favore.pl
Brak zdjęcia

WEB DESIGN - STRONY, SKLEPY, CMS profesjonaliści nr 297

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
ADVIS
Wyślij e-mail
ul. Inflancka 27
61-132 Poznań

tel: 61 875087961 8750879
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Firma ADVIS została założona w styczniu 1999 roku. Podstawą działalności firmy jest świadczenie kompleksowych usług internetowych oraz dostawa nietypowych aplikacji i rozwiązań, które są projektowane, budowane i wdrażane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

ADVIS w swej działalności jest zorientowany na zadowolenie klienta, osiągnięcie zakładanych celów i zaspokojenie jego potrzeb. Do grona zadowolonych ze współpracy z nami zalicza się ponad 200 małych, średnich i dużych firm z terenu całego kraju. Do tego grona zaliczają się m.in. Kompania Piwowarska SA, Kulczyk Tradex Sp. z o.o., Instytut Badań Literackich PAN, Skoda Auto Polska SA. Dla wybranych klientów realizowaliśmy przedsięwzięcia informatyczne, opierające się na analizie i reorganizacji procesów biznesowych oraz na zaprojektowaniu, budowie i wdrażaniu odpowiedniego systemu informatycznego. Każdy z klientów jest traktowany indywidualnie. Analizujemy jego potrzeby i wymagania, dostosowując ofertę i sposób realizacji projektu do jego specyfiki.

Mocną stroną firmy jest wykorzystywanie najnowszych technologii internetowych (DHTML, Flash, PHP, XML, Java) i technologii baz danych (m.in. Oracle, MySQL) zapewniających nowoczesność i otwartość wdrażanych rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy!

 

Strony Wyślij e-mail />

Koncepcja

Budowę każdej strony internetowej rozpoczynamy od spotkania na którym wspólnie określamy jakie założenia strona ma realizować. Dotyczy to zarówno nowych stron jak i tych, które już istnieją. Oczekiwania i potrzeby konfrontujemy z naszą wiedzą o technologii webowej i e-marketingu. Dokonamy analizy i wspólnie sprecyzujemy najważniejsze elementy projektu i technologie z których skorzystamy. Powstanie koncepcja strony. Oszacujemy czas i koszt realizacji.

Projekt
Na podstawie koncepcji opracujemy szczegółową architekturę informacyjną serwisu i strategię dotarcia do klienta. Nasi graficy zajmą się Web Kreacją Twojej strony. Powstanie projekt graficzny oraz dokładnie rozrysowana struktura serwisu. Precyzujemy technologie i rozwiązania, które zastosujemy.

Wykonanie
Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do prac czysto technicznych: dopracowanie grafiki, wykonanie potrzebnych zdjęć, skanowanie materiałów, przygotowanie animacji, programowanie i kodowanie. Strona nabiera ostatecznych kształtów i zostaje przekazana do testowania. Po pomyślnym przejściu testów następuje oficjalna opublikowanie strony w Internecie.

Promocja on-line
Stronę już mamy, ale potencjalni Klienci jeszcze o niej nie wiedzą. Promocja służy poinformowaniu Klientów o stronie, albo produkcie który ona przedstawia. Tutaj do działania wkracza e-marketing. Opracujemy efektywne sposoby promowania Twojego serwisu internetowego. Przygotujemy i zrealizujemy promocję Twojej strony.

Do promocji on-line zaliczamy m.in.:

  • przygotowanie i przeprowadzenie kampanii bannerowych,
  • przygotowanie i przeprowadzenie e-mail marketingu,
  • kampanie reklamowe w portalach internetowych,
Rozwój
Umieszczenie strony Wyślij e-mail Internecie to nie wszystko. Żeby skutecznie przyciągnąć klienta konieczne jest pokazanie mu aktualnych i rzetelnych informacji o Twojej firmie i Twoich produktach. Możemy zadabać o regularne aktualizacje stron, możemy wzbogacić Twoją stronę o nowe elementy, albo poszerzyć Twoją ofertę prezentowaną na www.


