favore.pl
Zabudowy balkonów w systemie szwedzkim

Zabudowy balkonów w systemie szwedzkim nr 284024

Lokalizacja: Białystok (woj. podlaskie)Więcej: Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 2/804 (budynek BZGRAF)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Adam Ewko
Balko-Met
Wyślij e-mail
Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego
15-138 Białystok

tel: 516549500516549500
tel: 516549500516549500
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
sb: 10:00-14:00
Pod telefonem 7 dni w tygodniu
rozwiń
OPIS USŁUGI
Firma Balko-met specjalizuje się w wykonawstwie, serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym zabudowy balkonów w szwedzkim systemie ramowym i bezramowym. Posiadamy olbrzymie doświadczenie i duży wachlarz materiałów wykończeniowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferujemy bezpłatny pomiar oraz projekt, dobieramy interesujące materiały i robimy wycenę. Zamówienia realizujemy w 2 tygodnie, a montaż w ciągu jednego dnia. Produkt wykonujemy z wysokiej jakości aluminium galwanizowanego i szkła hartowanego(przezroczyste, przyciemnione, mleczne) 4mm bądź 8mm w zależności od systemu. W ofercie materiałów również poliwęglan komorowy, panele PCV.
System bezramowy
, Mieszkańcy osiedli mogą bez najmniejszych problemów zabudowywać balkony i tarasy, aby móc korzystać z nich niezależnie od warunków atmosferycznych. Osłonięty balkon to bezpieczne zacisze chroniące jego użytkowników przed hałasem ulicznym i zanieczyszczonym powietrzem. Podwyższa standard mieszkania, a także jego wartość. System Perfect View został przetestowany w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, nasz system umożliwia nie tylko zabezpieczenie balkonu przed deszczem, kurzem czy hałasem ale zaprojektowano go w taki sposób, by nadać budynkom zarówno wyższy standard użytkowania jak i nowoczesny wygląd. Przesuwno-składane tafle szklane to innowacyjna technologia, umożliwiająca bezpieczne i komfortowe użytkowanie zabudowanego balkonu lub loggi, bez zakłócania wyglądu elewacji budynku.
Konstrukcja W systemie zabudowy balkonów i loggi zastosowano bezpieczne, hartowane szkło (ESG) o grubości 8 lub 10 mm, anodowane lub lakierowane profile aluminiowe oraz rolki i elementy ślizgowe z odpornego na ścieranie tworzywa sztucznego. Wszystkie części mocujące wykonano z aluminium lub stali nierdzewnej.
W systemie Perfect View wszystkie szczegóły zostały zaprojektowane z wielką dokładnością. Tafle szklane montuje się w prowadnicach umieszczonych pomiędzy sufitem i poręczą balustrady lub sufitem i posadzką. Zabudowa umożliwia łatwe otwieranie części lub całego przeszklenia oraz zapewnia wygodę obustronnego mycia bez potrzeby wychylania się na zewnątrz. Po zsunięciu tafle tworzą wąski, szklany pakiet na bocznej ścianie budynku.
Oranżeria w bloku Dzięki szklanej zabudowie balkon absorbuje promienie słoneczne, ogrzewa się i przekazuje ciepło pozostałym pomieszczeniom. System zabudowy bezramowej Perfect View to przeszklenie pozbawione pionowych ram, dlatego nie ogranicza widoku ani dostępu światła. Ponieważ otwarcie przeszklenia może nastąpić jedynie od wewnątrz, system stanowi dodatkową ochronę przed włamaniem a brak rygli i pionowych ram utrudnia wspięcie się na wyższe kondygnacje.
Efektywny pod względem architektonicznym Systemowe przeszklenie balkonowe jest estetyczne i daje poczucie komfortu. Dla obserwatora z zewnątrz zabudowa balkonu nie zmienia elewacji budynku. Ruch tafli po jednym torze wyklucza nierównomierność odbić światła. System uzyskał Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. Może być wprowadzany wszędzie tam, gdzie prawo budowlane dopuszcza stosowanie balkonów i loggi.
Technicznie doskonałe tafle szklane można całkowicie zsunąć i złożyć w wąski pakiet na wewnętrznej ścianie budynku.

System ramowy
Mieszkańcy osiedli mogą bez najmniejszych problemów zabudowywać balkony i tarasy, aby móc korzystać z nich niezależnie od warunków atmosferycznych. Osłonięty balkon to bezpieczne zacisze chroniące jego użytkowników przed hałasem ulicznym i zanieczyszczonym powietrzem. Podwyższa standard mieszkania, a także jego wartość. Przedstawiamy Państwu nowoczesny system rozsuwalnych ścian i okien ze szkła i aluminium, opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie pomieszczeń nie wymagających ogrzewania, a także wewnętrznych drzwi i ścianek działowych. System przesuwny może być stosowany zarówno do zabudowy pojedynczych balkonów, jak i też do kompleksowych realizacji.
Oferowany przez nas system może być uwzględniany zarówno w fazie projektowania, jak i modernizowania budynków już istniejących. Doskonale nadaje się do zabudowy loggi i balkonów wysuniętych. System umożliwia wykonanie zadaszeń, co pozwala na zabudowę balkonów na ostatnich piętrach budynków.

