Taniec dla Ciebie

Taniec dla Ciebie nr 3068

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Cena
180 / miesiąc
Kontakt
Zbyszek Wardyński
Wyślij e-mail
ul. Polna 5
00-625 Warszawa

tel: 22 8259496
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 16:00-20:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


Zbyszek

W szkole organizowane są zajęcia zarówno dla osób, które rozpoczynają naukę tańca od podstaw, jak i dla tych, którzy naukę pierwszych kroków tanecznych mają już za sobą, a chcieliby dalej miło spędzać czas uczestnicząć w zaawansowanym programie nauki. Dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na regularne uczęszczanie (raz, dwa lub trzy razy w tygodniu) na zajęcia taneczne w grupie, proponujemy lekcje indywidualne. Podczas wakacji i ferii prowadzimy dwutygodniowe kursy tanca - lekcje odbywają się codziennie. Po ukończeniu takiego kursu zapewniamy możliwość kontynuacji nauki w systemie tradycyjnym. Wszystkie poziomy nauczania mają możliwość raz w tygodniu ćwiczenia pod opieką nauczycieli tańca, podczas tzw. treningu tanecznego. Zawsze udzielamy lekcji najmodniejszych tańców. W tym sezonie są to: TANGO ARGENTYŃSKIE, LINDY HOP, nazywane w USA Swingiem, popularne od paru lat MAMBO oraz nieśmiertelny ROCK'N'ROLL. Trudno wyobrazić sobie szkołę tańca bez zabaw tanecznych. Organizowane są dwa razy w roku.


Uczniami szkoły są ludzie w różnym wieku. Statystycznie układa się to:
 • dorośli (18-30 lat) - 40%,
 • dorośli (30-65 lat) - 60%

System nauki w mojej szkole opracowany został z myślą o ludziach, którzy są wiecznie zabiegani i zapracowani. Pomimo, że nauka odbywa się w grupie, każdy uczeń traktowany jest indywidualnie. Możliwe jest to dzięki obecności trojga nauczycieli na każdej lekcji, a także możliwości przychodzenia na lekcje nawet trzy razy w tygodniu (lekcja podstawowa, lekcja dodatkowa oraz trening). Specjalnie dla moich uczniów napisałem podręcznik oraz nagrałem płytę DVD, gdzie zawarty jest opis wszystkich kroków i figur tanecznych, których uczymy. Tempo nauki jest duże, zmusza do intensywnej pracy na lekcjach, ale efektem trzech miesięcy nauki jest znajomość kroków i figur tanecznych w podstawowych tańcach: walcu angielskim, walczyku, rhythm dancingu, sambie dyskotekowej, jive, rock'n'rollu, polce, a przede wszystkim umiejętność prawidłowego prowadzenia partnerki w tańcu.


Pierwsze trzy miesiące nauki wielu osobom sprawiają tyle satysfakcji, że kontynuują naukę tańca, bywa, że przez lata. Jest duża grupa ludzi, która przychodzi na lekcje tańca traktując je jako antidotum na stresy życia codziennego. Te dwie godziny spędzone na lekcji tańca pozwalają zapomnieć o zmartwieniach, odprężyć się i zrelaksować.


Pracujemy w myśl zasady: Nasi uczniowie świadczą o nas.

 


WYBIERZ DOBRZE SWOJĄ SZKOŁĘ

parę porad, jak wydać swoje pieniądze sensownie i co najważniejsze, nauczyć się tańczyć
 1. Porozmawiaj ze znajomymi, którzy uczą się tańczyć, lub wiedzą o szkole, nad którą się zastanawiasz. Ale nie sugeruj się opinią ludzi, którzy uczyli się tam 10 lat temu, wiele mogło się zmienić. Zdobyć renomę jest trudno, ale utrzymać ją przez lata - jeszcze trudniej.

 2. Nie kieruj się wyłącznie ceną kursu. Zorientuj się, co za tę atrakcyjnie niską cenę otrzymasz. Nie obniża się ceny bez powodu.

 3. Zwróć uwagę, jak reklamuje się Twoja przyszła szkoła. Nazwa taka jak - Centrum Tańca czy przymiotnik w nazwie typu: największa lub najlepsza , powinny Ci dać do myślenia. Szkołę, która ogłasza się jako Szkoła Tańca numer 1 omijaj z daleka. Nazwa taka świadczy tylko o kompleksach właścicieli. Najniebezpieczniejsza reklama to: uczył będzie mistrz świata John Kowalsky. Ty potrzebujesz dobrego, skutecznego nauczyciela tańca, a nie mistrza tańca. Szkoła, która jest pewna, że nauczy każdego przeciętnego Polaka, nie musi posiłkować się taką reklamą.
  Gwarancją jakości i ciągłości nauki jest umieszczenie w nazwie szkoły nazwiska właściciela. Ludzie do dzisiaj pamiętają, a minęło już prawie 50 lat, lekcje w szkole braci Sobiszewskich na Brackiej czy w szkole Kłosowskiego na Wilczej, a czy ktoś wie, gdzie mieściło się CENTRUM TAŃCA SWING w Warszawie i kto tam uczył, a było to parę lat temu.

