favore.pl
UBEZPIECZENIA

UBEZPIECZENIA nr 28695

Lokalizacja: Warszawa i okolice (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Beata Bączyk
ING
Wyślij e-mail
ul. Złota 48/54
00-120 warszawa

tel: 666049385666049385
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-20:00
sb: 10:00-14:00
w razie potrzeby istnieje możliwość ustalenia terminu poza danymi godzinami
rozwiń
OPIS USŁUGI

„Każdy powinien odkładać choćby kilkadziesiąt złotych miesięcznie. O emeryturę zadbaj, gdy jesteś młody. Nie licz na to, że jakoś to będzie. Emerytura z ZUS i funduszy emerytalnych może stanowić nawet tylko jedną trzecią twoich poborów. Musisz jak najwcześniej zacząć dodatkowo oszczędzać Odkładanie części miesięcznego wynagrodzenia na koncie w ZUS i OFE nie wystarczy, by w przyszłości pobierać przyzwoitą emeryturę”. Rzeczpospolita (18.05.2006.)


Otwarty fundusz emerytalny (OFE) stanowi II filar zreformowanego systemu emerytalnego. Jest produktem, który ma zaspokoić potrzebę długoterminowego oszczędzania z myślą o części emerytury z obowiązkowego systemu.

Podstawowe informacje o OFE:

·  OFE przeznaczone jest dla osób pracujących objętych ubezpieczeniami społecznymi, obowiązkowe dla osób urodzonych po 31 grudnia 1968 r.

·  Składki Klientów przekazywane są do OFE przez ZUS (jako 7,3% od wynagrodzenia lub dochodu, od którego wyliczana jest składka)

·  Składki wpływające na rachunek klienta w OFE przeliczane są na jednostki rozrachunkowe

·  Środki gromadzone w OFE są inwestowane – im wyższa stopa zwrotu funduszu, tym bardziej wzrastają środki gromadzone w OFE na emeryturę

·  Środki zgromadzone na rachunku w OFE podlegają dziedziczeniu

Podpisz umowę OFE ( II filar). Jeśli właśnie rozpocząłeś swoją pierwszą pracę, masz 7 dni na wybór Otwartego Funduszu Emerytalnego (OFE) Jeśli nie zdecydujesz się w tym terminie,ZUS zadecyduje za Ciebie!! Weźmiesz udział w losowaniu które odbywa się dwa razy do roku. NIE POZWÓL NA TO
Wybierz fundusz który od lat najefektywniej pomnaża pieniądze swoich klientów.
Skontaktuj się również wtedy gdy nie jesteś zadowolony z dotychczasowego funduszu, który wybrałeś wcześniej. Możesz dokonać zmiany funduszu bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat!!!

Zainteresuj się także pełną ofertą ING,   Wyślij e-mail znajdziesz tam informację innych produktów z zakresu ubezpieczeń, funduszy inwestycyjnych, kredytów. Jeśli masz pytania i chcesz porozmawiać lub umówić się na spotkanie to napisz do mnie Wyślij e-mail możesz zadzwonić Wyślij e-mail lub napisać SMS o treści OFE  zadzwonię do Ciebie w ciągu 24 godzin

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INFORMACJE
Kontakt
Beata Bączyk
ING
Wyślij e-mail
ul. Złota 48/54
00-120 warszawa

tel: 666049385666049385
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-20:00
sb: 10:00-14:00
w razie potrzeby istnieje możliwość ustalenia terminu poza danymi godzinami
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU beata67
UBEZPIECZENIA - galeria
UBEZPIECZENIA Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Przedstawiciel ofe   Następna usługa: Sprzedaż płytek ceramicznych