favore.pl
Wypożyczalnia samochodów AKM PROMOCJE Wrocław

Wypożyczalnia samochodów AKM PROMOCJE Wrocław nr 258

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
99 / dzień
Kontakt
Wyślij e-mail
ul.Komandorska 53/9
53-342 Wrocław

tel: 71 783356571 7833565
tel: 501 129122501 129122
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI


O  NASZEJ  FIRMIE

Wypożyczalnia samochodów AKM jest działającym od 1998r. dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży motoryzacyjnej. Zajmujemy się wynajmem pojazdów dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych z kraju i zagranicy. Od początku,
z powodzeniem rywalizujemy z lokalną konkurencją, jak również z oddziałami światowych firm branży "rent a car". Za zdecydowanie mniejsze pieniądze świadczymy pełen zakres usług na poziomie europejskim. W naszej kilkuletniej praktyce możemy poszczycić się obsługą dużych firm i instytucji, w tym wielu z zagranicy. Obecnie tworzymy sieć oddziałów i przedstawicielstw na terenie całego Kraju. Nasz rozwój opieramy na współpracy z firmami partnerskimi, tzw. Autoryzowanymi Punktami AKM, takimi jak stacje obsługi samochodów, firmy ubezpieczeniowe i assistance, biura podróży, hotele itp., które poszerzając zakres swojej działalności, oferują klientom nasze usługi na preferencyjnych warunkach.

Wyślij e-mail

OFERUJEMY:

 • Usługi całodobowe (tel. 0501 129-122).
 • Najnowsze modele osobowe i dostawcze.
 • Najniższe stawki dobowe i miesięczne.
 • Specjalizacja w wynajmie pojazdów zastępczych na czas naprawy.
 • Obsługa na terenie całego Kraju (infolinia ulgowa 0801 129-122).
 • Preferencyjne warunki dla podmiotów gospodarczych.
 • Ogólnopolska sieć Autoryzowanych Punktów AKM.
Wyślij e-mail

CENNIK  KRÓTKOTERMINOWY  AKMCENNIK  DŁUGOTERMINOWY  AKM

WYMAGANIA

 • DOKUMENTY. Klient zobowiązany jest okazać Dowód Osobisty (tylko obywatele Polski), Prawo Jazdy (ważne przynajmniej od 1 roku) i Paszport (tylko obcokrajowcy oraz wszyscy przy wyjeździe za granicę). Firmy dodatkowo zobowiązane są okazać Zaświadczenie lub odpis z KRS, Regon i NIP. W przypadku podstawiania samochodu do klienta, należy przygotować ksero wyszczególnionych dokumentów.
 • KAUCJA. Kaucja pieniężna wynosi 1500 zł (VAT zwolniony) jako blokada środków na karcie osobistej lub firmowej typu Visa, Mastercard lub American Express (nie Visa Electron, Maestro, Mastercard Electronic). W przypadku braku takiej karty, możliwość wpłaty kaucji 3000 zl (VAT zwolniony) gotówka (w ZŁ, EURO, USD, CAD, AUD, GBP) lub przelewem bankowym. W indywidualnych wypadkach, istnieje możliwość obniżenia wysokości lub zwolnienia z obowiązku wpłaty kaucji pieniężnej. Przy wynajmie pojazdu zastępczego na czas naprawy, istnieje możliwość zwolnienia z obowiązku wpłaty kaucji pieniężnej (kaucje może stanowić pojazd klienta znajdujący się w serwisie - tzw. kaucja serwisowa).
 • ZAPŁATA ZA NAJEM. Płatność za wynajem dokonuje się z góry (lub co miesiąc w przypadku wynajmu długoterminowego) gotówką, przelewem bankowym lub kartą typu Visa, Mastercard lub American Express (nie Visa Electron, Maestro, Mastercard Electronic). W przypadku firm, istnieje możliwość otrzymania terminów zapłaty. Przy wynajmie pojazdu zastępczego na czas naprawy, istnieje możliwość zapłaty za najem w terminie 30 dni od jego zakończenia.
 • WIEK. Minimalny wiek kierowcy to 21 lat. Najemca może upoważnić bezpłatnie kilku kierowców.
 • REZERWACJA. Rezerwacji należy dokonać telefonicznie, faxem, mailem, osobiście w oddziale AKM lub za pośrednictwem pracownika Autoryzowanego Punktu AKM. Rezerwacja musi zawierać dane osobiste i teleadresowe, klasę pojazdu, przewidywany termin i długość najmu, miejsce i godziny odbioru oraz zdania pojazdu, rodzaj stawki, formę płatności za najem i kaucję, ewentualne zgłoszenie zamiaru wyjazdu za granicę (wymienić kraje) oraz przewidywany przebieg w km. W przypadku firm, należy dodatkowo podać dane rejestrowe, dane osobiste pracownika odbierającego pojazd i upoważnienie jego osoby do podpisania Umowy Najmu Pojazdu AKM w imieniu firmy. Na wynajmy o długości poniżej 7 dni, rezerwację można składać z wyprzedzeniem maksymalnie dwóch dni. Na wynajmy o długości powyżej 7 dni, rezerwację można składać z dowolnym wyprzedzeniem. Zazwyczaj, wymagamy wpłaty zaliczki w wysokości 15% wartości deklarowanego wynajmu.

