Firma przygotowuje wyceny nieruchomości - Warszawa

Firma przygotowuje wyceny nieruchomości - Warszawa nr 2839

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Mariensztat 15/1
00-302 Warszawa

tel: 22 8281331
tel: 22 8281332
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Profesjonalni eksperci

Nasz zespół ekspertów oferuje szeroki zakres usług doradczych i konsultingowych. Posiadamy bogate i różnorodne doświadczenia w zakresie oferowanych przez nas usług. Jesteśmy wiarygodnym partnerem wielu banków i innych instytucji finansowych, urzędów gmin, urzędów skarbowych oraz przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Zakres usług

  • doradztwo inwestycyjne i analizy opłacalności
  • analizy rynkowe i marketingowe
  • analiza i wycena wartości niematerialnych
  • wycena obiektów zabytkowych
  • szacowanie wartości majątku i przedsiębiorstw
  • badania i wycena potencjału rozwojowego
  • przygotowanie dokumentacji do uwłaszczenia i prywatyzacji

Nasz bank informacji o cenach i transakcjach obejmuje całą Polskę.

Obserwujemy i analizujemy biznesowe przedsięwzięcia w całym kraju.


 

Wycena nieruchomości

Istota wyceny nieruchomości sprowadza się do określenia jej wartości w jednym z trzech podejść, przedstawionych poniżej:

Podejście porównawcze

Polega na porównywaniu przez analogię cech stanowiących o wartości szacowanej nieruchomości w odniesieniu do innych podobnych nieruchomości, których ceny transakcyjne są znane.

Podejście kosztowe

Wynika z kosztów odtworzenia repliki lub zastąpienia rozpatrywanej zabudowy, włącznie z kosztami jej projektu i nadzoru, z jednoczesnym uwzględnieniem jej zużycia technicznego i funkcjonalnego.

Podejście dochodowe

Uzasadnia wartość rynkową aktualnymi lub potencjalnymi dochodami z działalności gospodarczej związanej z daną nieruchomością. W podejściu tym stosuje się metodę inwestycyjną lub metodę zysków. Metody podstawowe mają ograniczone zastosowanie, zwłaszcza w przypadku występowania potencjału rozwojowego. Metoda pozostałościowa, która stanowi kombinację trzech wyżej wymienionych podstawowych podejść uwzględnia również szczególne inwestorskie możliwości i planowaną działalność.

Wycena przedsiębiorstw

Eksperci ekonomiczni i majątkowi posługują się najczęściej poniżej wymienionymi metodami:

Metoda zdyskontowanych przepływów pieniężnych

Opiera się ona na założeniu, że korzyści finansowe, jakie właścicielom ma przynieść rozpatrywane przedsiębiorstwo, stanowi suma dwóch podstawowych wartości:

DCF - zaktualizowanej wartości przepływów pieniężnych z działalności firmy w założonym okresie w przyszłości,

RV - zaktualizowana wartość rezydualna, czyli wartość przedsiębiorstwa na koniec okresu sporządzonej projekcji przepływów pieniężnych.

Metoda upłynnienia

Podstawą tej metody jest wyznaczenie sumarycznej wartości rynkowej określonych składników majątku z jednoczesnym uwzględnieniem możliwości ich zbycia. Może być ona stosowana również w tych przypadkach, gdy nie ma popytu na rynku na dany środek trwały i w konsekwencji ma on małe szanse, by być sprzedanym.

Wartość księgowa

Jest określona jako suma wartości rejestrowanych środków trwałych netto oraz środków obrotowych finansowanych ze środków własnych, według aktualnych zapisów w bilansie przedsiębiorstwa z jednoczesnym uwzględnieniem jego pasywów obcych, zaciągniętych kredytów oraz różnego rodzaju zobowiązań.Na podstawie rynkowych analiz stosuje się korekty do poziomu wartości skorygowanej, co w wyniku daje realniejszy poziom wartości.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Firma przygotowuje wyceny nieruchomości - Warszawa - galeria
Firma przygotowuje wyceny nieruchomości - Warszawa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY język szwedzki GDAŃSK   Następna usługa: Czyszczenie kominów