Tworzenie oprogramowania na zamówienie Klienta

Tworzenie oprogramowania na zamówienie Klienta nr 23666

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Paweł Borycki
SYSTEmEG Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Chociebuska 11
54-433 Wrocław

tel: 71 3544776
tel: 513 103830
Tworzymy specjalistyczne oprogramowanie na zamówiene Klienta, również oprogramowanie mobilne.
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
Pytania ofertowe oraz kontakt mailowy możliwy przez pełne 7 dni w tygodniu. Zapraszamy z pytaniami
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
W związku z dynamicznym rozwojem rynku informatycznego oraz stale rosnącym zapotrzebowaniem na najnowsze technologie komputerowe oferujemy Państwu kompleksową obsługę informatyczną dla klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych.

SYSTEmEG Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie klienta.
Zapewnia to użytkownikowi dostosowanie systemów komputerowych do
jego indywidualnych potrzeb i specyfiki prowadzonej działalności.
Piszemy indywidualne rozwiązania informatyczne z różnych dziedzin gospodarki przy ścisłej współpracy z Klientem, tak by miał on bezpośredni wpływ na tworzoną aplikację.

Systemy informatyczne tworzymy w oparciu o szerokie spektrum środowisk programistycznych, m. in. Delphi, C#.NET, C/C++, .NET, SQL, JAVA, VB, PHP/CFM, HTML/XML/XSL i inne.

Tworzymy systemy w oparciu o serwery baz danych takie jak MS - SQL, InterBase, FireBird, ORACLE, MySQL .

 Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i kreatywnych pracowników, którzy potrafią szybko rozwiązać każdy postawiony przed nimi problem.

   W naszej ofercie znajdują się innowacyjne programy, które zostały wdrożone w wielu przedsiębiorstwach i instytucjach na terenie całego kraju. Mimo, iż jest to oprogramowanie kompletne i zostało stworzone na podstawie instrukcji przekazywanych przez Klienta z danej branży działalności gospodarczej, to istnieje możliwość ciągłej rozbudowy Systemu ! Każdy Klient może przedstawiać Nam nowe pomysły do zrealizowania w programie, tak by był On jeszcze lepszy i bardzej dopasowany pod wymagania danego Klienta. Gwarantujemy, iż nasi programiści staną wówczas na wysokości zadania i spełnią pokładane w Nas oczekiwania.

Naszym udziałem były m.in.

 - liczne wdrożenia programu SAP Business One, programów kadrowo - płacowych i finansowo - księgowych , zarówno w firmach prywatnych jak i w jednostkach budżetowych,

- tworzenie specjalistycznego oprogramowania , w tym do obsługi stref płatnego parkowania w miastach,

-udział we wdrażaniu oprogramowania finansowanego ze środków pomocowych Unii Europejskiej, w tym w komputeryzacji jednego z największych banków w Polsce, urzędów pracy i szpitali.

W czasie swojej działalności SYSTEmEG Sp. z o.o.

 - został wytypowany przez niemiecki koncern HYPERWAVE AG na przedstawiciela firmy na teren Polski,

 - stał się uczestnikiem programu partnerskiego firmy MICROSOFT ,

 - podjął współpracę z firmą COMARCH S.A. w zakresie dystrybucji i wdrażania oprogramowania wspomagającego zarządzenie firmą,

 - został dystrybutorem sprzętu komputerowego dostarczanego przez firmy BALTA S.A. i AB S.A.

   Dodatkowo jesteśmy także jedną z nielicznych profesjonalnych firm na rynku, zajmujących się tworzeniem oprogramowania na urządzenia mobilne. Wraz z rozwojem teleinformatycznym, wiele firm i instytucji zatrudniających pracowników terenowych, poszukuje oprogramowania, które znacznie ograniczyłoby m.in. liczbę błędów przesyłu danych i przede wszystkim, koszty działalności przedsiębiorstwa. Jednak wybór i dostępność do oprogramowania na urządzenia mobilne jest niestety znikoma. Dlatego też postanowiliśmy rozszerzyć Klientom możliwości zakupu programów na urządzenia mobilne.


Poza pisaniem oprogramowania, zajmujemy się także :

  1. przenoszeniem starych systemów na nowsze technologie,
  2. tworzeniem dodatkowych modułów i funkcji już istniejącego oprogramowania,
  3. wdrożeniem i obsługą serwisową wdrożonych systemów.

  Jako Firma zawsze kładziemy nacisk na rzetelne wywiązanie się z umów. Zdobyte doświadczenia pozwalają na skuteczne działania bez względu na wagę problemu.

Chętnie podzielimy się z Państwem swoimi kompetencjami oraz rozwiązaniami, poprawiającymi wydajność pracy.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową - Wyślij e-mail bądź poprzez kontakt drogą e-mailową.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU PawelB
Logo - Tworzenie oprogramowania na zamówienie Klienta
Tworzenie oprogramowania na zamówienie Klienta Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Sklep internetowy dystrybutora firmy Calivita.   Następna usługa: Internetowe strony www - sklepy internetowe