Licencjonowany Zarządca Nieruchomości FACHOWO!!

Licencjonowany Zarządca Nieruchomości FACHOWO!! nr 3012

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Licencjonowany Zarządca Nieruchomości Firma "Administrator"
Wyślij e-mail
ul. Międzyborska 113/4
Warszawa

tel: 501 700558
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

"Administrator"

jest firmą założoną w roku 1997 zajmującą się administrowaniem oraz zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi


 takimi jak

Wspólnoty Mieszkaniowe

Spółdzielnie Mieszkaniowe

 Nieruchomości osób prywatnych

    Gwarantem świadczonych przez nas usług są zatrudnieni w naszej firmie pracownicy posiadający duże doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami.

    Staramy się zapewnić komfort i bezpieczeństwo zamieszkiwania w każdym budynku, znajdującym się pod naszą opieką. Pomagamy właścicielom nieruchomości w podejmowaniu właściwych decyzji. Doradzamy jak ograniczyć koszty utrzymania nieruchomości wspólnej. Wszystko robimy po to, aby zmniejszyć obciążenie finansowe właścicieli wynikające z utrzymania swojej nieruchomości. 

    „Administrator” zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. Nr 115, poz. 741 z późniejszymi zmianami) posiada licencję państwową nr 10212 co uprawnia firmę do świadczenia usług w zakresie zarządzania nieruchomościami. Osoby zatrudnione w firmie posiadają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami oraz prowadzeniu księgowości poparte odpowiednimi licencjami.


    W ramach zarządzania i administrowania nieruchomościami oferujemy Państwu między innymi wykonywanie następujących czynności:
  • Administrowanie  i zarządzanie nieruchomością z obsługą księgową.
  • Cykliczną obecność administratora w celu kontroli czystości oraz stanu technicznego urządzeń w budynku
  • Całodobowy serwis hydraulika, obsługi gazu oraz elektryka w ciągu 7 dni w tygodniu. Nie obciążamy Wspólnoty kosztami gotowości do pracy. Usuwanie awarii następuje po przedstawieniu faktur uprzednio zweryfikowanych wraz z kosztorysami przez inspektora nadzoru.
  • Przeprowadzanie remontów po uprzednim zatwierdzeniu przez właścicieli planu finansowego Wspólnoty oraz wybraniu najkorzystniejszej oferty spośród wykonawców
  • Stałą współpracę z prawnikiem w celu wypracowania dla Wspólnoty najkorzystniejszych rozwiązań.
  • Na życzenie członków Wspólnoty możliwość prowadzenia Kasy.

    „Administrator” zatrudnia i współpracuje z osobami i firmami o różnorodnych specjalnościach tak, aby móc zaspokoić wszelkie potrzeby związane z właściwym funkcjonowaniem obsługiwanej nieruchomości.
        Podstawą współpracy jest wzajemne przejęcie opieki nad budynkiem w przypadku wyższej konieczności.
    Firma nasza jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością w zakresie zarządzania nieruchomościami.

    Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Licencjonowany Zarządca Nieruchomości FACHOWO!! - galeria
Licencjonowany Zarządca Nieruchomości FACHOWO!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Taniec we Wrocławiu! Przyjdz, nauczymy Cię!   Następna usługa: Anteny i instalacjeAntenowe Internet bezprzewodowy