favore.pl
Tego nie naucza w Polsce nikt poza nami!!!

Tego nie naucza w Polsce nikt poza nami!!! nr 27426

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: ul. Nowy Świat

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
2 470 / osoba
Kontakt
Łukasz Harabasz
F.T.S - Fesnak
Wyślij e-mail
ul. Wolińska 15/4
03-699 Warszawa

tel: 22 678 38 6822 678 38 68
tel: 22 679 18 7322 679 18 73
fax: 22 678 38 68
Zapraszamy także na stronę partnerską www.szkoleniowiec.osa.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
Najbliższe seminarium w dniu 19-go Kwietnia, Sobota, godzina 10:00
rozwiń
OPIS USŁUGI


Seminarium dla inwestorów w branży nieruchomościAby odnosić sukcesy w roli inwestora, trzeba bądź to wynajdować wartość, bądź ją wytwarzać - Warren Buffett

W jaki sposób sfinansować zakup nieruchomości
z minimalnym lub zerowym wkładem? - edycja 42/08

Realizujemy już XLI(41) edycję projektu szkoleniowego w formie seminarium otwartego. Warsztat adresowany jest do osób zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości i zatytułowany: W jaki sposób sfinansować zakup nieruchomości z minimalnym, lub zerowym wkładem? Projekt seminarium został opracowany przez Franciszka Staniszewskiego i dr Andrzeja Fesnaka (F.T.S. - Fesnak). Oprócz autorów zajęcia na seminarium prowadzą:

1. Edyta Bednarczyk - inwestor-praktyk w branży nieruchomości odnoszący niebywałe wręcz sukcesy - absolwentka naszego seminarium z nieruchomości.
2.Jacek Jaworski - szef kancelarii prawnej oraz licencjonowany pośrednik nieruchomości.


Wyślij e-mail


Wejdz w powyższy link aby przejść do galerii foto-video!


Nasz profesjonalizm i rzetelność doceniło już wiele osób.........

Jestem w głębokim szoku. Po tych kilku latach prowadzenia własnej, dochodowej firmy, byłem przekonany, że o finansach wiem bardzo dużo. Jednak już pierwszego dnia seminarium moja wiedza o kredytach została starta w pył i rozrzucona na 4 strony świata.

W noc po pierwszym dniu szkolenia prawie nie spałem. Siedziałem nad notesem z kalkulatorem finansowym i uświadamiałem sobie, jak niewiele wiedzą ludzie, którzy nie wiedzą tego, czego ja się właśnie dowiedziałem.

Drugiego dnia seminarium czułem się pewniej... dopóki gość specjalny, Monika - MAVERICK inwestowania w nieruchomości, nie uświadomiła mnie w przekonaniu, że niemalże wszystkie moje założenia dotyczące inwestowania w nieruchomości prowadzą po prostu do kłopotów.

Zaraz po zakończeniu szkolenia opłaciłem z góry seminarium dla mojego ojca i chwilę później go o tym powiadomiłem.

Tylko raz w moim życiu przytrafiła mi się tak diametralna zmiana w sposobie myślenia o biznesie. Dzięki tej pierwszej zbudowałem bardzo dochodowy biznes, dzięki zmianie, jaką dokonało na mnie to szkolenie mam zamiar zbudować... dynastię.

Piotr Majewski,

redaktor CzasNaE-Biznes, Sopot
Bardzo intensywne dwa dni, po których zmienia się diametralnie
myślenie na temat finansów. Dzięki temu seminarium zdobyłem wiedzę, podaną w niezwykle oryginalny i pozytywny sposób, dzięki której decyzje finansowe, które będę podejmował, zawsze przyniosą mi zysk.

