favore.pl
Kurs Pianistyczny Szczecinek 2007 dla uczniów

Kurs Pianistyczny Szczecinek 2007 dla uczniów nr 2485

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
490 / osoba
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Wyspiańskiego 6/8 m. 27
01-577 Warszawa

tel: 501 097357501 097357
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
dla uczniów i nauczycieli fortepianu szkół muzycznych I i II stopnia

Kurs dla uczniów

ZAJĘCIA


Kurs przeznaczony jest dla uczniów fortepianu szkół muzycznych I i II stopnia. Grupę wykładowców tworzą najwybitniejsi pedagodzy fortepianu z różnych ośrodków Polski, nauczyciele laureatów konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych.

 

 

W ramach Kursu uczniowie mają zagwarantowane 5 lekcji indywidualnych, 4 lekcje kameralistyki, 5 zajęć z literatury fortepianowej, udział w koncertach. Prosimy o przywiezienie nut utworów do pracy na Kursie i do wykonania na koncertach.

 

 

Każdy uczeń musi być pod opieką osoby pełnoletniej, która odpowiada za jego bezpieczeństwo podczas trwania całego Kursu. Organizatorzy nie przewidują angażowania wychowawców. Opiekunem może być także nauczyciel biorący udział w Kursie dla nauczycieli

 


W bieżącym roku wykładowcami Kursu będą:


I turnus    
Wyślij e-mail
kierownictwo artystyczne  
Warszawa 
   
Wyślij e-mail   Olsztyn 
Wyślij e-mail   Wrocław 
Wyślij e-mail   Warszawa 
Anna Juszczak   Łódź 
Wyślij e-mail   Gdańsk 
Wyślij e-mail   Warszawa 
Wyślij e-mail   Warszawa/Siedlce 
Wyślij e-mail   Bytom 
   
II turnus    
Wyślij e-mail
kierownictwo artystyczne  
Warszawa 
   
Wyślij e-mail   Warszawa 
Wyślij e-mail   Warszawa 
Wyślij e-mail   Warszawa 
Wyślij e-mail   Wrocław 
Maciej Pabich   Poznań 
Mariusz Tytman   Płock/Warszawa 
Wyślij e-mail   Rybnik 
Wyślij e-mail   Lublin 
   
   
literatura fortepianowa   
Wyślij e-mail   Warszawa 

OPŁATY


Koszt uczestnictwa z zakwaterowaniem i wyżywieniem w Internacie


uczeń   720 zł 
opiekun   390 zł 

 

Koszt uczestnictwa bez zakwaterowania i wyżywienia


uczeń   490 zł 

 

Informacje o Wyślij e-mail  w Szczecinku

 

Kurs dla nauczycieli


ZAJĘCIA


Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli fortepianu szkół muzycznych I i II stopnia. Ma charakter praktyczny - celem jest praca nad konkretnymi problemami pedagogiki fortepianowej, warsztatowymi i artystycznymi. Nauczyciele mają możliwość doskonalenia w zakresie metodyki nauczania oraz pracy z uczniem.

 

W ramach Kursu nauczyciele mają zagwarantowane 2 wykłady, 4 zajęcia warsztatowe, 2 lekcje otwarte, 5 zajęć z literatury fortepianowej, nieograniczony wstęp na zajęcia i koncerty odbywające się w ramach Kursu dla uczniów.

 

 

Każdy z zaproszonych wykładowców poprowadzi wykłady i warsztaty dla nauczycieli. Zachęcamy do czynnego udziału - przygotowania utworów z repertuaru szkoły i przywiezienie nut do pracy podczas warsztatów.

Lekcje otwarte poprowadzą wykładowcy Kursu dla uczniów.

WYKŁADOWCY


I turnus

 

Gabriela Szyndzielorz - "Odczytywanie nowych partytur na bazie literatury dziecięcej"

- warsztaty muzyki współczesnej

Wyślij e-mail - "Tekst - wyobraźnia - ręka"

 

 

II turnus

 

Wyślij e-mail - "Tekst - wyobraźnia - ręka"

Wyślij e-mail - "Podstawy techniki pianistycznej"

 

OPŁATY


 

Koszt uczestnictwa z zakwaterowaniem i wyżywieniem w Internacie   620 zł

 

 

Koszt uczestnictwa bez zakwaterowania i wyżywienia                      390 zł

 

 

Informacje o Wyślij e-mail  w Szczecinku

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE


 

Kurs odbywać się będzie w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Oskara Kolberga w Szczecinku,

ul. 3 Maja 2.

 

I turnus        26 czerwca - 4  lipca 2007

II turnus       6 - 14 lipca 2007

 

Rozpoczęcie Kursu w pierwszym dniu każdego turnusu o godz. 11.00 w Auli Szkoły Muzycznej.

 

Zakwaterowanie uczestników w Internacie Zespołu Szkół nr 1 im. KEN w Szczecinku, ul. Szczecińska 47.

Zakwaterowanie w pokojach 3 i 4 osobowych. Uczestnicy mogą zostać zakwaterowani wieczorem w dniu poprzedzającym rozpoczęcie turnusu.

