Pierwsza pomoc pila, szkolenia medyczne i BHP

Pierwsza pomoc pila, szkolenia medyczne i BHP nr 232118

Lokalizacja: Piła (woj. wielkopolskie)Więcej: pierwsza pomoc, szkolenia medyczne, szkolenia BHP, szkolenia wstepne i okresowe z BHP, ratownictwo,

INFORMACJE
Użytkownik
szkolenia-pila ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Marcin Rozmus
Medica
Wyślij e-mail
Partyzantów 15
64-920 Piła

tel: 662238133
Prowadzimy wszelkie szkolenia medyczne( pierwsza pomoc, BLS i AED) szkolenia wstepne i okresowe BHP
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
Prowadzimy wszelkie szkolenia medyczne( pierwsza pomoc, BLS i AED) szkolenia wstepne i okresowe BHP
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Szkolenia medyczne

                

Wyślij e-mail @ Wyślij e-mail @ Wyślij e-mail @ Wyślij e-mail @5xe" o:preferrelative="t" o:spt="75" coordsize="21600,21600">Wyślij e-mail ; MARGIN-TOP: 115.45pt; WIDTH: 126.75pt; HEIGHT: 99pt; VISIBILITY: visible; MARGIN-LEFT: 343.7pt" id="_x0000_s1029" type="#_x0000_t75">Wyślij e-mail ; MARGIN-TOP: 0.7pt; WIDTH: 128.85pt; HEIGHT: 97.5pt; VISIBILITY: visible; MARGIN-LEFT: 0.95pt" id="Obraz_x0020_2" type="#_x0000_t75" o:spid="_x0000_s1026">Szkolenia dopasowujemy indywidualnie do potrzeb danych Klientów. Przygotowujemy je zawsze uwzględniając specyfikę pracy i potencjalne zagrożenia z nią związane. Nasi wykładowcy są absolwentami uczelni wyższych – Collegium Medicum UMK – Specjalista Ratownictwa Medycznego, podyplomowe pedagogiczne, ratownicy - instruktorzy BLS i AED z wieloletnim stażem. Szkolenia prowadzone są przy wykorzystaniu multimediów, fantomów i automatycznych defibrylatorów zewnętrznych( AED).Oprócz wiedzy teoretycznej kładziemy duży nacisk na zdobycie przez Kursantów umiejętności praktycznych. Zarówno pod względem

technicznym jak i merytorycznym jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenie o dowolnym stopniu zaawansowania i najbardziej odpowiedniej dla Państwa ilości godzin.

Ponadto prowadzimy także zabezpieczenie imprez pod względem medycznym.

Biorąc pod uwagę potrzeby klientów, szkolenia przeprowadzam w naszej  siedzibie jak i u klientów, możliwe inne rozwiązania metod prowadzenia szkoleń, po konsultacji ze mną.

Wyślij e-mail ; MARGIN-TOP: 5.4pt; WIDTH: 128.85pt; HEIGHT: 97.5pt; VISIBILITY: visible; MARGIN-LEFT: 0.95pt" id="Obraz_x0020_1" type="#_x0000_t75" o:spid="_x0000_s1027">

                                                                                                                        Szkolenia BHP i P.POŻ

Specjalizujemy się w obsłudze BHP i p.poż różnych podmiotów gospodarczych. Naszym klientom proponujemy proste i skuteczne rozwiązania opierając się w swojej działalności przede wszystkim o stanowione prawo a w szczególności: Kodeks Pracy i podstawowe rozporządzenia w zakresie bhp. Nasi wykładowcy ukończyli uczelnie wyższe – podyplomowe z BHP, podyplomowe pedagogiczne w wyniku czego maja duże doświadczenie w nauczaniu i przekazywaniu wiedzy. Osoby zajmujące się problematyką p.poż są pracownikami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

Wyślij e-mail ; MARGIN-TOP: 34.75pt; WIDTH: 118.5pt; HEIGHT: 99.75pt; VISIBILITY: visible; MARGIN-LEFT: 383.45pt" id="Obraz_x0020_3" type="#_x0000_t75" o:spid="_x0000_s1028">Wyślij e-mail XSmall" src="file:///C:UsersmarcinAppDataLocalTempmsohtmlclip11clip_image004.jpg">Każda oferta sporządzana jest indywidualnie dla poszczególnych pracodawców, przy uwzględnieniu takich czynników jak: ilość osób, rodzaj działalności i umiejscowienie przedsiębiorstwa.

Każdy pracodawca, traktowany jest jako mój partner strategiczny z należnym mu szacunkiem, pozostaję z nim w stałym kontakcie.

 

Wszystkie szkolenia mają na celu przekazanie praktycznej wiedzy, niezbędnej dla słuchaczy, w sposób przystępny i ciekawy, stosuję uznane metody pedagogiczne.

Każde szkolenie zakończone jest wydaniem karty szkolenia wstępnego lub stosownym zaświadczeniem.

Przy większej ilości słuchaczy proponuję negocjacje cenowe za całość szkolenia (rabaty).Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU szkolenia-pila
Pierwsza pomoc pila, szkolenia medyczne i BHP - galeria
Pierwsza pomoc pila, szkolenia medyczne i BHP Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Garnki, patelnie, noże, sztućce - Dziwnów   Następna usługa: Garnki, patelnie, noże, sztućce - Golczewo