Wideokonferencje Polycom

Wideokonferencje Polycom nr 305936

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)Więcej: Biuro - ul. Mogilska 43

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
rszafraniec ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Roman Szafraniec
Silverten
Wyślij e-mail
ul. Mogilska 43/710
31-545 Kraków

tel: 600 334149
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


Silverten oferuję dostawę i instalację nowoczesnych systemów wideokonferencyjnych Polycom.


W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno personalne zestawy do wideokonferencji HD (Polycom HDX4000) jak i zestawy dla sal konferencyjnych.

Polcom HDX8000
:

Rozwiązanie do komunikacji wideo w jakości High-Definition dla sal konferencyjnych, wykładowych i innych miejsc spotkań na całym świecie.
Systemy Polycom® HDX 8000™ to idealne rozwiązanie dla firm, które planują migrację do systemu zapewniającego połączenia w jakości HD. Oferują one elastyczne rozwiązania odpowiednie dla edukacji na odległość, zdalnego diagnozowania medycznego, pracy nad projektem w trybie na żądanie i wielu innych zastosowań.

Precyzyjnie zaprojektowane pod kątem doskonałej jakości.
Jakość oferowana przez systemy Polycom HDX 8000 umożliwia uczestnikom konferencji naturalną interakcję na odległość a wbudowane funkcje wielopunktowych połączeń i udostępniania zawartości pozwalają organizować konferencje ze zdalnymi członkami zespołów pozwalając na wspólną pracę nad projektami.

Systemy Polycom HDX 8000, zaprojektowane przy użyciu standardów HD, korzystają z technologii Polycom HD Voice™ zapewniającej wspaniały odbiór oraz z technologii Polycom StereoSurround , która rozdziela dźwięk na kanał lewy i prawy, zapewniając uczestnikom siedzącym po obu stronach wrażenie przestrzenności.

Łatwa transmisja prezentacji multimedialnych Systemy Polycom HDX 8000 umożliwiają użytkownikom łatwe wyświetlanie multimedialnych prezentacji, co przyczynia się do usprawnienia współpracy i większego zaangażowania uczestników. Systemy Polycom HDX 8000 w połączeniu z unikalną technologią prezentacji Polycom People On Content™ dają prezenterom możliwość wyświetlania własnego obrazu wideo na tle prezentacji, co pomaga w wyjaśnianiu najważniejszych jej punktów.

Systemy Polycom HDX 8000 to kluczowe elementy całościowego rozwiązania do komunikacji wizualnej Polycom, które bezproblemowo łączą się z platformami konferencyjnymi Polycom RMX 1000™ lub RMX 2000™, aplikacją Polycom Converged Management Application™ 5000 umożliwiającą zarządzanie systemami i konferencjami, czy z telefonem konferencyjnym Polycom SoundStation IP 7000.

Dlaczego wybrać system Polycom HDX8000:

  1. Obraz w jakości HD — rozdzielczość obrazu 1920 x 1080 (1080p) lub 1280 x 720 (720p) z odświeżaniem 60 klatek/s zapewnia doskonałą jakość przy każdej prędkości przesyłania danych.
  2. Dźwięk w jakości HD — technologie Polycom Siren™ 22 i Polycom StereoSurround™ zapewniają wspaniałą jakość odtwarzania dźwięku w całym pomieszczeniu.
  3. Udostępnianie zawartości w jakości HD — łatwe udostępnianie treści multimedialnych w jakości HD, od obrazu wideo po prezentacje slajdów.
  4. Kompletne zestawy multimedialne — wspaniałe monitory HD, wydajne głośniki i nowoczesne stojaki dostępne w opcjonalnych zestawach.

    Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU rszafraniec
Polycom HDX8000 - Wideokonferencje Polycom
Wideokonferencje Polycom Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Kredyty hipoteczne Hajnówka kredyty hipoteczne   Następna usługa: Kredyty hipoteczne Sokółka kredyty hipoteczne