favore.pl
POCHLANIACZ WILGOCI OSUSZACZ POWIETRZA MASTER DH 7

POCHLANIACZ WILGOCI OSUSZACZ POWIETRZA MASTER DH 7 nr 279870

Lokalizacja: Poznan (woj. wielkopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
604 / sztuka
Kontakt
Mariusz Stasinski
Przedsiębiorstwo Handlowe "EWIMAX" Stasiński Mariusz
Wyślij e-mail
Jana Kasprowicza 24
64-330 Opalenica

tel: 517428399517428399
tel: 517428399517428399
fax: 614475253
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-20:00
sb: 07:00-20:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
MOZESZ NAM ZAUFAC - ZAWSZE POMAGAMY NASZYM KLIENTOM!

Osuszacz powietrza MASTER DESA DH 716 ( 16 l/dobę )


- MEGA WYDAJNOŚĆ! -


AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR FIRMY


Firma DESA Poland Sp. z o.o. jest wschodnioeuropejskim oddziałem międzynarodowej, amerykańskiej firmy

DESA International. Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji przenośnych urzadzeń chłodzących
i grzewczych. Tradycja naszej firmy sięga lat sześćdziesiątych XX wieku. Obecna siedziba główna Desy International znajduje się w Bowling Green w stanie Kentucky, USA. Kolejne oddziały naszej firmy mają
swoje placówki we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Chinach i w Polsce

Ogólnoświatowy zasięg firmy oraz wieloletnie doświadczenie sprawiły, że jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku przenośnych urządzeń grzewczych i chłodzących. Podstawowym elementem strategii rozwoju naszej firmy jest wprowadzanie nowych produktów oraz innowacji technicznych, a także utrzymanie aktualnej pozycji lidera i rozszerzanie wpływów na nowe rynki.


Poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji i serwisu nasze produkty oraz pomoc techniczna docierają

do klientów wielu krajów Europy wschodniej i południowej. Personel działu handlowego służy fachową
poradą w organizowaniu sieci dystrybucji na lokalnych rynkach, a systematycznie przeprowadzane szkolenia techniczne i handlowe zapewniają profesjonalną obsługę użytkownikom urzadzeń. Produkty firmy Desa Poland stanowią wyposażenie hal przemysłowych, budów, magazynów i ferm oraz biur i gospodarstw domowych.

Wysokiej jakości OSUSZACZ POWIETRZA renomowanej firmy DESA

DH 716

U W A G A!


Cena Netto Tylko 604 zł


Odlicz sobie 22 % Vatu


Wilgoć obecna jest wszędzie. Przekroczenie prawidłowego poziomu wilgotności w pomieszczeniach może być przyczyną powstawania niepożądanych skutków, takich jak złe samopoczucie, choroby, straty materialne oraz powodowania wzrostu ryzyka wypadków przy pracy. Można im zapobiegać przez zmniejszanie zawartości wody w powietrzu. Desa w swojej ofercie posiada szeroki zakres osuszaczy począwszy od osuszaczy domowych po kondensacyjne i adsorpcyjne osuszacze przemysłowe. Dzięki różnorodności oferty nasze urządzenia można zastosować w wielu dziedzinach życia codziennego oraz podczas skomplikowanych procesów technologicznych.


Nadmierna wilgoć sprzyja rozwojowi grzybów pleśniowych, które powodują odpadanie tynków, pękanie sufitów i podłóg, niszczą drewno, tapety i mury. Przebywanie w zawilgoconych budynkach negatywnie wpływa a nasze samopoczucie, przyspiesza zmęczenie i może być przyczyną różnych dolegliwości (np. schorzeń reumatycznych, alergicznych).

Zastosowanie :

Zawilgocone pomieszczenia mieszkalne ( Garderoba , Łazienka , Domowa biblioteka)

Użytkowe pomieszczenia piwniczne ( Pralnia, Suszarnia, Spiżarnia)
Pokój z instrumentami muzycznymi ( Pokój kolekcjonerski, Niewielkie archiwum, Biblioteka, Księgarnia, Muzeum, Galeria)
Domek letniskowy lub kempingowy
pomieszczenia ze sprzętem elektronicznym (komputery, serwery),
przy pracach malarskich i remontowych.
magazyny art. spożywczych, warzywniaki

Zasada działania osuszacza:


Osuszacze kondensacyjne MASTER DESA schładzają zasysane powietrze poniżej punktu rosy.


