Inteligentny dom REALIZACJE W CAŁYM KRAJU

Inteligentny dom REALIZACJE W CAŁYM KRAJU nr 2791

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
SMARTech Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Skwer Kardynała Wyszyńskiego 5/54
01-015 Warszawa

tel: 22 4360026
fax: 22 4360046
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
SMARTech
Inteligentny Dom


Naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości usług z zakresu
technologii przyszłości. Niech wyprzedzają oczekiwania i zaspokajają
potrzeby inwestorów. Kładziemy nacisk na efektywność i niezawodność.
Na czas, bez awarii, po konkurencyjnej cenie.

Firma SMARTech - Inteligentny Dom powstała 23 stycznia 1998. Jako pierwsza w kraju zaczęła oferować systemy Inteligentnego Domu niewymagające dodatkowego okablowania (X-10). Również jako pierwsza zajęła się ich propagowaniem i sprzedażą poprzez Internet. W ciągu pierwszych 5 lat istnienia naszym głównym celem było poinformowanie rynku o nowych możliwościach. Nasze działania informacyjne w Internecie, czasopismach i poradnikach odniosły zamierzony skutek - rynek systemów Inteligentnego Domu i Budynku znacznie się rozwinął, tematyka ta stała się także bardziej znana. W tym czasie też z nikomu nieznanej firmy zmieniliśmy się w lidera na rynku z największą liczbą realizacji. Potwierdzeniem naszej pozycji było zaproszenie naszej firmy do Business Centre Club oraz przyznanie nam Medalu Europejskiego przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej za wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Od początku działalności firmy jej wyłącznym aspektem działania jest tworzenie rozwiązań Inteligentnego Budynku w domach prywatnych i budynkach użytkowych. W ramach kompleksowych realizacji oferujemy:
 • projekty wszelkich instalacji "prądowych";
 • ułożenie instalacji zasilających, alarmowych, AV;
 • dostawę odpowiednich urządzeń;
 • integrację z innymi systemami (np. ogrzewaniem i klimatyzacją);
 • programowanie i uruchomienie całości.

  W trosce o jak najlepszą obsługę Klientów tworzymy Grupę SMARTech - ogólnopolską sieć Autoryzowanych Instalatorów i Partnerów zajmujących się zadaniami takimi jak pozyskiwanie klientów, badanie ich potrzeb, ofertowanie, montaż instalacji i urządzeń. Należy do niej kilkadziesiąt firm zatrudniających kilkuset wykwalifikowanych projektantów, inżynierów i programistów. Naszym Partnerom zapewniamy wsparcie techniczne podczas wdrażania systemu, świadczymy również usługi doradcze i szkoleniowe.

  Stale zwiększamy naszą ofertę, jakość usług i zasięg oddziaływania - wykonujemy realizacje w całym kraju. Pracujemy równolegle nad kilkudziesięcioma inwestycjami, co szybko zwiększa nasze doświadczenie i wiedzę oraz motywuje do nowych pomysłów i innowacyjności. Szukamy nowych rozwiązań, zwiększających możliwości Systemów i ich atrakcyjność dla naszych klientów. Obecnie SMARTech jest najprawdopodobniej jedyną firmą w Polsce, której doświadczeni pracownicy mogą oficjalnie zainstalować system EIB (certyfikat EIB Partner) oraz panele i system sterowania Crestron (certyfikat autoryzowanego dealera Crestron).  

  Jestem przekonany, że nasze działania zaowocują jeszcze ciekawszymi pomysłami i realizacjami oraz jeszcze lepszymi relacjami, jakie łączą nas z Państwem.


 • Inteligentny Dom

  Gdy wejdziesz do domu, włączy się przyjemne oświetlenie, zasuną się rolety i zasłony, włączy się Twoja ulubiona muzyka, film, lub program TV. Nie musisz też nerwowo ustawiać poziomu światła lamp w salonie, gdy zaskoczy Cię wizyta gości - wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby uruchomić scenę (klimat) np. "przyjęcie" lub "wizyta gości".

  Gdy wychodzisz z domu, po przekręceniu klucza w zamku włącza się system alarmowy, zamykają się rolety zewnętrzne, obniża się temperatura w pokojach, a niezgaszone lampy i sprzęt AV same się wyłączają. Nikogo nie ma w domu, więc po co zużywać tak cenną energię. A gdyby woda z niedokręconego kranu miała zalać dom...? System automatycznie zamknie dopływ wody i zadzwoni na przenośny telefon właściciela.  
  Dotychczasowe instalacje elektryczne sterujące oświetleniem, ogrzewaniem roletami działają jako samodzielne i niezależne. Nadszedł czas by to zmienić. Wszystkie instalacje powinny działać razem, współpracować ze sobą, komunikować się, lepiej służyć Twoim potrzebom. Powinny zwiększać komfort i bezpieczeństwo, prowadzić do oszczędności energii oraz umożliwiać dokonywanie dowolnych zmian i rozbudowę w miarę zmieniających się potrzeb użytkowników. Dlatego celem jest integracja instalacji i urządzeń elektrycznych. Oświetlenia i systemów alarmowych, urządzeń audio/video i komputerów, telefonu i klimatyzacji...  Możesz sterować tym wszystkim za pomocą klawiatury, pilota, ... lub nawet własnego głosu. Możesz kontrolować wszystko przez ekran telewizora w dowolnym pomieszczeniu lub telefonu z każdego miejsca. Kiedykolwiek zechcesz, gdziekolwiek będziesz - w pokoju, samochodzie, biurze...

  Systemy SMARTech to szeroki i ewolucyjny asortyment produktów, które zaspokoją Twoje potrzeby. Poznaj naszą ofertę i rozpocznij automatyzację swojego domu. Wygodne, innowacyjne, użyteczne elementy automatyzacji dla każdego. Mówimy o technologii, która pomoże Ci zintegrować urządzenia elektryczne. Prawdziwe udogodnienie jest wtedy, gdy możesz używać wszystkiego kiedykolwiek zechcesz i gdziekolwiek jesteś. Ty decydujesz, kiedy i czego użyć!. My pomożemy Ci zdobyć to, czego szukasz i czego potrzebujesz.

  Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
  Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
  Wyślij zapytanie przez formularz


  INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
  OPINIE O UŻYTKOWNIKU
  Inteligentny dom REALIZACJE W CAŁYM KRAJU - galeria
  Inteligentny dom REALIZACJE W CAŁYM KRAJU Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 5)
  Poprzednia usługa: Szkoła Windsurfingu FUN SURF   Następna usługa: Bardzo czysta woda z silną rybą