favore.pl
Oferta pracy  -  drukarz cyfrowy

Oferta pracy - drukarz cyfrowy nr 260684

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)Więcej: www.workexpress.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Aneta Nowak
Work Express Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul.Murckowska 14
40-265 Katowice

tel: 501 129 733501 129 733
tel: 32 721 56 4332 721 56 43
Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie Cv na adres e-mail.
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Dla naszego Klienta, lidera w zakresie druku reklam zewnętrznych, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Drukarz cyfrowy/offsetowy

Nr. Ref: 120/2/KTHRS

Miejsce pracy: Gliwice, strefa ekonomiczna

Obowiązki:

- obsługa nowoczesnych, wielkoformatowych maszyn drukujących

- czyszczenie i konserwacja maszyn oraz urządzeń i narzędzi używanych w procesie produkcyjnym
- usuwanie usterek i konserwowanie maszyn zgodnie z zaleceniami

Kwalifikacje:

- doświadczenie przy obsłudze druku offsetowego i/lub cyfrowego

- zmysł techniczny
- podzielność i koncentracja uwagi
- zręczność i spostrzegawczość
- umiejętność pracy w zespole
- chęć do podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
- dyspozycyjność (praca na zmiany 9.00-21.00, 21.00-9.00, w systemie 3 dni pracy, 3 dni przerwy)

Pracodawca oferuje:

- wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia, premie
- pełny etat, umowę o pracę
- stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- szeroki zakres odpowiedzialności, możliwość rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłanie CV wraz z podaniem nazwy stanowiska lub nr ref. w temacie wiadomości na podany adres email.

tel.: Wyślij e-mail , Wyślij e-mail
e-mail: Wyślij e-mail

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami)"

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116 wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego).

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INFORMACJE
Kontakt
Aneta Nowak

Strona WWW
brak
Godziny
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU anetanowak
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Oferta pracy - drukarz cyfrowy - galeria
Oferta pracy - drukarz cyfrowy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Zdjęcia do wszystkich dokumentów EKSPRES!!   Następna usługa: Sprzątanie, usługi porządkowe