favore.pl
Nauczymy cię tanczyć

Nauczymy cię tanczyć nr 2976

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
120 / osoba
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Ptasia 14 A
Poznań

tel: 509 750560509 750560
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Akademia Tańca powstała w styczniu 2002.
Pierwotnie pod nazwą Akademicki Klub Tańca Akademii Medycznej, prowadzona przy Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Medycznej w Poznaniu.
W początkowej fazie funkcjonowała wyłącznie jako szkoła tańca towarzyskiego.
W roku 2003 przyjęliśmy nazwę Akademia Tańca. Następnie poszerzyliśmy ofertę o inne techniki taneczne. Dziś jesteśmy czołową poznańską szkołą tańca.
W naszej siedzibie, z profesjonalną salą taneczną wyposażoną w lustra, odpowiednie nagłośnienie, możliwość poczytania prasy czy wypicia kawy, poczujecie się naprawdę wyjątkowo. Nasza szkoła została wyróżniona przez ogólnopolski tygodnik 'Przekrój' w specjalnym dodatku "Najlepsze szkoły tańca".

Kadrę instruktorską tworzą młodzi i sympatyczni ludzie, wykwalifikowani, z kilkunastoletnim doświadczeniem i praktyką.
Aby zapewnić odpowiedni standard i wysoki poziom nauczania, nie zatrudniamy osób bez odpowiedniej weryfikacji.

Akademia Tańca jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego (PTT) oraz Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego (PZST) – jedynych organizacji w Polsce, które przyznają uprawnienia i licencje na nauczanie tańca.

Instruktorzy

Wyślij e-mail

DAWID BELACH
Założyciel Akademii Tańca

11 lat tańczył jako tancerz wyczynowy na turniejach tańca w Polsce i za granicą. W roku 2002 otrzymał uprawnienia instruktorskie Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu. Absolwent specjalistycznego studium Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, dyplomowany instruktor dyscypliny sportu w tańcu sportowym.
Dawid Belach edukację taneczną rozpoczął w roku 1990 pod okiem zasłużonej dla rozwoju tańca w Wielkopolsce, pani Ireny Marii Gonet. Członek Polskiego Towarzystwa Tanecznego (PTT) oraz Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego (PZST).
Specjalizacja: taniec towarzyski .

pati.JPGPATRYCJA SŁABOLEPSZA

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Pierwsze kroki stawiała w Pałacu Kultury w Poznaniu w formacji dziecięcej. W następnych latach doskonaliła swoje umiejętności w sportowym tańcu towarzyskim, co zaowocowało m.in. wielokrotnym tytułem Mistrza Okręgu Poznańskiego w 10-ciu tańcach, zdobyciem Pucharu Okręgu Poznańskiego w tańcach latynoamerykańskich, oraz wytańczeniem 7 miejsca na Akademickich Mistrzostwach Polski i zdobyciem Pucharu Ministra Obrony Narodowej. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S. Obecnie korzystając ze swojego doświadczenia pragnie przekazywać swoją wiedzę innym, przybliżać ludziom taniec, chce spowodować, by inni pokochali taniec i uzależnili się od niego tak jak i ona.
Specjalizacja: taniec towarzyski, salsa

yesid.JPGYESID SAMIR CHALA PUELLO

Yesid jest rodowitym Kolumbijczykiem, od dziecka tańczył m.in. salsę, co jest naturalne i powszechne w jego kraju.
Z czasem poznawał różne style salsy; kubańską, liniową, oraz oczywiście kolumbijską.
Ponadto tańczy i uczy: merengue, bachata, cha-cha-cha oraz bardzo popularny w Ameryce Łacińskiej reggaton .
Jako przedstawiciel regionu krajów karaibskich, stara się zarazić swoją pasją wszystkich, którzy chcą chłonąć kulturę i latynoski styl życia.
Specjalizacja: tańce latynoskie

yameela.JPGJAMEELA

Jej fascynacja tańcem objawiła się już we wczesnym dzieciństwie. Początkowo interesowała się tańcem i folklorem arabskim, co było naturalną konsekwencją tego, że wychowywała się nad Zatoką Perską. Po powrocie do Europy nadal rozwijała swoje muzyczne pasje. Rozpoczęła wtedy przygodę z tańcem współczesnym i szkoliła się pod okiem takich mistrzów jak Alassane  Watt, Joachim Soutter czy J.C.Marrignale. Poznawała zarówno szeroko pojęty Hip Hop (Funk, Street dance, Popin, Lockin), jak również klasyczne techniki Jazz i Broadway Jazz. W ostatnich latach prowadziła zajęcia na otwartych całorocznych warsztatach w poznańskim PTT (Polski Teatr Tańca).
Od trzech lat intensywnie działa jako tancerka i asystentka w Teatrze Tańca Zakręconego.
Specjalizacja: taniec nowoczesny, taniec współczesny

kurs tańca PoznańŁUKASZ SMOLAREK

Łukasz tańcem zainteresował się jeszcze jako dziecko. Pierwsze kroki stawiał na kursie tańca towarzyskiego, po czym następne lata poświęcił gimnastyce artystycznej. Zawsze pociągały go jednak rytmy latynoamerykańskie. Od kilku lat zajmuje się salsą.
Specjalizacja: salsa cubanakurs tanca PoznanRADA ŻIVKOVIĆ