Mateusz Chłodnicki,

Poznań, v-ce Prezes Złotych MyśliCzęść najważniejszych korzyści wynikających z Twojego udziału w seminarium z nieruchomości:1.W pakiecie komputer finansowy HP 10BII o wartości kilkuset złotych
2.Atrakcyjny rabat w wysokości 300 zł
3.Wybór dogodnej formy płatności: gotówka - kredyt bankowy
4.Możliwość przetestowania kursu
5.Praktyczne opanowanie unikalnych umiejętności inwestora w branży nieruchomości
6.Udział w losowaniu gry CashFlow 101 dla jednego z Domów Dziecka w Polsce
7.Szansa na niezależność finansową
8.Prestiżowy certyfikat uczestnictwa w seminarium
9.Opieka edukacyjna po zakończeniu seminarium
10.Udział w elitarnym zamkniętym forum dyskusyjnym
11.Eksternistyczny egzamin na doradcę finansowego w Europejskiej Akademii Planowania
Finansowego
12.Dostęp do zamkniętych grup inwestycyjnych złożonych tylko z Absolwentów seminarium.

Zauważ, że seminarium już zostało przetestowane i uzyskało pozytywne oceny. A więc niczym nie ryzykujesz. Uczestnicząc w zajęciach możesz znaleźć się w bardzo wąskim gronie specjalistów w Polsce, którzy posiadają niezwykle cenne umiejętności inwestora w branży nieruchomości. Zwróć jednak uwagę na fakt, że tak naprawdę są to szkolenia finansowe w oparciu o branżę nieruchomości.

Nie jest jednak moim zadaniem przekonywanie Cię do uczestnictwa w seminarium. Ja mam tylko pokazać Tobie jakie korzyści staną się Twoim udziałem. Mam zaprosić Cię na stronę: Wyślij e-mail byś mógł / mogła zobaczyć ich więcej i podjąć jedyną słuszną decyzję. I nie staram się wmówić Tobie, że uczestnictwo w szkoleniach będzie słuszną decyzją właśnie dla Ciebie. Jeśli jednak zatrzymałeś/aś się na tej stronie to znaczy, że poszukujesz dla siebie nowej drogi do sukcesu. Ja pokazuję Ci tylko jedną z nich. Jednak to Ty i tylko Ty decydujesz, co jest dla Ciebie dobre, którą z dróg wybrać.

Zwróć Uwagę na jeszcze jeden ważny atut jakim jest:

Opieka edukacyjna po kursie
"Z taką ofertą jeszcze się nie spotkałeś. Większość instytucji szkoleniowych kończy współpracę ze swoimi kursantami zaraz po wyjściu z sali szkoleniowej i zaksięgowaniu należności za kurs. My działamy zupełnie niestandardowo! Specjalnie dla uczestników naszego kursu skierowanego do inwestorów w branży nieruchomości uruchamiamy zamknięte fora dyskusyjne, które moderowane przez trenerów prowadzących seminarium stanowią kontynuację nauki przez następnie miesiące i lata. I nic już nie musisz płacić za tę dodatkową opiekę edukacyjną!"

Eksternistyczny egzamin w EAFP

A oto najnowsza niespodzianka. Specjaliści zarządzający EAFP w Polsce, czyli Europejską Akademią Planowania Finansowego w uznaniu wysokiego poziomu umiejętności finansowych nauczanych na naszym Seminarium, zgodzili się aby Absolwenci naszego kursu mogli przystępować w trybie eksternistycznym do egzaminu na doradcę finansowego w EAFP.

Powinieneś wiedzieć, że to oznacza możliwość zdobycia uznawanego w całej Europie prestiżowego certyfikatu doradcy finansowego EFG z pominięciem kursu, którego cena w EAFP wynosi aż 6 000 PLN!


Pamiętaj, że ta wspaniała oferta jest limitowana liczbą miejsc na sali szkoleniowej

Termin i miejsce rozpoczęcia zajęć:Seminarium odbędzie w sali konferencyjnej Centrum Finansowego Nowy Świat w Warszawie przy ul. Nowy Świat 6/12. Termin rozpoczęcia zajęć, to: 19 kwietnia 2008 r., w sobotę o godz. 10.00.

Dziękujemy za zapoznanie się z ofertą warsztatów!
dr Andrzej FesnakFranciszek Staniszewski


O firmie:

Fesnak. Treningi. Szkolenia.