 4. Zapisując się, żądaj rozmowy z nauczycielem, który będzie prowadził lekcje i... pytaj, pytaj, pytaj. A potem odpowiedz sobie na pytanie, czy chcesz, żeby ten człowiek Cię uczył.

 5. Poproś o broszurę informacyjną. Dobra szkoła na pewno ją ma. Jeśli nie odpowiada Ci najbliższy proponowany termin, zapytaj o kolejne. Słabe szkoły nie podają ich, ponieważ ich po prostu...nie znają. Żyją z dnia na dzień, bez specjalnych planów na przyszłość. Dobrze zorganizowana szkoła planuje terminy lekcji na cały rok.

 6. Zapytaj, ile osób będzie liczyła Twoja grupa, czy będzie równa ilość partnerek i partnerów, jak duża będzie sala. Quickstepa, tanga czy walca angielskiego lub wiedeńskiego nie nauczysz się na powierzchni mniejszej niż boisko do siatkówki. Małe sale sprawdzają się przy nauce salsy, rumby czy tańców dyskotekowych. Pomieszczenia przygotowane profesjonalnie do nauki ruchu ciała, to przede wszystkim sale sportowe (duża powierzchnia, odpowiednio sprężysty parkiet, skuteczna wentylacja, dobre oświetlenie). Wielkie konkursy taneczne, na poziomie mistrzostw świata, odbywają się z tego względu w halach sportowych, a nie pałacowych salonach. Taniec towarzyski, a szczególnie jego nauka, wymaga przestrzeni.
  I bardzo ważne- zapytaj, ilu nauczycieli będzie na lekcji. Tutaj każdy uczeń, na każdej lekcji, popełnia błędy, które trzeba natychmiast korygować, aby nie stały się nawykiem. Nauka tańca to nauka nowych ruchów twojego ciała. Żeby poruszało się prawidłowo i z gracją, przy nauce potrzebna jest osoba, która z boku oceni ten ruch. Dwoje nauczycieli to minimum. Ty sam, przy pomocy luster, nie będziesz w stanie ocenić poprawności swoich ruchów, szczególnie kiedy tańczysz w parze. Lustra w grupach początkujących stają się utrudnieniem (rozpraszają uwagę), a nie ułatwieniem dla ucznia. Za to doskonale sprawdza się nagranie wideo, szczególnie przy korygowaniu błędów pracy nóg i postawy tanecznej.

 7. Szkoła na poziomie zawsze oferuje tzw. próbne lekcje. Ta jedna lekcja dobremu nauczycielowi wystarczy do przekonania Cię, że nauczy Cię tańczyć.

 8. Sprawdź, jak bogata jest oferta szkoły. Jeśli nie znajdziesz w niej nauki tańców tzw. modnych (obecnie Tango Argentyńskie i Mambo-Salsa), to oznaczać będzie, że nie jest to szkoła profesjonalna.

 9. Przyjrzyj się, jak szkoła dba o swoich uczniów. Czy w szkole możesz kupić pomoce do nauki (podręczniki, płyty, nagrania wideo),czy oprócz lekcji masz możliwość uczestniczyć w dodatkowych zajęciach, które podniosą twoje umiejętnośći taneczne. Czy są organizowane, tak ważne przy nauce tańca, zabawy taneczne, na których obecni będą Twoi przyszli nauczyciele.

 10. Dobrym sprawdzianem poziomu szkoły i kultury ludzi w niej uczących jest zadanie pytania o szkołę konkurencyjną. Jeśli usłyszysz: "tam was niczego nie nauczą, to bardzo słaba szkoła" to masz przed sobą ludzi o niskim poziomie kultury i wiedzy zawodowej. Czy chcesz, aby tacy ludzie zostali Twoimi nauczycielami?