 

WARUNKI  NAJMU

 • Jeżeli samochód dostępny jest w mieście, w którym znajduje się oddział AKM, jego samodzielne odebranie i zdanie przez klienta w tym oddziale jest zawsze bezpłatne. Jeżeli samochód dostępny jest w mieście, w którym znajduje się oddział AKM, jego podstawienie do i odebranie od klienta w granicach tego miasta, w stawkach bez limitu km jest bezpłatne, a w stawkach z limitem kosztuje po 29 zł + 22% VAT. Jeżeli samochód nie jest dostępny w mieście, w którym znajduje się oddział AKM lub w innym wybranym przez klienta miejscu, jego podstawienie do i odebranie od klienta z innego oddziału AKM kosztuje zawsze po 99 zł + 22% VAT lub po 149 zł + 22% VAT (w zależności od odległości). Zdanie samochodu przez klienta w innym, niż odebranie miejscu lub oddziale AKM, kosztuje 99 zł + 22% VAT lub 149 zł + 22% VAT (w zależności od odległości). Szczegółowe warunki naliczania opłat, należy sprawdzić przed dokonaniem rezerwacji.
 • W stawkę najmu wliczone jest ubezpieczenie OC, AC i NW, okresowy serwis pojazdu, materiały eksploatacyjne, sezonowa zmiana opon, pojazd zastępczy (w granicach Polski) w przypadku kolizji, usterki lub utraty naszego samochodu (zamiennie, zwrot stawki za niewykorzystany okres najmu).
 • Okres najmu krótkoterminowego wynosi dobę (24 godziny, liczone od chwili wydania samochodu) lub jej wielokrotność. Okres najmu długoterminowego wynosi miesiąc (30 dób) lub jego wielokrotność. Przedłużenie najmu o więcej niż godzinę powoduje naliczenie kolejnej doby. Przedłużenie najmu powoduje obniżenie stawki tylko za dodatkowy okres, a skrócenie najmu powoduje zwyżkę stawki za faktyczny okres (jeżeli wynika to z Cennika AKM). Skrócenie najmu długoterminowego w pierwszym miesiącu, powoduje zwyżkę stawki za faktyczny okres, według Cennika Krótkoterminowego AKM. W przypadku skrócenia najmu, klient obciążany jest opłatą manipulacyjna w wysokości 25% różnicy między zadeklarowanym a faktycznym okresem najmu.
 • Klient otrzymuje i zobowiązany jest zwrócić samochód czysty i zatankowany. W przypadku zwrotu brudnego samochodu, klient obciążany jest opłatą 29 zł + 22% VAT. W przypadku zwrotu niezatankowanego samochodu, klient obciążany jest opłatą równą dwukrotności spodziewanego braku, zgodnie z obowiązującą w miejscu i czasie zwrotu, średnią ceną paliwa.
 • W przypadku uszkodzenia lub utraty samochodu, bez względu na sprawcę, odpowiedzialność finansowa klienta sprowadza się do tzw. "udziału własnego w szkodzie", w wysokości 2000 zł brutto. W przypadku drobnej szkody, klient może być obciążony mniejszą kwotą, według naszego uznania.
 • Wyjazd za granicę jest możliwy tylko na podstawie naszego zezwolenia i ubezpieczenia, udostępnianego za opłatą 149 zł + 22% VAT, za każdy rozpoczęty okres 30 dni. Obowiązuje bezwzględny zakaz wyjazdu do następujących krajów: Estonia, Łotwa, Litwa, Rosja, Białoruś, Ukraina, Rumunia, Serbia i Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina oraz Albania.