Adres:
03-699 Warszawa, ul. Wolińska 15/4

Telefon: +48 22/ 678 38 68, 679 18 73 oraz 213 85 30
Fax: +48 22/ 678 38 68, 679 18 73 oraz 213 85 31


Dane do faktury:

03-699 Warszawa
ul. Wolińska 15/4
NIP 118-085-21-70


Konta bankowe:

ING: Wyślij e-mail
Eurobank:
Wyślij e-mail

F.T.S. - Fesnak. Treningi. Szkolenia  jest jedną z najstarszych firm szkoleniowych w Polsce. Pomysłodawcą i założycielem firmy (grudzień 1996) jest Andrzej Fesnak; doktor nauk politycznych o specjalności komunikowanie, kulturoznawca, dziennikarz, agent ubezpieczeniowy. Jego działalność w dziedzinie Edukacji Ludzi Dorosłych zapoczątkowana została w latach 90-tych współpracą z Fundacją im. Friedricha Naumanna na terenie całej Europy. Kontakty ze środowiskiem sprzedaży bezpośredniej dały szansę gromadzenia doświadczeń i obserwacji codziennych problemów Sprzedawców, Handlowców, Agentów, Reprezentantów, a także Menadżerów Sprzedaży i Trenerów. Ogromny zbiór doświadczeń oraz konieczność praktycznego rozwiązywania problemów zaowocowały stworzeniem programów edukacyjnych dla tej grupy odbiorców.

 • Doświadczenia sprzedażowe i menedżerskie F.T.S. mają korzenie polskie i europejskie. Każdy trener był czynnym sprzedawcą i menadżerem. W tym zakresie pracowaliśmy dla takich firm jak, AIG S.A., Albignia AG, Alte Leipziger AG, Amplico Life S.A., Berlinische Leben AG, Candella Sp. z o.o., Commercial Union, Fiat Poland, DEMPOL, DKV AG, GO BEST, Gothaer AG, Kempter Kerzenmanufaktur, KLIMAPOL Sp. z o.o., Nationale-Nederlanden S.A., PZU Życie S.A., POLAM, Raitemayer GmbH, Sicherheit und Capital OHG, Signal AG, Warta Vita S.A., Winterthur S.A.,  Zurich S.A. 
 • Trenerzy F.T.S gwarantują szczególną jakość w trakcie prowadzenia zajęć. Wynika to z naszego doświadczenia dydaktycznego, dużej ilości przeprowadzonych treningów oraz praktycznego doświadczenia sprzedażowego i menedżerskiego. Oprócz własnego know-how trenerzy F.T.S. doszkalają się cyklicznie podczas szkoleń trenerskich organizowanych przez znane ośrodki światowe poznając nowoczesne techniki dydaktyczne. Nasi Trenerzy jako jedyni w kraju posiadają certyfikaty szkoleniowe  zdobyte w takich ośrodkach szkoleniowych jak:
    -  Dale Carnegie& Associates,   New York (USA)
    -  LIMRA -Life Insurance Marketing Research Association  (GB)
    -  TRANSLIMES GmbH, Bonn, (D)
    -  The Financial Services Training College, Wyboston Lakes (GB)
    -  SMI- Institut für Erwachsenenbildung  Berlin, (D)

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INFORMACJE
Cena
2 470 / osoba
Kontakt
Łukasz Harabasz
F.T.S - Fesnak
Wyślij e-mail
ul. Wolińska 15/4
03-699 Warszawa

tel: 22 678 38 6822 678 38 68
tel: 22 679 18 7322 679 18 73
fax: 22 678 38 68
Zapraszamy także na stronę partnerską www.szkoleniowiec.osa.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
Najbliższe seminarium w dniu 19-go Kwietnia, Sobota, godzina 10:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU SzkoleniowiecFTS
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
2008 - Tego nie naucza w Polsce nikt poza nami!!!
Tego nie naucza w Polsce nikt poza nami!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 14)
Poprzednia usługa: Hotel Restauracja La - musica   Następna usługa: Nauka pływania, Kursy dla dorosłych