favore.pl
OBÓZ MŁODZIEŻOWY TURCJA AYVALIK HOTEL KALIF

OBÓZ MŁODZIEŻOWY TURCJA AYVALIK HOTEL KALIF nr 308247

Lokalizacja: Legnica (woj. dolnośląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
gloobtravel ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Biuro Turystyczne Gloob Travel
Wyślij e-mail
Niemstów 40
59-220 Legnica

tel: 076 7228829076 7228829
tel: 697297258697297258
www.gloobtravel.republika.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-22:00
sb: 08:00-22:00
nd: 08:00-22:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
TURCJA Ayvalik - obóz młodzieżowy - hotel KALIF***+ - autokar (13 dni)
Symbol oferty: 76/6437
Państwo: Turcja
Region: Morze Egejskie
Miasto: Ayvalik
Transport: Autokar
Profil wyjazdu: Pobyt wypoczynkowy, Wyjazd dla dzieci i młodzieży
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: śniadanie, Obiady, Kolacje
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie: Basen, TV, Restauracja, Klimatyzacja indywidualna, bar, Kawiarnia , Sala telewizyjna, Sala gier
świadczenia:
ZAKWATEROWANIE: 9 noclegów w hotelu KALIF***+ (pokoje 3,4,5-osobowe z łazienkami), WYŻYWIENIE: śniadania, obiady, kolacje + suchy prowiant na drogę powrotną, TRANSPORT: autokar, UBEZPIECZENIE: KL, NNW, bagaż (SIGNAL IDUNA TRAVEL), PROGRAM WG OFERTY, OPIEKA WYKWALIFIKOWANEJ KADRY PEDAGOGICZNEJ I MEDYCZNEJ. CENA NIE OBEJMUJE: opłaty obowiązkowe 5 Euro opłata administracyjna za przejazd przez Serbię, 5 Euro taksa klimatyczna oraz wiza turecka ok. 15 Euro.
Cena podstawowa:
autokar, Opole, osoba na obozie, KL,NNW,bagaż
OPIS REGIONU:
TURCJA - Turcja to przede wszystkim niezwykła orientalna kultura z całym bogactwem zabytków, interesujących miejsc, i gorących plaż, egzotyczna roślinność i ciepłe, błękitne morze zapraszające do kąpieli. Turcja jest nie tylko prawdziwym rajem dla zwolenników aktywnego wypoczynku, ale również niezwykle pociągającym miejscem dla ludzi interesujących się reliktami przeszłości i kulturą islamu. Będąc w Turcji nie można też zapomnieć o tym, że to właśnie tureckie miasta, takie jak Stambuł, Efez, Hierapoliz i Afrodyzja są pierwotnymi ogniskami wielkich cywilizacji. Stambuł - dawna rezydencja wielkich sułtanów zachwyca przepychem i orientalną architekturą - to tutaj znajdują się światowej klasy zabytki - Pałac Topkapi, Hagia Sophia i Błękitny Meczet.
Dla każdego spragnionego ciepła turysty pierwszym i chyba najważniejszym powodem jest pogoda sprzyjająca kąpielom słonecznym przez 320 dni w roku. Wybrzeża czterech mórz: Śródziemnomorskiego, Marmara, Egejskiego i Czarnego kuszą piaszczystymi plażami i lazurową wodą. Zwolennicy czynnego wypoczynku mogą uprawiać w Turcji nie tylko sporty wodne, ale również trekking i paragliding. Na miłośników zabytków czeka Troja, Milet, Didyma, Efez, Pergamon, zabytki Persów, Hetytów, Turków seldżuckich i osmańskich. Dla turystów, którzy chcą i pozwiedzać i poleniuchować - bajkowa Kapadocja, podziemne świątynie i miasta, a także Dolina Motyli.
 
