favore.pl
Brak zdjęcia

Usługi porządkowe Wrocław nr 265510

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
900 / miesiąc
Kontakt
Edyta Kawalla
COMPLETE-CLEAN Zakład Usług Różnych
Wyślij e-mail
pl. Grunwaldzki 12-14
50-384 Wrocław

tel: 501518628501518628
tel: 713223738713223738
fax: 713210180
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-16:00
OPIS USŁUGI

Profil działalności

COMPLETE CLEAN ZAKŁAD USŁUG RÓŻNYCH powstał w 2004 r. 

Jest firmą usługową, która kieruje swoją ofertę do Klientów oczekujących wysokiej jakości usług.

Przedmiotem działalności jest świadczenie usług z szeroko pojętego zakresu prac porządkowych przy uwzględ­nie­niu:

·         zabezpieczenia indywidualnych potrzeb Klienta w ramach oferowanej usługi,

·         zastosowania wysokiej jakości profesjonalnych preparatów i maszyn objętych wymaganymi certy­fika­tami,

·         szerokiego wachlarza oferowanych prac uwzględniających również  p r a c e  s p e c j a l i s t y c z n e jak choćby te związane z porządkowaniem terenów budowy – zarówno w trakcie jej trwania jak i po jej zakoń­czeniu.

Naszym standardem jest najwyższa jakość wykonywanych prac i satysfakcja Klienta.

Zapewniamy pełną kontrolę i nadzór wykonywanych prac poprzez oddanie do dyspozycji Klienta odpowiednich menadżerów.

System pracy

COMPLETE CLEAN ZAKŁAD USŁUG RÓŻNYCH to przede wszystkim siła zespołu realizującego powierzone zadania. Firma wyrosła na bazie doświadczonej kadry, posiadającej bogatą wiedzę i profesjonalizm w podejściu do zagadnień utrzymywania czystości. Wsparciem dla realizowanych zadań jest sprawny proces zamówień odpowiednich mate­riałów koordynowany z poziomu biura, co zapewnia terminowość realizowanych zadań. Współpracujemy z najwięk­szymi hurtowniami materiałów czyszczących w re­gionie, na które to materiały gwarantujemy, wymagane prawem, certyfikaty oraz świadectwa dopuszczenia do stosowania.

Szczegółowa oferta

W ofercie świadczonych przez nas usług znajdują się:

Usługi porządkowe wewnątrz obiektów: utrzymanie czystości w obiektach biurowych, przemysłowych, magazy­nowych, spor­towych, kulturalnych, handlowych i budowlanych. Maszynowe mycie i polerowanie posadzek marmu­rowych i kamiennych. Ogólna konserwacja podłóg winylowych, terakotowych i innych. Dezynfekcja pomieszczeń oraz kompleksowe sprzątanie obiek­tów po pracach remontowych i budowlanych.

Usługi porządkowe na terenach zamkniętych: codzienne sprzątanie posesji, chodników, dróg wewnętrznych, par­kingów (także w okresie jesiennym zamiatanie liści, a w okresie zimowym odśnieżanie i usuwanie gołoledzi)

Pielęgnacja zieleni: codzienne sprzątanie terenów zielonych, podlewanie w okresie letnim wraz z okresowym ko­szeniem trawni­ków, przycinanie żywopłotów oraz sadzenie i pielęgnacja kwiatostanu.

 

LISTA REFERENCYJNA

COMPLETE CLEAN ZAKŁAD USŁUG RÓŻNYCH  świadczy usługi utrzymania czystości m. in. dla Urzędu Skarbowego Wrocław – Psie Pole na pow. wewnętrznej 1700 m 2 oraz na zewnątrz bu­dynku o pow. 1500 m2.

Podobne usługi świadczone są także dla Zarządu Zasobu Komunalnego Jednostki Budżetowej Gminy Wrocław. Polegają one na utrzymaniu czystości i porządku w 72 budynkach gminnych o łącznej po­wierzchni 22 700 m 2.

Usługi związane z utrzymaniem czystości oraz konserwacji elewacji wschodniej i północnej firma świad­czyła także dla Opery Wrocławskiej, otrzymując za wykonywanie tego przedsięwzięcia szczególne po­dziękowania i wyjątkowe referencje od Dyrekcji Opery Wrocławskiej.

W ostatnim okresie firma świadczyła usługi utrzymania czystości wewnątrz budynków jak i na zewnątrz – łączna pow. to 4 326 m 2 – dla wrocławskiego Teatru Muzycznego CAPITOL.

Od początku bieżącego roku COMPLETE CLEAN ZAKŁAD USŁUG RÓŻNYCH  współpracuje, świad­cząc po­wierzone sobie usługi, z Wrocławskim Towarzystwem Sportowym Spółka Akcyjna, po­rządkując tereny wokół oraz wewnątrz korony Stadionu Głównego w kompleksie Stadionu Olimpijskiego. Za wykonywane usługi firma uzyskała szczególne referencje ze zwróceniem uwagi na jej najwyższą staranność oraz dosto­sowywanie się do potrzeb Klienta.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INFORMACJE
Cena
900 / miesiąc
Kontakt
Edyta Kawalla
COMPLETE-CLEAN Zakład Usług Różnych
Wyślij e-mail
pl. Grunwaldzki 12-14
50-384 Wrocław

tel: 501518628501518628
tel: 713223738713223738
fax: 713210180
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU COMPLETE-CLEAN

Usługi porządkowe Wrocław Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Six Sigma - szkolenie   Następna usługa: ALTERNATYWA - profesjonalna oprawa muzyczna