favore.pl
Brak zdjęcia

Organizacja imprez artystycznych i kulturalnych nr 28461

Lokalizacja: Lublin (woj. lubelskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Leszek Gęca
PRIMA Leszek Gęca
Wyślij e-mail
Juliusza Kossaka 79
20-358 Lublin

tel: 603 917525603 917525
fax: 81 7438676
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
klauny

SZANOWNI PAŃSTWO


      Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę naszej firmy, która zajmuje się kompleksową organizacją oraz prowadzeniem i obsługą imprez artystycznych na wysokim profesjonalnym poziomie. Zajmujemy się także doradztwem muzycznym, wokalnym i choreograficznym. Jesteśmy grupą ludzi z bogatym doświadczeniem, oraz profesjonalnym przygotowaniem. Organizujemy zabawy dla dzieci i dorosłych. Prowadzone są one z wykorzystaniem metod pedagogiki zabawy.

ZAPEWNIAMY PAŃSTWA, ŻE NA IMPREZACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ FIRMĘ PRIMA NAWET NAJWYTRWALSI NUDZIARZE STAJĄ SIĘ NAJLEPSZYMI DUSZAMI TOWARZYSTWA


      Zapraszając Państwa do skorzystania z naszych usług bądźcie pewni, że dokonujecie najlepszego wyboru.

Planując imprezę rekreacyjną lub promocyjną, festyn zakładowy, event, seminarium lub spotkanie integracyjne,zetkną się Państwo z potrzebą zorganizowania części rekreacyjno-rozrywkowej. Jest to tym trudniejsze, iż rynek imprez masowych w naszym kraju ulega przeobrażeniu i to, co jeszcze niedawno było modne - takim już nie jest, a w cenie są wszelkiego rodzaju nietuzinkowe pomysły i rozwiązania. Planując imprezę rekreacyjną lub promocyjną, festyn zakładowy, event, seminarium lub spotkanie integracyjne, zetkną się Państwo z potrzebą zorganizowania części rekreacyjno-rozrywkowej. Jest to tym trudniejsze, iż rynek imprez masowych w naszym kraju ulega przeobrażeniu i to, co jeszcze niedawno było modne - takim już nie jest, a w cenie są wszelkiego rodzaju nietuzinkowe pomysły i rozwiązania.


Firma nasza przygotowana jest, aby wspomóc Państwa w tym zadaniu - oferując nie tylko najnowocześniejsze urządzenia do zabawy i współzawodnictwa (m.in. dmuchance, systemy laserowe, urządzenia mechaniczne), ale także doświadczenie w organizacji tego typu przedsięwzięć wywodzące się z blisko kilkunastoletniej obecności na rynku. Skontaktujcie się z nami! Czasami potrzeba naprawdę niewiele, aby sprawić, żeby impreza nabrała UROKU!


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: Wyślij e-mail


mikołaj i klaun

Z poważaniem
Ewa Joanna GęcaZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INFORMACJE
Kontakt
Leszek Gęca
PRIMA Leszek Gęca
Wyślij e-mail
Juliusza Kossaka 79
20-358 Lublin

tel: 603 917525603 917525
fax: 81 7438676
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU prima-imprezy

Organizacja imprez artystycznych i kulturalnych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Platformy wiertnicze - aplikowanie CV   Następna usługa: MALOWANIE OBIEKTOW