OPIS MIEJSCOWOŚCI:
AYVALIK - malownicze miasteczko rybackie kusi turystów swoim naturalnym orientalnym pięknem i zabudową w greckim stylu. Tutaj znajdziecie Państwo wszelkie udogodnienia i rozrywki, poznacie wspaniałych ludzi i przeżyjecie niezapomniane chwile na ciągnącymi się kilometrami i ciepłymi egzotycznymi plażami. Bliskość błękitnego morza, gorącego piasku plaż i egzotycznej roślinności w niesamowity sposób zestawionej z obecnością rozciągających się ogromnych masywów górskich Taurusu i Gór Pontyjskich sprawia, że przed odwiedzającym Turcję turystom rysuje się krajobraz niezwykły i zachwycający. Wrażenie pogłębiają pnące się ku niebu strzeliste wieżyczki meczetów i zabytkowych budowli w stylu arabskim.
 
CHARAKTERYSTYKA OBIEKTU:
Kalif ***+ urokliwy rodzinny hotel z niesamowita turecką atmosferą i wysokiej jakości obsługą - idealny dla gryp młodzieżowych zlokalizowany jest w centrum nadmorskiej dzielnicy Ayvaliku - Sarymsakly. Hotel dysponuje klimatyzowanymi pokojami (opcjonalnie) 3-, 4- osobowymi. W pokojach: łazienka, indywidualna klimatyzacja i TV. Na terenie hotelu znajdują się: restauracja (serwująca kuchnię turecką i europejską) - doskonałe bufety, piękny basen, sala telewizyjna, salon gier, stoły do ping-ponga, bilard, sala dyskotekowa, kawiarenka, mini bar. Istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych (za dopłatą).
 
PROGRAM:
- spacery po okolicy, zwiedzanie miasteczka Ayvalik,
- konkursy z nagrodami \
m.in. zajęcia terenowe nad brzegiem morza, podchody, kalambury\:
 
WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
 
INFORMACJE PRAKTYCZNE:
 
Atrakcje:
Turcja to również kraj wielkich kontrastów, tutaj bowiem spotykają się liczne kultury i ludy, a swoista mieszanka archaiczności zaklętej w zabytkach kultury i sztuki w ciekawy sposób łączy się z najnowszymi osiągnięciami techniki i nowoczesnymi ośrodkami turystycznymi, które odwiedzającym Turcję turystom oferują szereg luksusowych hoteli i apartamentów.

Ten niezwykły kraj położony na styku dwóch kontynentów Europy i Azji to nie tylko bogactwo pradawnej cywilizacji, unikatowe zabytki islamskie i europejskie, ale coś jeszcze - kultura, kryjąca w sobie tajemnicę, w naturalny sposób zespolona z religią islamu i specyficzną, odmienną od naszej tradycją i obyczajowością.

Tym, którzyh naprawdę chcą poczuć ducha Turcji, polecamy wycieczkę do Istanbułu. Na tamtejszym bazarze (Grand Bazaar) znajdziemy ślady tureckiej sztuki i obyczajowości zaklęte w tysiącu świecidełek, barwnych dywanach i chustach oraz oryginalnych pamiątkach.

DLACZEGO WŁAŚNIE TURCJA?

Dla każdego spragnionego ciepła turysty pierwszym i chyba najważniejszym powodem jest pogoda sprzyjająca kąpielom słonecznym przez 320 dni w roku. Wybrzeża czterech mórz: Śródziemnomorskiego, Marmara, Egejskiego i Czarnego kuszą piaszczystymi plażami i lazurową wodą.

Zwolennicy czynnego wypoczynku mogą uprawiać w Turcji nie tylko sporty wodne, ale również trekking i paragliding.Dla miłośników zabytków czeka Troja, Milet, Didyma, Efez, Pergamon, zabytki Persów, Hetytów, Turków selżuckich i osmańskich. Dla turystów, którzy chcą i pozwiedzać i poleniuchować - bajkowa Kapadocja, podziemne świątynie i miasta, a także Dolina Motyli.

