SZKOLIMY DO ZDOBYCIA UMIEJĘTNOŚCI

SZKOLIMY DO ZDOBYCIA UMIEJĘTNOŚCI nr 2922

Lokalizacja: Chałupy (woj. pomorskie)Więcej: Kemping nr 5 Ekolaguna

INFORMACJE
Cena
200 / osoba
Kontakt
Dariusz Ziomek
SZKOŁA KITEBOARDINGU
Wyślij e-mail
ul. Kaperska
84-131 Chałupy

tel: 604 781574
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-19:00
sb: 10:00-19:00
nd: 10:00-19:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
...nigdy nie zapomnę mojego pierwszego ślizgu za latawcem! poczułam ogromną moc podpiętą do trapezu, moc and którą mogłam w pełni zapanować... Podczas pierwszego halsu krzyczałam z wrażenia! ...wszystkie inne sporty stały się mniej ważne, a Po pierwszym skoku zapomniałam O całym świecie..."
Kursantka    


kitesurfing KITESURFING:
Kite jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się sportem uprawianym na całym świecie; połączeniem sportów wodnych I powietrznych - pod stopami masz małą deskę, a rękoma sterujesz dużym, kolorowym latawcem, który ciągnie Cię dokładnie tam, gdzie chcesz. Czujesz jak ujarzmiasz potężną siłę! To niesamowite przeżycie sprawia, że kite znajduje rzesze wielbicieli wśród snowboarderów, windsurferów , żeglarzy, wakeboarderów, narciarzy, skateboarderów I wszystkich ludzi którzy kochają siły natury.
Wyślij e-mail Chociaż kitesurfing wydaje się trudny, podstawy opanujesz pod opieką dobrego instruktora w kilkanaście godzin szkolenia. Kite nie wymaga specjalnych warunków fizycznych, ponad ogólną sprawność ruchową I umiejętność pływania. Kite jest przyjazny w użyciu, a z nami bezpiecznie opanujesz przestrzeń. W zimie zastąpi Ci siłę grawitacji I górskie stoki, pozwalając na jazdę oraz skoki na snowboardzie I nartach tuż obok Twojego domu. Jedną z wielu zalet są niewielkie rozmiary sprzętu niezbędnego do żeglowania I ...trzeci wymiar.


Do szczęścia potrzebujesz jedynie wiatru - do tej pory będziesz myślał głównie O nim.. ?

...KITE JEST DLA CIEBIE!   ...surf your way!!!
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail

ĆWICZENIA W WODZIE:
BODY DRAGI - generowanie latawcem siły ciągu, ślizganie się na brzuchu po powierzchni wody, body drags przez zenit, body drags na obu halsach, body drags jednorącz, body drags pod wiatr, body drags bez patrzenia na kite, start z wody bez deski, samodzielne "odpalanie" kite z wody (water relaunching)

około 2 dni szkolenia do skutku
Cena: 400zł


* przeciętnie 1 dzień WIETRZNY szkolenia, to około 2 x 3 godz, my jednak uczymy do skutku!

(w cenie kursów zapewniamy sprzęt: kajty, deski, pianki, trapezy, kapoki, kaski, opiekę instruktorów, ubezpieczenie sportowe, asekurację łodzi motorowej, ratowników WOPR, łączność radiową, zdjęcia z kursu, licencję IKO po skończeniu kursu)


KURS II STOPNIA IKO - IKO LEVEL II
cena 450 zł
Kurs II-go stopnia IKO LEVEL II (Intermediate Independent Kiteboarder Program)


Programem kursu jest skoordynowanie latawca z deską i opanowanie startu z wody. Finałem są ćwiczenia w pływaniu na halsie. Ponadto poznajemy systemy samoasekuracji i akcje ratunkową. Samodzielne startowanie KITE z wody (po jego wpadnięciu). Kurs kończy się przygotowaniem kursanta do BYCIA SAMODZIELNYM I BEZPIECZNYM kiterem. Po zakończeniu kursu gratis otrzymasz licencję - legitymację IKO Level: II

PRAKTYKA (połączona bezpośrednio z teorią) :
-skoordynowanie KITE z deską ( jednorącz kite, druga ręka deska ), ustawienie się do startu z wody, starty z wody z deską, dopływanie do deski za pomocą kite po jej zgubieniu, ćwiczenie pływania na obu halsach (samodzielny start z wody, swobodne przepłynięcie po kilkadziesiąt metrów na obu halsach do zatrzymania), zmniejszanie prędkości, hamowanie i zatrzymanie podczas jazdy na desce, akcja samoasekuracyjna (w sytuacji awaryjnej, np. nadmierny wzrost lub spadek siły wiatru, użycie quick release system, dopłynięcie do kite, zwinięcie linek, spuszczenie i zwinięcie kite, zbudowanie "TRATWY" z kite i deski, bezpieczny powrót do brzegu

Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail

około 2 dni szkolenia do skutku
Cena: 450zł


* przeciętnie 1 dzień WIETRZNY szkolenia, to około 2 x 3 godz, my jednak uczymy do skutku!

(w cenie kursów zapewniamy sprzęt: kajty, deski, pianki, trapezy, kapoki, kaski, opiekę instruktorów, ubezpieczenie sportowe, asekurację łodzi motorowej, ratowników WOPR, łączność radiową, zdjęcia z kursu, licencję IKO po skończeniu kursu)


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
SZKOLIMY DO ZDOBYCIA UMIEJĘTNOŚCI - galeria
SZKOLIMY DO ZDOBYCIA UMIEJĘTNOŚCI Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Wyższa Szkoła Biznesu Wiejskiego zaprasza!   Następna usługa: Uczymy na sprzęcie najwyższej klasy