 11. Nauką tańca zajmują się często ludzie, którzy nie mają ku temu odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Ich znajomość tańca jest bardzo pobieżna, zaczyna się i kończy najczęściej na walcu angielskim. Uważaj na takie tańce jak:
  - rock'n'roll sportowy i tradycyjny- wielu nauczycieli w ogóle ich nie rozróżnia,
  - tango argentyńskie i tango europejskie - są to dwa różne tańce, nie mające ze sobą nic wspólnego, ale dla nich jest to bez znaczenia,
  - mambo i salsa - wielu nie wie, o co chodzi, a Lindy Hop jest dla nich wielką zagadką,
  - walc wiedeński - dla nich walczyk na "dwa pas", "trzy pas" i walc wiedeński to jedno i to samo.
  Zwróć uwagę na "nauczycieli", którzy krok podstawowy w sambie dyskotekowej każą mężczyznie tańczyć lewą nogą naprzód, partnerce prawą, a parze w kroku podstawowym narzucają obrót w prawo, co jest wbrew logice i naturalnemu ruchowi człowieka. Wystawiają sobie tym świadectwo braku pojęcia o ruchu człowieka i nieznajomości podstawowych figur w sambie brazylijskiej, która jest pierwowzorem samby dyskotekowej. Poświadczają tym również, że nie wiedzą jak zbudowane są figury w walcu angielskim i wiedeńskim, mambo i salsie, w których rysunek obrotu prawego i lewego dla obojga partnerów jest taki sam. Taki "nauczyciel", który nie rozumie techniki kroków tanecznych, nie będzie potrafił opracować metodyki nauczania, a więc nie tylko nie nauczy nikogo tańczyć, ale jeszcze skutecznie zniechęci do tej nauki. Dowodem na to jest duża liczba osób, które chodziły na lekcje tańca, a tańczyć dalej nie potrafią.

 12. Szkoła, która nie ma witryny internetowej, prawdopodobnie nie istnieje. W witrynie powinnny znaleźć się rzetelne i krótkie informacje: - czego uczymy, jak uczymy i kiedy uczymy.
  kiedy uczymy -jeśli w witrynie nie możesz znaleźć terminów zajęć na okres najbliższych trzech miesięcy, to oznaczałoby, że szkoła jest nieczynna. Jeśli zadałeś pytanie poprzez pocztę elektroniczną i nie dostałeś odpowiedzi w ciągu 24 godzin - już na wstępie potraktowano Cię niepoważnie.
  czego uczymy -w witrynie powinny być wyszczególnione wszystkie tańce i figury, które poznasz w pierwszych miesiącach nauki. dzięki temu będziesz mógł sprawdzić, czy realizacja idzie w parze z obietnicami.
  jak uczymy? -każda szkoła przyjmuje swój system nauki, który odpowiada konkretnej grupie ludzi i który musi być Ci dokładnie przedstawiony. są szkoły nastawione tylko na naukę dzieci i młodzieży, studentów czy ludzi dorosłych. ze względu na specyfikę prowadzonych zajęć i metodykę nauki nie da się pogodzić ich wszystkich razem. z powodu braku takiej informacji możesz trafić na partnera lub partnerkę w wieku przedszkolnym.

 13. Przed podjęciem decyzji o zapisaniu się, odwiedź, jeśli masz taką możliwość, przynajmniej dwie szkoły. Stwórz sobie możliwość wyboru.

 14. Ludzie, którzy ładnie tańczą, musieli chodzić do dobrej szkoły. Nie bój się ich zapytać, kto ich uczył. Sprawisz im tylko przyjemność.

 15. Stosując się do powyższych porad, masz duże szanse wydać swoje pieniądze sensownie i co najważniejsze, nauczyć się tańczyć.


szkoła tańca, kurs tańca
 • Kurs tańca, który Państwu proponujemy jest kursem wielostopniowym. Jeden stopień obejmuje miesiąc nauki. Zajęcia odbywają się w systemie, który umożliwia przychodzenie na lekcje raz, dwa lub nawet trzy razy w tygodniu. Umożliwia, lecz nie zmusza, gdyż program nauki jest oczywiście tak opracowany, aby uczeń mógł opanować go przychodząc na lekcje raz w tygodniu. Każda lekcja trwa półtorej godziny. Po ukończeniu pierwszego stopnia, kiedy zorientujecie się, czy odpowiada Wam program i sposób prowadzenia zajęć, zaproponujemy kolejne stopnie, które odbywać się będą w tych samych terminach, co stopień pierwszy.

 • Tempo nauki jest duże, zmusza do intensywnej pracy na lekcjach, ale efekt nauki widać już po paru lekcjach. Ci z Państwa, którzy skorzystają z możliwości przychodzenia częściej niż raz w tygodniu szybciej nabiorą swobody w tańcu. W trosce o najwyższy poziom nauki tylko w naszej szkole (w Warszawie) na każdych zajęciach jest zawsze obecnych troje nauczycieli do Państwa dyspozycji.

 • Czas nauki zależy wyłącznie od Państwa. Pierwsze miesiące wielu osobom sprawiają tyle satysfakcji, że kontynuują naukę, bywa, że przez lata.

 • Lekcje prowadzi Zbyszek Wardyński

 • Opłata wynosi 180zł od osoby za miesiąc nauki i nie zależy od ilości wybranych przez Państwa zajęć.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Taniec dla Ciebie - galeria
Taniec dla Ciebie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Mix - SOLIDNIE, SKUTECZNIE, NIEDROGO   Następna usługa: Przejażdżki konne (w siodle lub bryczką)!