Jednak tym, co najbardziej fascynuje turystę są odmienna kultura i zwyczaje. Feeria barw na bazarze, zapach kawy i egzotycznych przypraw przywołują atmosferę orientu.

Turcy są znani z gościnności i życzliwości, a także ognistego temperamentu, dlatego uchodzą za świetnych towarzyszy podczas imprez. Jeżeli do atrakcji, jakie oferuje Turcja dodamy świetną bazę noclegową, wyśmienitą kuchnię i ceny znacznie niższe niż w Polsce, trudno będzie znaleźć kraj bardziej godny odwiedzenia.

W związku z dominacją islamu turyści winni przestrzegać miejscowych zwyczajów przy zwiedzaniu meczetów i innych obiektów kultu.
Podczas ramadanu nie należy w miejscach publicznych spożywać posiłków, zwłaszcza w małych miejscowościach na wschodzie Turcji.

Kobiety powinny unikać w niektórych rejonach kraju noszenia ubiorów zbyt prowokujących, nawet na plażach.

Nie wymaga się posiadania ubezpieczenia osobowego, natomiast wskazane jest przed przyjazdem do Turcji wykupienie takiego ubezpieczenia, które pokrywałoby ewentualne wydatki z powodu choroby lub wypadku losowego.

Polisy polskich towarzystw ubezpieczeniowych, które podpisały z tureckimi przedsiębiorstwami ubezpieczeniowymi odpowiednie porozumienia, są uznawane. Polisy mniej znanych przedsiębiorstw muszą być uprzednio weryfikowane.

KIEDY NAJLEPIEJ SIĘ WYBRAĆ?

Najlepszą porą na wypoczynek połączony ze zwiedzaniem jest wiosna i jesień. Zarówno przed szczytem wakacyjnym (maj i początek czerwca), jak i po nim (wrzesień i połowa października) temperatury są komfortowe (średnia to 25 stopni C).

 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
 
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
od:2011-06-29 do:2011-07-10 12 katalogowa A5 1650 PLN Wyślij e-mail
 
od:2011-07-08 do:2011-07-19 12 katalogowa A5 1650 PLN Wyślij e-mail
 
od:2011-07-17 do:2011-07-28 12 katalogowa A5 1650 PLN Wyślij e-mail
 
od:2011-07-26 do:2011-08-06 12 katalogowa A5 1650 PLN Wyślij e-mail
 
od:2011-08-04 do:2011-08-15 12 katalogowa A5 1650 PLN Wyślij e-mail
 
od:2011-08-13 do:2011-08-24 12 katalogowa A5 1650 PLN Wyślij e-mail
MIASTA WYJAZDOWE:
BIELSKO-BIAŁA, GLIWICE, KATOWICE, OPOLE, ZABRZE - BEZ DOPŁATY
KRAKÓW, BRZEG - 50 ZŁ
CZĘSTOCHOWA, OŁAWA, WROCŁAW, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI - 70 ZŁ
LEGNICA, LESZNO, LUBIN, RAWICZ, WARSZAWA, ŁÓDŹ, POZNAŃ - 90 ZŁ
BYDGOSZCZ - 150 ZŁ

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Użytkownik
gloobtravel ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Biuro Turystyczne Gloob Travel
Wyślij e-mail
Niemstów 40
59-220 Legnica

tel: 076 7228829076 7228829
tel: 697297258697297258
www.gloobtravel.republika.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-22:00
sb: 08:00-22:00
nd: 08:00-22:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU gloobtravel
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
OBÓZ MŁODZIEŻOWY TURCJA AYVALIK HOTEL KALIF - galeria
OBÓZ MŁODZIEŻOWY TURCJA AYVALIK HOTEL KALIF Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: USŁUGI KOPARKO - ŁADOWARKĄ Tychy Mikołów Wyry   Następna usługa: Projekty Graficzne, Design, Reklama, Stron WWW