 

WYNAJEM  DŁUGOTERMINOWY

Wynajem długoterminowy jest alternatywą dla kosztownego zakupu i użytkowania własnych pojazdów. Jest on najlepszym rozwiązaniem w przypadku rozpoczęcia działalności gospodarczej, realizacji nowego przedsięwzięcia, potrzeby sezonowego uzupełnienia parku pojazdów, urlopu wypoczynkowego, dłuższej naprawy własnego pojazdu lub wyboru outsourcingu floty, czyli powierzenia własnego działu transportu wykwalifikowanej firmie zewnętrznej. W odróżnieniu od zakupu pojazdu za gotówkę, na kredyt lub w leasing, klient nie ponosi kosztów opłaty wstępnej, manipulacyjnej, oprocentowania, ubezpieczenia i serwisowania pojazdów, bowiem tym wszystkim zajmuje się nasza firma. Klient opłaca jedynie stałą miesięczną stawkę oraz niezbędne koszty eksploatacyjne (zużyte paliwo, żarówki, płyn do spryskiwaczy itp.). Umowa zawierana jest na minimum 1 miesiąc (30 dni) lub jego wielokrotność. Istnieje możliwość indywidualnego skalkulowania stawek, limitów kilometrów, zakupu specjalnie dla klienta nowych i konkretnych modeli pojazdów oraz oklejenia ich reklamą.

 

POJAZD  ZASTĘPCZY  NA  CZAS  NAPRAWY

Jeżeli samochód wykorzystywany do prowadzenia działalności gospodarczej, dojazdu do pracy, leczenia lub innych istotnych czynności, został uszkodzony w wyniku kolizji z winy innego kierującego, poszkodowanemu przysługuje pokrycie kosztów wynajęcia pojazdu zastępczego z firmy ubezpieczeniowej sprawcy kolizji. Warunkiem zwrotu kosztów jest udokumentowanie, że uszkodzony pojazd jest niezbędny poszkodowanemu i jego brak spowoduje określone straty finansowe, zdrowotne lub moralne. Przed wynajmem należy złożyć w firmie ubezpieczeniowej sprawcy stosowne oświadczenie (patrz wzór). Kopia składającego oświadczenie powinna zostać podbita pieczęcią firmy ubezpieczeniowej "PRZYJĘTO DNIA". Firmy ubezpieczeniowe najczęściej nie informują poszkodowanych o przysługującym im prawie do pojazdu zastępczego lub próbują z góry narzucić warunki wynajmu, tzn. wysokość stawek oraz długość wynajmu (tzw. technologiczny czas naprawy). Jednak zgodnie z prawem, firma ubezpieczeniowa nie może nakazać poszkodowanemu korzystania z usług konkretnej firmy, a więc i określić stawki za jaką można wynająć samochód. Jedynym ograniczeniem jest wymóg wynajmu pojazdu tej samej lub podobnej klasy, jednak zawsze w firmie, którą poszkodowany sam wybierze i za stawkę jaką oferuje wynajmujący. Długości wynajmu określa się na podstawie rzeczywistego czasu unieruchomienia pojazdu, bowiem straty spowodowane jego brakiem odczuwa się już od chwili kolizji (jeżeli samochód zdatny jest do ruchu od dnia zdania go do serwisu) do czasu zakończenia naprawy (szkoda częściowa) lub do dnia wypłaty odszkodowania (szkoda całkowita). Nie ma tu znaczenia tzw. technologiczny czas naprawy (o ile poszkodowany lub serwis umyślnie nie opóźniają naprawy), bowiem nie mamy wpływu na czas stracony na kolejne oględziny, przesyłanie akt sprawy między inspektoratami oraz serwisem, ściąganie części zamiennych itp. Zgodnie z Kodeksem Cywilnym, art. 361, firma ubezpieczeniowa w zakresie OC, zobowiązana jest zaspokoić roszczenia poszkodowanego w takim stopniu, aby nie odczuwał żadnych strat związanych z zaistnieniem szkody. Mimo tego, poszkodowani najczęściej nie wysuwają wszystkich możliwych roszczeń (np. niezałatwione w dniu zaistnienia kolizji interesy, czas stracony przy likwidacji szkody, nerwy, koszty telefonów i dojazdów, utrata wartości użytkowej naprawionego auta itp.). Dlatego pokrycie tak podstawowego kosztu jak wynajem pojazdu zastępczego nie jest żadnym przywilejem, ale obowiązkiem firmy ubezpieczeniowej i prawo stoi zdecydowanie po stronie poszkodowanego. Nasza firma posiada duże doświadczenie w świadczeniu usług wynajmu pojazdów zastępczych. Każdego miesiąca obsługujemy wiele takich spraw. Najprościej i najszybciej można wynająć pojazd zastępczy opłacając usługę z góry i z własnych środków (tylko wtedy istnieje możliwość skorzystania z tańszych stawek z limitem km), a następnie na podstawie naszej faktury otrzymać zwrot kosztów. Zamiennie, istnieje możliwość skorzystania z tzw. WYNAJMU KREDYTOWEGO, umożliwiającego otrzymanie pojazdu zastępczego bez angażowania własnych pieniędzy! Wtedy, opłatę za najem można uregulować w terminie do 30 dni od jego zakończenia (tylko przy wynajmie w stawkach bez limitu km). Dzięki temu można spokojnie dopełnić wszystkich formalności, otrzymać zapłatę od firmy ubezpieczeniowej i uregulować należność za wynajem. Dodatkowo, pojazd znajdujący się w naprawie może stanowić tzw. kaucję serwisową, wykluczając obowiązek wpłaty kaucji pieniężnej.