Rada jest wśród najlepszych nauczycieli i wykonawców tańców orientalnych, uznanym w kraju i zagranicą choreografem i pedagogiem tańca. Jest absolwentką szkoły baletowej w Poznaniu. Nauki pobierała między innymi w szkole - Kalakendra u Pani Uma Sundaram w Indiach (od ok.15 lat), w Niemczech, Syrii oraz Egipcie. Występuje i uczy w wielu krajach od Grecji, Belgii, Norwegii, Szwecji, Włoch aż po Niemcy, Serbię i Montenegro. Prowadzi również warsztaty tańca w Lądku Zdrój, na Bienale Tańca Współczesnego w Poznaniu oraz wiele innych prestiżowych warsztatów. Wystąpiła w wielu programach TVP oraz kilku filmach. Tańczy również taniec hinduski i taniec cygański.
Specjalizacja: taniec orientalny

marta.JPGMARTA GONCALVES

Pół Brazylijka, urodzona w Polsce. Dzięki niezwykłemu połączeniu tak różnych kultur miała możliwość od małej obcować z cudowną, słoneczną kulturą Brazylii. Jej dom zawsze był pełen przyjaciół Brazylijczyków, którzy od początku jednocześnie z nauką chodzenia pokazywali jak tańczyć sambę. Podczas pobytu w Brazylii miała okazję uczyć się u najlepszych. Brała lekcje w Akademii Samby Carlinhos de Jesus i uczestniczyła w próbach jednej z najbardziej znanych szkół samby Viradour. Poza tym swoje umiejętności z afro i afrobrasil szkoliła pod okiem najlepszych Naima Boukhanef i Pedro Rosa. Od pięciu lat sama jest instruktorką samby i prowadziła warsztaty w całej Polsce na większych i mniejszych spotkania tanecznych tj. Gorące rytmy, Lądeckie Lato Baletowe czy Międzynarodowe Warsztaty Taneczne w Warszawie.
Tańczy w pierwszym prawdziwym zespole Brazylijskim Axe Bahia Show, który promuje  tańce i kulturę Brazylijską.
Prowadzi zajęcia w ramach warsztatów.
Specjalizacja: samba brazylijska

alassane.jpgALASSANE WAT

Tancerz, choreograf i pedagog urodzony w Paryżu, należał do pierwszej fali ruchu hip-hopowego zwanego wówczas funky, street jazz, soul jazz. Równocześnie tańczył latin jazz i studiował jazz, modern, klasykę, etc. Występował na takich scenach jak Moulin Rouge, Alcazar, Paradis Latin Scala do Rio etc. Od 1982 roku uczył w wielu krajach: Francji, Brazylii, Zachodnich Indiach, Japonii, Grecji. Do Polski przyjechał w 1991, aby przekazywać swe umiejętności polskim tancerzom. Obecnie jest najpopularniejszym nauczycielem tańca funky i hip-hop w kraju. Nazywa się go często ojcem polskiego hip-hopu. Prowadzi zajęcia w ramach warsztatów.
Specjalizacja: taniec nowoczesny, taniec współczesny


Cena kursu

JEŻELI WYBIERASZ PŁATNOŚĆ

A. REGULOWANĄ NA RECEPCJI W DNIU ZAJĘĆ
W tym wariancie płatność za kurs wynosi: 120 zł od osoby

B. REGULOWANĄ ELEKTRONICZNIE WCZEŚNIEJ 
(najpóźniej na 3 dni przed pierwszymi zajęciami)
W tym wariancie płatność za kurs wynosi: 110 zł od osoby
Płatność możesz uregulować:
1. Przelewem bankowym - Wyślij e-mail


Wyślij e-mail

Oferta dla firm

Oferujemy :
  • uruchomienie kursu dla zorganizowanej grupy pracowników firmy
  • organizację pokazu tańca

    Z naszych usług korzystali m.in.
    WRIGLEY Poland, Centrum Franowo, Kompania Piwowarska, King Cross Marcelin
    Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa, IBP Instalfittings

Jeśli organizują Państwo bankiet, bądź jakąkolwiek imprezę (bal, targi, promocje, gale, koncerty, pokazy mody, happeningi, imprezy firmowe, integracyjne, wesela, zawody taneczne lub sportowe, festiwale, wystawy, konkursy, przeglądy), pokaz tańca jest jedną z ciekawszych form wzbogacenia programu imprezy.

Pokaz tańców latynoamerykańskich

Pokaz tańca brzucha, tańca hinduskiego (filmowy - bolywood , klasyczny),
tańca cygańskiego, tańca hawajskiego

Pokaz Tango Show

Pokaz breakdance

Pokaz flamenco

Instytucje oraz podmioty zainteresowane współpracą (nauczanie tańca, pokaz tańca) prosimy o

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
120 / osoba
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Ptasia 14 A
Poznań

tel: 509 750560509 750560
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Nauczymy cię tanczyć - galeria
Nauczymy cię tanczyć Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: LEHRMANN Usługi agrotechniczne - siewy, zbiory   Następna usługa: Baseny, meble basenowe i ogrodowe - SKORPION!!