W pierwszym etapie wilgotne powietrze przechodzi przez filtr, którego zadaniem jest wyłapanie niesionego przez powietrze pyłu i kurzu. Poźniej powietrze trafia do parownika gdzie zostaje schłodzone poniżej punktu rosy. Na tym etapie następuje kondensacja pary wodnej. Woda wytrącona z powietrza ścieka do zbiornika (lub jest odprowadzana do kanalizacji), natomiast osuszone powietrze przechodzi jeszcze przez skraplacz gdzie ulega ogrzaniu. Ostatecznie powietrze wydmuchiwane przez urządzenie ma temperaturę zbliżoną do temperatury, którą miało powietrze zasysane przez urządzenie.


Metoda ta polega na odbieraniu wilgoci z powietrza przez schładzanie go poniżej punktu rosy co powoduje wykraplanie wilgoci (kondensację). Do osuszania kondensacyjnego służą kondensacyjne osuszacze powietrza. Ich głównymi elementami są wentylator, sprężarka, wymienniki ciepła (skraplacz i parownik) oraz element rozprężny. Wentylator wymusza przepływ wilgotnego powietrza przez wymienniki ciepła. Temperatura parownika jest niższa niż temperatura punktu rosy powodując wykraplanie się (kondensację) pary wodnej zawartej w powietrzu, na jego ściankach. Kondensat jest gromadzony w zbiorniku osuszacza lub odprowadzany do kanalizacji bądź na zewnątrz. Po przejściu przez parownik ochłodzone i osuszone powietrze przepływa przez skraplacz, gdzie zostaje ogrzane. Dzięki temu uzyskuje się dodatkowy spadek wartości wilgotności względnej. Ze skraplacza suche powietrze trafia z powrotem do pomieszczenia, z którego zostało zassane.


Temperatura powietrza wypływającego z osuszacza jest wyższa o 3-8°C, od temperatury powietrza zassanego. Wspomniany wzrost temperatury może powodować szybsze odparowanie wody np. z mokrych ścian, co przyśpiesza ich osuszanie i nie wiąże się z ryzykiem zniszczenia jak w przypadku osuszania przez ogrzewanie i wentylację. Wraz z wydłużeniem czasu pracy urządzenia w zamkniętym pomieszczeniu, ilość wody zawartej w powietrzu zostaje skutecznie zmniejszona.


Wydajność osuszaczy kondensacyjnych uzależniona jest od warunków pracy (temperatury i wilgotności) oraz od rodzaju urządzenia (wielkości, producenta). Jest ona największa przy wyższych wartościach temperatury i wilgotności względnej. W związku z tym, obniżenie zawartości wody w powietrzu powoduje spadek wydajności urządzenia. Specyfika tych urządzeń powoduje, że nie jest możliwe ich wykorzystanie w temperaturach niższych niż 0-5°C (w zależności od modelu).


Osuszanie kondensacyjne jest zdecydowanie bardziej efektywne i ekonomiczne od osuszania przez ogrzewanie i wentylację, przede wszystkim dzięki wyeliminowaniu wymiany powietrza zawartego wewnątrz pomieszczenia.


Osuszacz DH 716 posiada nowoczesny, estetyczny wygląd, jest funkcjonalny, może pracować zarówno w obiektach przemysłowych, handlowych, jak i w warunkach domowych. Posiada zwartą, mocną obudowę, jest łatwy do transportu dzięki kółkom i wygodnym uchwytom co powoduje, że urządzenie to spełnia swoje zadanie nawet na najtrudniejszych powierzchniach, jakie spotykamy w warunkach budowlanych. Masa i wymiary zostały zredukowane do minimum, aby maksymalnie ułatwić manewrowanie urządzeniem. Perfekcyjnie skonstruowany, ułatwia transport, przechowywanie i magazynowanie. Jest trwały i niezawodny reasumując: NAJWYŻSZEJ jakości, doskonałe narzędzie pracy w niezwykle NISKIEJ CENIE!


Osuszacz powietrza Master DH 716 doskonale usuwa z powietrza wilgoć, przez co zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów.


Osuszacz powietrza DH 716 stworzony został w celu usuwania z powietrza wilgoci i tworzenia zdrowego środowiska. Znajduje on swoje zastosowanie w suterenach, garażach, bibliotekach, galeriach, piwnicach domów położonych na podmokłym gruncie, w pomieszczeniach ze sprzętem elektronicznym, archiwach. Jego funkcja polega na regulowaniu wilgotności względnej w ten sposób, że powietrze jest przepuszczane przez urządzenie wymuszając skroplenie nadmiaru wilgoci na elementach chłodzących. Kontakt z zimną powierzchnią powoduje skraplanie wilgoci zawartej w powietrzu. Następnie skroplona woda jest bezpiecznie odprowadzana do zbiornika wody. Osuszone powietrze przechodzi następnie przez skraplacz, gdzie jest nieznacznie podgrzewane i ponownie przesyłane do pomieszczenia z nieco podwyższoną temperaturą.