 

Ilość miejsc na Kursie jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz wraz z załączonym dowodem wpłaty wpisowego należy przesłać listem zwykłym do końca maja na adres:

 

Letni Kurs Pianistyczny

Fundacja Wspierania Edukacji Artystycznej

ul. Wyspiańskiego 6/8 m. 27

01-577 Warszawa

 

Wpisowe w wysokości 150 zł stanowi część kosztów Kursu i nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji. Wpisowe dotyczy każdej zgłaszanej osoby. Opłata za Kurs musi być uiszczona w pierwszym dniu Kursu. Wpisowe należy wpłacić na konto:

Fundacja Wspierania Edukacji Artystycznej

MultiBank nr konta: Wyślij e-mail

tytułem: imię i nazwisko uczestnika

 

HISTORIA KURSU


 

Kurs powstał z inicjatywy prof. Marii Grzebalskiej, wybitnego polskiego pedagoga fortepianu i jurora konkursów pianistycznych. Profesor Maria Grzebalska co roku do współpracy zaprasza grono znakomitych polskich artystów i pedagogów reprezentujących różne ośrodki pedagogiki fortepianowej. Kurs od początku istnienia odbywa się pod patronatem Ministerstwa Kultury.

 

SZCZECINEK 2006

W Kursie wzięło udział ponad 250 uczestników. Kurs miał wielu znakomitych Patronów: Posłów Tomasza Golińskiego i Pawła Poncyljusza, Starostę i Burmistrza Szczecinka, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centrum Edukacji Artystycznej. Formuła Kursu została poszerzona o oddzielną imprezę wyłącznie dla nauczycieli szkół muzycznych. Wykładowcami byli najwybitniejsi pianiści i profesorowie akademiccy. Na koncercie kończącym Kurs gościliśmy Wiceministra Gospodarki p. Pawła Poncyljusza.

 

SZCZECINEK 2005

Kurs ponownie odbył się Szczecinku. Wzięło w nim udział ponad 250 uczestników. W ramach Kursu odbyło się 6 koncertów uczestników i wykładowców w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Szczecinku. Uroczystość rozpoczęcia Kursu została uświetniona krótkim recitalem w wykonaniu wykładowcy Krzysztofa Rynkiewicza. Niezwykłym przedsięwzięciem był plenerowy koncert na Rynku, który zgromadził wielu mieszkańców. Tym razem wykładowcy i uczestnicy wystąpili wspólnie w nieco lżejszym repertuarze.

 

SZCZECINEK 2004

Kurs po raz pierwszy odbył się w Szczecinku. Wzięło w nim udział ponad 270 uczestników, a zajęcia prowadziło aż 14 wykładowców. W ramach Kursu odbyło się 6 koncertów uczestników i wykładowców w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Szczecinku. Kurs miał wielu znakomitych Patronów: Senatora Witolda Gładkowskiego, Ministerstwo Kultury, Starostwo Powiatu Szczecineckiego oraz Urząd Miasta Szczecinek. Uroczystość rozpoczęcia Kursu została uświetniona krótkim recitalem w wykonaniu wykładowcy Krzysztofa Rynkiewicza. Formuła została w tym roku poszerzona o zajęcia z kameralistyki dla wszystkich uczniów. W ramach seminariów dla nauczycieli w bieżącym roku poruszano tematy wspólnie ustalone przez wykładowców i licznie przybyłych nauczycieli.

 

GORLICE 2003

Kurs już po raz trzeci odbył się w Gorlicach. W ramach Kursu odbyło się 6 koncertów uczestników i wykładowców w dworku Paderewskiego w Kąśnej Dolnej oraz w Auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gorlicach. Partnerem Kursu było Centrum Paderewskiego Tarnów - Kąśna Dolna.

 

GORLICE 2002

Kurs ponownie zagościł w Gorlicach. W ramach Kursu tradycyjnie odbyły się koncerty uczestników w dworku Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Studentka Konserwatorium w Amsterdamie Pani Katarzyna Drogosz poprowadziła wykład połączony z koncertem na zabytkowym fortepianie firmy Pleyel w Muzeum Okręgowym w Krośnie. W ramach seminariów dla nauczycieli tradycyjnie poruszono tematy dotyczące pedagogiki fortepianowej.

 

GORLICE 2001

Po raz pierwszy Kurs odbył się w górach, w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Gorlicach. W związku z przypadającym Rokiem I. J. Paderewskiego, Pani Maria Warchoł poprowadziła prelekcję połączoną z koncertem pamięci kompozytora. W Dworku Paderewskiego w Kąśnej Dolnej odbył się koncert uczestników. Formuła Kursu została na stałe poszerzona o seminaria i wykłady dla nauczycieli szkół muzycznych I stopnia.

 

AUGUSTÓW 2000

Kurs i koncert uczestników odbyły się w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Augustowie. Sala koncertowa szkoły jest głównym ośrodkiem muzycznym i artystycznym miasta. Zajęcia kursu zostały poszerzone o kameralistykę. W ramach Kursu odbył się koncert kameralny w wykonaniu nauczycieli i uczestników. W repertuarze znalazły się dziecięce utwory na 4 ręce.

 

OLSZTYN 1999

Był to pierwszy Kurs tego typu. Odbył się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Olsztynie. Koncert uczestników Kursu odbył się na Zamku w Olsztynie. Wszystkie zajęcia Kursu były otwarte, a prof. Stefan Kutrzeba z Finlandii poprowadził wykład o metodzie Chopina. W ramach Kursu odbył się też koncert kompozytorski Michała Czapowskiego z Torunia, na którym zaprezentował swoją twórczość dla młodych pianistów.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
490 / osoba
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Wyspiańskiego 6/8 m. 27
01-577 Warszawa

tel: 501 097357501 097357
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Kurs Pianistyczny Szczecinek 2007 dla uczniów - galeria
Kurs Pianistyczny Szczecinek 2007 dla uczniów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Wizyty domowe - interniści, pielęgniarki.. Warszawa   Następna usługa: STRZYŻENIE, KĄPIEL:SALON PIĘKNOŚCI DLA ZWIERZAT