Bezpłatne konsultacje z inżynierem technikiem

Bezpłatne konsultacje z inżynierem technikiem nr 263705

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Waldemar Adamczyk
Waldemar Adamczyk infobroker
Wyślij e-mail
Bulwar Ikara 31/14
54-130 Wrocław

tel: 71 7845486
tel: 606 946517
fax: 71 7181225
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

mamy dla Państwa wyj±tkow± ofertę - konsultacje z inżynierem technikiem z firmy DELL

Wraz z firm± DELL Polska oferujemy dla wszystkich naszych klientów bezpłatn± konsultacje z inżynierem technikiem z firmy DELL .

Jeżeli planują Państwo w niedługim czasie wymianę sprzętu serwerowgo bądź chcą Państwo zasięgnąć bezpłatnej konsultacji technicznej w zakresie rozwiązań DELL Enterprise - to czekamy na kontakt i umówienie się na spotkanie - oferta ważna do końca miesiąca.

Firma Dell dokłada starań, aby zajmować czołową pozycję na rynku w zakresie ułatwiania klientom osiągania większej energooszczędności. Współpracując z klientami, firma Dell pomaga przedsiębiorstwom osiągnąć energooszczędność dzięki połączeniu najbardziej istotnych technologii energooszczędnych, współpracy z najlepszymi dostawcami podzespołów oraz profesjonalnych usług i narzędzi do optymalizacji zużycia energii.

Energooszczędność stanowi podstawowe kryterium projektowania wszystkich serwerów PowerEdge. Wprowadzając serwery Energy Smart, firma Dell stawia następny krok w kierunku zmniejszenia zużycia energii i emisji ciepła. Nowa oferta zapewnia zysk zarówno pod względem energooszczędności, jak i stosunku wydajności do pobieranej mocy, umożliwiając klientom maksymalizację zasobów serwerów.

Dell PowerEdge Energy Smart Servers

Procesory Intel® Low Volt Xeon®
Czterordzeniowe procesory pracujące z niskimi napięciami, opracowane w celu zwiększenia wydajności w relacji
do zużywanej mocy.
Nowa technologia wolnoobrotowych wentylatorów
„Low-Flow” firmy Dell
Zmiana szybkości wentylatora w zależności od wymagań termicznych systemu.
Wysokowydajne
zasilacze
Pobierają znacznie mniej energii, ułatwiając utrzymanie niższych temperatur wewnątrz obudowy
Wydajne procesory AMD OpteronTM
Opracowane w celu zwiększenia wydajności w relacji do zużywanej mocy.

Dell Professional Services
Dotrzymanie kroku rosnącym kosztom energii i zawsze obecnym ograniczeniom przestrzeni to dwa największe wyzwania, przed którymi stoją działy informatyczne. Wprowadzanie zmian w istniejącej infrastrukturze jest drogie i trudne. Możliwość planowania inwestycji z wyprzedzeniem ma dla kierowników działów informatycznych kluczowe znaczenie. Wykorzystanie profesjonalnych usług firmy Dell umożliwia firmom lepsze planowanie i wdrażanie bardziej wydajnych rozwiązań dla centrów przetwarzania danych.


Wyspecjalizowani konsultanci firmy Dell pomagaj± firmom ocenić, wyszczególnić i zaplanować wymagania dotycz±ce zasilania i chłodzenia planowanych urz±dzeń. Firmy otrzymuj± pełne oceny i plany napraw dla systemów klimatyzacji, chłodzenia i zasilania.

Nawiąż współpracę z firmą Dell, aby skonsolidować i zoptymalizować bieżące lub przyszłe wdrożenia centrów przetwarzania danych w celu zmniejszenia złożoności infrastruktury informatycznej i minimalizacji zużycia energii.Dell Design Energy Efficient Solutions
Laboratorium Power and Thermal Lab firmy Dell w Austin w stanie Texas to placówka badawcza zajmująca się tworzeniem i testowaniem rozwiązań opartych na standardach branżowych mających sprostać wyzwaniom z zakresu energooszczędności. We współpracy z czołowymi na rynku firmami, takimi jak APC, Liebert, Rittal i Sanmina SCI, firma Dell zajmuje się kompleksowym rozwiązywaniem problemów związanych z wydajnością centrów przetwarzania danych.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU kedlaw2
Bezpłatne konsultacje z inżynierem technikiem - galeria
Bezpłatne konsultacje z inżynierem technikiem Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: MATEMATYKA, STATYSTYKA. 24h   Następna usługa: NOWOŚĆ! Wyjątkowy Kurs Wizażu I+ II st. RYBNIK