Brak zdjęcia

Klub Malucha Kubusiowy Domek nr 300539

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)Więcej: Osobowice, dojazd autobusem 118, 140 tramwajem 14, 24

INFORMACJE
Cena
650 / sztuka Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Kubusiowy Domek
Wyślij e-mail
Opłotkowa 18
51-007 Wrocław

tel: 500 217 976
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Witam!
Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na Wydziale Nauk Społecznych, kierunek filozofia. Ponadto ukończyłam podyplomowe studia z zakresu przygotowania pedagogicznego. Obecnie studiuję na kierunku nauczanie wczesnoszkolne i przedszkolne.
Praca z dziećmi jest dla mnie wielka pasją. Pracuję z nimi od 10 lat. Dlatego narodziła się idea stworzenia Kubusiowego Domku. Miejsca, gdzie dziecko czuje się dobrze i bezpiecznie. Gdzie zabawa uczy, a uczenie jest zabawą.
Gwarantuję Państwu, że wasze pociechy będą pod dobrą opieką wysoko wykształconej kadry. Do pracy wykorzystujemy sprawdzony i ogólnie uznany program nauczania zawarty w podręczniku zatwierdzonym przez MEN „ABC. Program wychowania przedszkolnego XXI wieku" Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych.
Głównym celem przedszkola jest wielostronny rozwój każdego dziecka. Nasz program zakłada położenie nacisku na rozwój dziecka, pobudzenie do myślenia, działania, ekspresji, samodzielności. Wasze pociechy będą miały możliwość uczęszczania na zajęcia rytmiczne i kształcenie słuchu. Raz w tygodniu będą odbywały się zajęcia z logopedą. Ponieważ w nauce języka obcego najważniejsza jest systematyczność, dzieci codziennie będą uczyć się języka angielskiego.
Wiem, jak ważna rolę odgrywają rodzice w rozwoju dziecka, dlatego pragnę, aby właśnie rodzice mieli istotny wpływ na charakter przedszkola. Każda sugestia, wątpliwość, rada będzie wnikliwie rozpatrywana. W pierwszym miesiącu rodzice czynnie mogą brać udział w zajęciach.
Zapraszam serdecznie!

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
OPINIE O UŻYTKOWNIKU aga66only

Klub Malucha Kubusiowy Domek Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Windykacja, długi, wierzytelności   Następna usługa: Kredyty z Opóźnieniami w BIK