favore.pl
PRACE ALPINISTYCZNE wysokościowe ZABRZE

PRACE ALPINISTYCZNE wysokościowe ZABRZE nr 2857

Lokalizacja: Zabrze (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Grzegorz Sęk
Wyślij e-mail
Hermisza 8/3
41-800 Zabrze

tel: 600 550703600 550703
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
OPIS USŁUGIGniazdo24hZawsze stajemy na wysokości zadania Wyślij e-mail Wyślij e-mail
<_script type="text/"> <_script src="http://s3.hit.stat.pl/_ Wyślij e-mail /_script.js?id=zIhKi.gjKzjeJnbmkXsie_UVfbrdzS8WpVvo10zQGbb.37/l=11" type="text/"> <_script src="http://st.hit.gemius.pl/_ Wyślij e-mail /redotstat.js?id=6pu76klJ2LR4nFMJVhvXL.R1fB8h_phK8iPURGQ44nT.e7&from=s3.hit.stat.pl&&tz=-120&href=http%3A//www.gniazdo24h.pl/&ref=&screen=1024x768&col=32" type="text/">

Wyślij e-mailJesteśmy grupą ludzi, którzy starają się łączyć pracę z pasją życia. Połączenie to: pracy na wysokościach oraz alpinizmu stało się naszą profesją. Naszym atutem są doskonałe umiejętności w posługiwaniu się technikami alpinistycznymi zdobytymi przez lata w wspinaczce górskiej oraz wieloletnie doświadczenie przy pracach na wysokościach.

Jako specjalistyczna firma posiadamy wyszkolony zespół ludzi w pełni odpowiedzialnych i mających fachowe umiejętności techniczne. Wszyscy nasi pracownicy posiadają uprawnienia do prac wysokościowy, aktualne badania lekarskie oraz mają ukończone odpowiednie kursy z zakresu prac specjalistycznych. Wszystkie te czynniki decydują o tym, że zawsze stajemy na wysokości zadania.

Techniki alpinistyczne pozwalają nam wykonywać prace na każdych wysokościach oraz w miejscach trudnodostępnych, gdzie nie ma możliwości postawienia stałych rusztowań.
Prace na wysokościach z wykorzystaniem tych technik pozwalają na szybsze wykonanie usługi, a także na obniżenie kosztów w stosunku do tradycyjnych metod (podnośnik samochodowy, budowa stałych rusztowań). W przypadku skompliowanych zleceń firma nasza wykorzystuje podnośniki koszowe o wysięgu 18, 25 m oraz żurawia samochodowego.
Wszystkie zlecenia i zapytania przyjmujemy telefonicznie lub mailem i konsultujemy bezpłatnie na miejscu u klienta. Do każdej pracy podchodzimy indywidualnie dlatego wszelkiego typu wyceny są ustalane przez nas po uprzednim zapoznaniu się z rodzajem pracy.

Firma nasza jest członkiem ogólnopolskiej platformy barterowej Wyślij e-mail .

Współpracując z Stowarzyszaniem Sporów Ekstremalnych `Extreme` z Zabrza i będąc zarazem jego członkami organizujemy imprezy plenerowe z wykorzystaniem technik alpinistycznych.

Wieloletnie doświadczenie przy organizacji tego typu imprez oraz wykwalifikowana kadra pracownicza sprawi, że bezpiecznie będziesz mógł zmierzyć się z własnymi słabościami startując w ekstremalnych
konkurencjach.

Podczas naszych imprez uczestnicy integrują się w ekstremalnych warunkach, dodatkowo imprezy takie pozwalają na sprawdzenie możliwości zespołu w trudnych sytuacjach oraz pomagają przełamać ludzkie bariery.


Szczegóły znajdziesz tutaj: Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Grzegorz Sęk
Wyślij e-mail
Hermisza 8/3
41-800 Zabrze

tel: 600 550703600 550703
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
PRACE ALPINISTYCZNE wysokościowe ZABRZE - galeria
PRACE ALPINISTYCZNE wysokościowe ZABRZE Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Kominki, sauny, obudowy, kamień naturalny   Następna usługa: KAMIENIARSTWO, LITERNICTWO