Elementy przesuwne - okna i drzwi poruszają się na rolkach po prowadnicy dolnej o wysokości do 25 mm, składającej się z torów jezdnych (od 1 do 4) w zależności od ilości przesuwnych elementów. Niewątpliwą zaletą systemu jest łatwy i czysty montaż możliwy do wykonania w wykończonych pomieszczeniach. Utrzymanie okien w czystości nie stanowi problemu, gdyż wszystkie elementy są wyjmowane z prowadnicy.
Obudowa balkonów pozwala na nadanie nowych walorów estetycznych i użytkowych niezbyt atrakcyjnym mieszkaniom z wielkiej płyty. Zabudowany balkon to nowa jakość mieszkania.
Zabudowa balkonu lub tarasu chroni przed kurzem, wiatrem i hałasem, dociepla mieszkanie i umożliwia wykorzystanie balkonu lub logii dla celów rekreacyjnych przez cały rok.
System składa się ze stałych i ruchomych części co daje nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Mogą Państwo sami zadecydować zarówno o wyglądzie, jak i funkcjonalności.
NOWOŚĆ!! W ofercie również markizy, zabudowa ogrodów zimowych
Działamy na terenie całego kraju
Przedstawiciel Podlaskie: Wyślij e-mail
Adres: Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 2/804 (Budynek BZGRAF)

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Adam Ewko
Balko-Met
Wyślij e-mail
Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego
15-138 Białystok

tel: 516549500516549500
tel: 516549500516549500
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
sb: 10:00-14:00
Pod telefonem 7 dni w tygodniu
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Bio-ecology
pozytywna
rozwiń Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Firma wykonuje zlecenia przez cały rok, co było ratunkiem dla mnie. Bardzo dobre doradztwo, fachowy montaż. Niestety trzeba trochę poczekać na zabudowę, gdyż panowie mają sporo pracy. POLECAM! Wystawiona 15-11-2011 14:42 przez Adam (82.177.101.*)   Zgłoś nadużycie
negatywna
rozwiń Uwaga moi drodzy, przestrzegam przed firmą Balko-met z Olecka. Sugerowałam się opiniami sąsiadów, że dobrze wykonują zabudowę. Przez telefon podałam informację o moim balkonie i wyceniono mi go na 3000zł. Konkurencja wychodzi taniej, ale postanowiłam postawić na jakość. Przyjechał szef Pan Krystian Bogdanko i wycena nagle zrobiła się na 3700zł! Chciałam zrezygnować ale Pan Krystian powiedział, że mam kilka dni i mogę zrezygnować. Podpiszemy umowę żeby nie musiał drugi raz jeździć. Następnego dnia przyjechał wykonawca z firmy Alustolbud i taki sam wariant wycenili mi na 2800zł. Było to dla mnie szokiem. Zadzwoniłam do Pana Krystiana, ale nie odbierał telefonu. Spróbowałam z innego numeru, gdy odebrał ja się przedstawiłam to się rozłączył. Napisałam pismo i wysłałam listem poleconym, że rezygnuję a zgodnie z prawem mam 10 dni. Dostałam odpowiedź, że jeżeli zrezygnuję to będę obciążona kosztem materiałów na 2000zł!. Pomógł mi prawnik, który policzył sobie 300zł i korespondował z firmą Balko-met. Zabudowę wykonała mi firma alustolbud, jestem zadowolona ale przez naiwność i nieznajomość produktu jestem stratna 300zł. Ostrzegam jeszcze raz, bo firma wymusza zlecenie a potem zastrasza. Pozdrawiam Renata Wystawiona 23-04-2014 11:00 przez RENATA (77.253.201.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Firma wykonuje zlecenia przez cały rok, co było ratunkiem dla mnie. Bardzo dobre doradztwo, fachowy montaż. Niestety trzeba trochę poczekać na zabudowę, gdyż panowie mają sporo pracy. POLECAM! Wystawiona 15-11-2011 14:42 przez Adam (82.177.101.*)   Zgłoś nadużycie
negatywna
rozwiń Uwaga moi drodzy, przestrzegam przed firmą Balko-met z Olecka. Sugerowałam się opiniami sąsiadów, że dobrze wykonują zabudowę. Przez telefon podałam informację o moim balkonie i wyceniono mi go na 3000zł. Konkurencja wychodzi taniej, ale postanowiłam postawić na jakość. Przyjechał szef Pan Krystian Bogdanko i wycena nagle zrobiła się na 3700zł! Chciałam zrezygnować ale Pan Krystian powiedział, że mam kilka dni i mogę zrezygnować. Podpiszemy umowę żeby nie musiał drugi raz jeździć. Następnego dnia przyjechał wykonawca z firmy Alustolbud i taki sam wariant wycenili mi na 2800zł. Było to dla mnie szokiem. Zadzwoniłam do Pana Krystiana, ale nie odbierał telefonu. Spróbowałam z innego numeru, gdy odebrał ja się przedstawiłam to się rozłączył. Napisałam pismo i wysłałam listem poleconym, że rezygnuję a zgodnie z prawem mam 10 dni. Dostałam odpowiedź, że jeżeli zrezygnuję to będę obciążona kosztem materiałów na 2000zł!. Pomógł mi prawnik, który policzył sobie 300zł i korespondował z firmą Balko-met. Zabudowę wykonała mi firma alustolbud, jestem zadowolona ale przez naiwność i nieznajomość produktu jestem stratna 300zł. Ostrzegam jeszcze raz, bo firma wymusza zlecenie a potem zastrasza. Pozdrawiam Renata Wystawiona 23-04-2014 11:00 przez RENATA (77.253.201.*)   Zgłoś nadużycie
Zobacz wszystkie

Wystaw opinię
System bezramowy złożony - Zabudowy balkonów w systemie szwedzkim
Zabudowy balkonów w systemie szwedzkim Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 22)
Poprzednia usługa: Naklejki na scianę Warszawa, Płock, Bydgoszcz   Następna usługa: PRZYJME PRACE REMONTOWO - BUDOWLANE