favore.pl
Transport maszyn rolniczych na cały kraj

Transport maszyn rolniczych na cały kraj nr 2978

Lokalizacja: Buk (woj. wielkopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
LEHMANN Agrotechnika
Wyślij e-mail
ul. Otuska 47
64-320 Buk

tel: 61 894900161 8949001
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI


LEHMANN AGROTECHNIKA

Schyłek ubiegłego wieku, rok 1999 był pierwszym rokiem działalności naszej Firmy.
Od samego początku, swoją działalność opieramy na szeroko rozumianym handlu maszynami rolniczymi oraz na usługach świadczonych na rzecz rolnictwa.

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży używanych maszyn najbardziej znanych światowych producentów.
Podstawowym kryterium wyboru jest stan techniczny i cena oferowanego sprzętu. Kryteria jakimi się kierujemy w poszukiwaniach maszyn to atrakcyjna cena w połączeniu z niskim stopniem zużycia, niewielkim przebiegiem, dobrą marką towaru oraz co istotne - indywidualnym zapotrzebowaniem każdego z klientów.

W swojej ofercie posiadamy również nowy sprzęt rolniczy tak znanych firm jak Merlo, Geringoff, Landini, Horsch.

Działalność usługowa jest drugim najistotniejszym filarem naszej Firmy. Opierając się na własnych doświadczeniach i wykorzystując pustkę na krajowym rynku usług rolniczych w ciągu kilku lat stworzyliśmy wyspecjalizowaną firmę usługową działającą na najwyższym poziomie.
Dziś po blisko 7 latach działalności stanowimy jedną z największych , profesjonalnych firm usługowych w Polsce, ze szerokim spectrum działalności.
Uzupełnieniem naszej oferty skierowanej do sektora rolniczego jest sprzedaż części zamiennych, świadczenie usług serwisowych, specjalistyczny transport ciężarowy, oraz szeroko rozumiane doradztwo techniczne i pomoc w pozyskaniu środków na finansowanie inwestycji.
Podstawą sukcesu zarówno w handlu jak i usługach, jest oddana pracy , młoda, doskonale przygotowana grupa ludzi, mobilność, elastyczność w podejmowaniu wyzwań, oparta na doświadczeniach i sprzęcie najnowszej generacji.

Firma oparta w 100% na polskim kapitale, a swą wiarygodność podkreśla nazwiskiem właściciela, a największym jej bogactwem jest bardzo dobra opinia naszych klientów.

TRANSPORT

Firma Lehmann Agrotechnika świadczy specjalistyczny transport maszyn rolniczych na terenie kraju. Do Państwa dyspozycji oferujemy ciągniki siodłowe z naczepami typu „jumbo”, a także niskopodwoziowe. Do przewozu mniejszych maszyn używamy samochodów skrzyniowych i dostawczych wraz z przyczepami.

Zakupiony w naszej firmie sprzęt rolniczy dostarczamy nieodpłatnie na terenie kraju własnymi środkami transportowymi.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
LEHMANN Agrotechnika
Wyślij e-mail
ul. Otuska 47
64-320 Buk

tel: 61 894900161 8949001
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Transport maszyn rolniczych na cały kraj - galeria
Transport maszyn rolniczych na cały kraj Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Baseny, meble basenowe i ogrodowe - SKORPION!!   Następna usługa: NESTAR sulejówek - meble i lampy ogrodowe !!!