---
Jakie technologie wykorzystujemy
Do wykonania stron oraz promocji on-line wykorzystujemy zarówno tradycyjne, zgodne ze wszystkimi przeglądarkami internetowymi, techniki oraz nowe technologie. Do tych technologii zaliczamy m.in.: HTML, JavaScript, Java, PHP, SQL, Flash, SSI, PL/SQL.

Słowa kluczowe
Są to najważniejsze słowa określające zawartość Twojego serwisu. Wykorzystywane są przez wyszukiwarki internetowe w celu odpowiedniego zakwalifikowania Twojej strony w rankingu wyszukiwarki. Dzięki dobrze dobranym słowom kluczowym Twoja strona będzie miała wysoką pozycję w wynikach wyszukowania.Portfolio (kilka ostatnich projektów)

AMS Zarządzanie Rachunkowością Wyślij e-mail
Wyślij e-mail


Witryna firmy świadczącej profesjonalne usługi księgowe oraz podatkowo-finansowe. Klienci logując się w przeznaczonej dla nich sekcji mają całodobowy wgląd w księgowość swojej firmy. CMS umożliwia zarządzanie zawartością stron, danymi klientów oraz ich zasobami.

Realizacja: 2006
Wyślij e-mail Wszystko o bieganiu
Wyślij e-mail


Polski portal dla biegaczy - bogaty w specjalistyczne porady, relacje z imprez biegowych, a także komentarze aktualnych wydarzeń sportowych z kraju i ze świata. Rozbudowany system CMS (Content Management System) umożliwia redakcji zarządzanie całą zawartością portalu.

Realizacja: 2006
Wyślij e-mail Apartamenty Świnoujście
Wyślij e-mail


Dwujęzyczna strona przedstawiająca ofertę firmy wynajmującej apartamenty w Świnoujściu. Zawiera m.in. dokładną charakterystykę ofert, galerie ze zdjęciami oraz formularz kontaktowy.

Realizacja: 2005
Wyślij e-mail Tachocentrum
Wyślij e-mail


Serwis promujący znakomite oleje silnikowe CHAMPION, których dystrybutorem w Polsce jest firma TACHOCENTRUM. Zawiera m.in.: informacje na temat produktów, badań i certyfikatów, formularz rejestracyjny dla właścicieli warsztatów samochodowcyh. Całość oparta na technologii Flash.

Realizacja: 2005
Wyślij e-mail Tomasz Wachowiak
Wyślij e-mail


Strona wykonana dla firmy Tomasza Wachowiaka, zajmującej się projektowaniem kominków, montażem, serwisem oraz ich modernizacją. Firma prowadzi swą działalność od 1 września 1989 roku. Celem strony jest przedstawienie oferty firmy oraz zapoznanie odwiedzających z wybranymi realizacjami.

Realizacja: 2005
Wyślij e-mail PPUH Lech
Wyślij e-mail


Sklep internetowy prezentujący ofertę tkanin tapicerskich, akcesorów i mebli. W pełni funkcjonalny sklep system umożliwiający dokonywanie zakup on-line.

Realizacja: 2005
Wyślij e-mail Swalen
Wyślij e-mail


Nowa strona dla firmy SWALEN, producenta mebli tapicerowanych, strona przedstawia ofertę firmy. Katalog jest wyposażony w system CMS a prezentacja produktów wykonana jest w technologii Flash.

Realizacja: 2005


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
ADVIS
Wyślij e-mail
ul. Inflancka 27
61-132 Poznań

tel: 61 875087961 8750879
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU

WEB DESIGN - STRONY, SKLEPY, CMS profesjonaliści Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Poligrafia DTP drukowanie TANIO PROFESJONALNIE   Następna usługa: Tworzenie oprogramowania na zamówienie