 

SERWISOWY  POJAZD  ZASTĘPCZY

Niektóre zakłady naprawcze dysponują własnymi pojazdami zastępczymi. Serwisy oferują je swoim klientom na czas naprawy nierzadko za darmo lub za symboliczną złotówkę i nie pobierają kaucji. Wszystko po to aby właśnie u nich naprawić własny samochód. Niestety, w mniejszych serwisach najczęściej otrzymamy starego Poloneza, Fiata 126, Skodę 105, Opla Kadetta itp., których stan techniczny i wygląd estetyczny pozostawiają wiele do życzenia. W większych oraz autoryzowanych stacjach serwisowych możemy otrzymać z zewnątrz wyglądające całkiem świeżo samochody, jednak najczęściej już wyeksploatowane jako auta testowe z salonu, posiadające niemały przebieg i często naprawiane. Serwisowe pojazdy zastępcze nierzadko służą jako magazyn części zamiennych dla innych naprawianych samochodów, dlatego często posiadają wiele wymontowanych elementów wyposażenia, mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Serwisowe pojazdu zastępcze to również oklejone napisami, jeżdżące reklamy zakładu naprawczego, a taki rodzaj środka transportu nie każdemu odpowiada. Czy klienci oddający do naprawy nowe lub kilkuletnie samochody są skazani na takie rozwiązania? Absolutnie nie! Korzystając z naszych usług możecie Państwo otrzymać samochód zastępczy również nie wpłacając ani złotówki i bez kaucji! Dodatkowo, będzie to samochód nowy, który nigdy nie zawiedzie. Jeżeli wykorzystujecie Państwo samochód do prowadzenia działalności gospodarczej, pracy w innej firmie lub leczenia i o pomyślnym załatwieniu spraw decydują mobilność i terminowość, wybór naszego samochodu zastępczego to gwarancja uniknięcia nieprzyjemnych niespodzianek, które udzielają się użytkownikom serwisowych pojazdów zastępczych.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
99 / dzień
Kontakt
Wyślij e-mail
ul.Komandorska 53/9
53-342 Wrocław

tel: 71 783356571 7833565
tel: 501 129122501 129122
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Wypożyczalnia samochodów AKM PROMOCJE Wrocław - galeria
Wypożyczalnia samochodów AKM PROMOCJE Wrocław Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: PROFESJONALNY I TANI HOSTING, ŁÓDŹ - 100zł / rok   Następna usługa: Zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe! ŁÓDŹ