędrówki, dotarliśmy do Francji. Właśnie tam pobieraliśmy nauki jak robić to najlepiej.

Kompozycje kwiatowe

Przykładowe kompozycje kwiatowe:


Wyrabianie aktów zgonu

Dom Pogrzebowy „Służew” może zająć się wyrobieniem aktów zgonu. W tym celu niezbędne jest dostarczenie dowodu osobistego osoby zmarłej oraz karty zgonu.

Ekshumacja

Okres przeprowadzania ekshumacji wypada między 15 października a 15 kwietnia. Poniżej przedstawiamy kolejność postępowania przy organizowaniu ekshumacji:
  • Zarząd cmentarza, na który będą przenoszone szczątki, musi wyrazić zgodę (zapewnienie) dotyczącą istnienia miejsca i prawa do pochowania osoby ekshumowanej.
  • Sanepid (właściwy dla cmentarza, z którego ekshumowane jest ciało) musi wyrazić zgodę na przeprowadzenie ekshumacji. Jeżeli od daty pochowania nie upłynęło 20 lat sanepid może wyznaczyć swojego przedstawiciela i informuje o możliwym terminie jego obecności podczas ekshumacji.
  • Zgodę z cmentarza, na którym będą pochowane szczątki oraz zgodę z sanepidu dostarczamy do zarządu cmentarza, z którego zabieramy osobę ekshumowaną. Zarząd cmentarza wyznacza termin ekshumacji oraz informuje o konieczności odbioru karty zgonu w trakcie ekshumacji (jeżeli sanepid wymaga obecności swojego przedstawiciela staramy się dopasować termin ekshumacji do terminu narzuconego przez sanepid).
  • O terminie dostarczenia szczątków informujemy zarząd cmentarza, na który będą one przeniesione, oraz dom pogrzebowy, który zajmie się transportem i zapewni stosownie do potrzeb: worek ekshumacyjny, skrzynkę ekshumacyjną lub trumnę.
  • Po odbiorze karty zgonu należy udać się do zarządu cmentarza, na którym będzie pochowane Ciało, w celu przekazania jej zarządowi. Zarząd cmentarza wcześniej poinformowany o terminie ekshumacji organizuje firmę murarską, która zajmie się otwarciem i zamknięciem grobu.

Trumny, urnyZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
brak opinii negatywnych - pokaż wszystkie opinie
Całodobowy Dom Pogrzebowy Służew - galeria
Całodobowy Dom Pogrzebowy Służew Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: Domek dla 12 osób nad jeziorem Narie.   Następna usługa: Studio Reklam PIĄTKA Tanio, Szybko, Solidnie !!