Osuszacz powietrza DH 716:


Maksymalna moc: 280 W,

Wydajność osuszania przy 30 st.Celsjusza i 80% wilgotności powietrza: 16 l/dobę,
Zakres pracy: 5-35 st. Celsjusza oraz 35-90% wilgotności powietrza,
Czynnik chłodniczy: R-134a,
Ciężar czynnika chłodniczego: 100g,
Pojemność zbiornika 5,5 l.,
Zalecana wielkość pomieszczenia: 120-240 m3,
Przepływ powierza: 215 m3/h,
Atrakcyjny wygląd,
Plastikowa obudowa (lekki i nieduży),
Cicha praca i prosta obsługa,
Wyłącza się automatycznie, jeśli zbiornik skroplonej wody jest pełen lub gdy jest niewłaściwie zamontowany,
Wbudowany higrostat,
Posiada aktywny filtr węglowy, który pochłania nieprzyjemne zapachy,
Wymiary: 410 x 210 x 550 mm,
Gwarancja - 24 miesiące.

lekki, łatwy w transporcie,

elektroniczny panel starowania,
kontrola napełnienia zbiornika,
wbudowany higrostat,
posiada aktywny filtr węglowy pochłaniający nieprzyjemny zapach.

24 miesiące GWARANCJI!


Przeznaczony do pomieszczeń od 120 do 240 m3


Elektroniczny panel sterowania


Wbudowany w aparat wentylator przepuszcza wilgotne powietrze zaczerpnięte z pomieszczenia nad zamontowanym w urządzeniu parownikiem obniżając jego temperaturę poniżej punktu rosy. Nadmiar pary wodnej zostaje w ten sposób oddany przez powietrze w postaci kondensatu i zbiera sie w pojemniku. Pozbawione nadmiaru wilgoci powietrze po ogrzaniu do temperatury pokojowej, zostaje następnie ponownie wypuszczone na zewnątrz.

Wbudowany higrostat automatycznie włączy urządzenie po przekroczeniu ustawionego poziomu wilgotności!

Tylko u nas wraz z urządzeniem otrzymujesz ORYGINALNĄ

KARTĘ GWARANCYJNĄ
honorowaną w 100 punktach SERWISOWYCH
na terenie CAŁEJ POLSKI

Tylko u nas wraz z urządzeniem otrzymujesz ORYGINALNĄ

KARTĘ GWARANCYJNĄ
honorowaną w 100 punktach SERWISOWYCH
na terenie CAŁEJ POLSKI

Towar oferujemy tylko fabrycznie nowy.


Do każdego sprzedawanego sprzętu dodawany jest paragon lub faktura VAT


Nie musisz na niego czekać tygodniami!


Nie zastanawiaj się bo może być za późno :)))


PILEX Poznan dostarcza rocznie ponad 1000 maszyn do Odbiorcow na terenie całego kraju i Europy, zarówno dla przemysłu ciężkiego, jak i do indywidualnych odbiorców .Wszystkie oferowane przez nas maszyny zostały poddane przeglądom technicznym, są sprawne i gotowe do testów. Na Państwa ewentualne pytania chętnie odpowiadamy przez email: Wyślij e-mail


pelna eferta MASZYN w naszym sklepie internetowym :


Wyślij e-mail


oraz na stronie


Wyślij e-mail


ZADZWON Wyślij e-mail


email: Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
604 / sztuka
Kontakt
Mariusz Stasinski
Przedsiębiorstwo Handlowe "EWIMAX" Stasiński Mariusz
Wyślij e-mail
Jana Kasprowicza 24
64-330 Opalenica

tel: 517428399517428399
tel: 517428399517428399
fax: 614475253
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-20:00
sb: 07:00-20:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU mariusz21
negatywna
rozwiń brak realizacji zamówienia, brak kontaktu telefonicznego. Sądzę że nie warto zaufać tej firmie. Wystawiona 09-09-2010 15:26 przez zbigniewm1@wp.pl (83.5.198.*)   Zgłoś nadużycie
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
negatywna
rozwiń brak realizacji zamówienia, brak kontaktu telefonicznego. Sądzę że nie warto zaufać tej firmie. Wystawiona 09-09-2010 15:26 przez zbigniewm1@wp.pl (83.5.198.*)   Zgłoś nadużycie
Zobacz wszystkie

Wystaw opinię
POCHLANIACZ WILGOCI OSUSZACZ POWIETRZA MASTER DH 7 - galeria
POCHLANIACZ WILGOCI OSUSZACZ POWIETRZA MASTER DH 7 Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: POCHLANIACZ WILGOCI OSUSZACZ POWIETRZA MASTER DH 7   Następna usługa: POCHLANIACZ WILGOCI OSUSZACZ POWIETRZA MASTER DH 7