Chińskie wózki widłowe HC HANGCHA Nissan

Chińskie wózki widłowe HC HANGCHA Nissan nr 312171

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Maciej Nicoń
Wózki widłowe Poznań
Wyślij e-mail
Radziwoja
61-656 Poznań

tel: 668818500
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Oferujemy Państwu spalinowe wózki widłowe firmy HC Hangcha / Nissan zarówno z silnikami diesla jak i silnikami benzynowo-gazowymi o zróżnicowanym udźwigu. Wózki widłowe przez nas sprzedawane spełniają normy europejskie i posiadają certyfikat CE.

Wózki widłowe Poznań i woj wielkopolskie - serwis wózków widłowych i części zamienne do wszelkiego typu wozkow.
Nasza oferta to również wózki firmy Terra, która aktualnie jest największym na świecie producentem (w zakresie wózków wielkokierunkowych i terenowych) spalinowych (z napędem Diesla i LPG) wózków bocznego załadunku i czołowym.
wozki_widlowe_hc_hangchatel: 668-818-500
Bezpośredni import wózków widłowych HC z Chin. Posiadamy stosowne uprawnienia do naprawy wózków widłowych i prac konserwatorskich, a także do prac modernizacyjnych wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego.
Oferujemy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy wózków widłowych od 1000kg do 15000kg. W przypadku wynajmu długoterminowego oferujemy również wózki fabrycznie nowe.

 • Zalety wynajmu wózków widłowych Poznań:
- zerowe początkowe zaangażowanie kapitału własnego
- precyzyjna kontrola kosztów utrzymania floty transportu wewnętrznego
- eliminacja problemów związanych sprzedażą zużytego sprzętu
- możliwość zaliczania opłat za wynajem w koszty uzyskania przychodu
- koszt wynajmu obejmuje całkowite koszty związane z wykonywaniem przeglądów

Ceniąc sobie czas naszych klientów poszerzyliśmy gamę naszych usług i oferowanych produktów o przewody hydrauliczne wysokiego ciśnienia. Posiadamy prasę oraz ręczne urządzenie do zakuwania węży. Firma jest autoryzowanym przedstawicielem światowych producentów wózków widłowych:

Jesteśmy dystrybutorem wózków widłowych takich firm jak: HYUNDAI, HANGCHA, BAUMANN, TEREX, STEINBOCK BOSS, LANCER BOSS na terenie Poznania i Wielkopolski.

Oferujemy wózki widłowe z napędem spalinowym gaz-diesel, elektrycznym z miejscem dla operatora oraz ręcznie prowadzone, czołowe oraz bocznego ładowania o udźwigu do 50 ton oraz wysokości podnoszenia do 16000 mm.

Wózek widłowy jest narzędziem pracy, które podobnie jak pracownik czy samochód, musi na siebie zarobić. Powinien więc być sprawny, wydajny, nowoczesny, ale przede wszystkim niezawodny. Wszystkie te cechy jednocześnie posiadają oferowane przez naszą firmę wózki widłowe firmy HC HANGCHA.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z klientów kieruje się różnymi kryteriami wyboru sztaplarki. Zaliczają sie do nich między innymi:

 • jakość, okres gwarancji wózka widłowego
 • serwis wózków widłowych Poznań i województwo Wielkopolskie
 • oszczędność w eksploatacji wózków widłowych

Dlatego też, wychodząc do klienta proponujemy Państwu różne modele wózków widłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wózki widłowe o napędzie diesel, benzyna jak i gaz.

Do najbardziej popularnych w naszym kraju zaliczane są wózki widłowe o udźwigu od 1,5T do 2,0T. Jednak nasza firma z myślą zarówno o dużych korporacjach jak i indywidualnych klientach posiada w swej ofercie wózki widłowe o udźwigu od 1,5T do 10T, a na szczególne życzenie klienta również o większym udźwigu.

Każdy kto zainwestuje w nowy wózek widłowy HC Hangcha w naszej firmie, uniknie kłopotów związanych ze zgłaszaniem pojazdu do Urzędu Dozoru Technicznego gdyż firma zrobi to za niego.

W zamian za atrakcyjna cenę otrzymają Państwo od nas nowoczesny i niezawodny sprzęt, a także gwarancję oraz serwis.

Każdy z podstawowych modeli wózków widłowych czołowych HC Hangcha oferowanych przez nasza firmę dostępny jest w dwóch wersjach z silnikiem NISSAN zasilanych benzyna-gaz lub diesel. Posiadają przekładnie automatyczną marki TCM, przesuw boczny, opony pojedyncze pneumatyczne, natomiast ich standardowa wysokość podnoszenia to 3300mm.

Na indywidualne życzenie klienta dostępne są maszty do wysokości podnoszenia 6000mm, również z pełnym wolnym skokiem wideł, a dostosowując się do potrzeb klienta wózki widłowe spalinowe są oferowane w opcji z ogrzewaną kabiną oraz z możliwością montażu podwójnych kół.

Wózek widłowy jest narzędziem pracy, które podobnie jak pracownik czy samochód, musi na siebie zarobić. Powinien więc być sprawny, wydajny, nowoczesny, ale przede wszystkim niezawodny. Wszystkie te cechy jednocześnie posiadają oferowane przez naszą firmę wózki widłowe firmy HC HANGCHA

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z klientów kieruje się różnymi kryteriami wyboru sztaplarki. Zaliczają sie do nich między innymi:

 1. jakość, okres gwarancji wózka widłowego
 2. serwis wózka widłowego
 3. oszczędność w eksploatacji sprzętu magazynowego

Dlatego też, wychodząc do klienta proponujemy Państwu różne typy wózków widłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wózki widłowe o napędzie diesel, benzyna jak i gaz.

Do najbardziej popularnych w naszym kraju zaliczane są wózki widłowe o udźwigu od 1,5T do 2,0T. Jednak nasza firma z myślą zarówno o dużych korporacjach jak i indywidualnych klientach posiada w swej ofercie wózki widłowe o udźwigu od 1,5T do 16T, a na szczególne życzenie klienta również o większym udźwigu.

Każdy kto zainwestuje w nowy wózek w naszej firmie, uniknie kłopotów związanych ze zgłaszaniem pojazdu do Urzędu Dozoru Technicznego gdyż nasza firma zrobi to za niego.

W zamian za atrakcyjna cenę otrzymają Państwo od nas nowoczesny i niezawodny sprzęt, a także gwarancję oraz całodobowy serwis wózków widłowych.

Każdy z podstawowych modeli wózków widłowych czołowych HC Hangcha / Nissan oferowanych przez nasza firmę dostępny jest w dwóch wersjach z silnikiem NISSAN zasilanych benzyna-gaz lub diesel. Posiadają przekładnie automatyczną marki TCM,przesuw boczny, opony pojedyncze pneumatyczne, natomiast ich standardowa wysokość podnoszenia to 3300mm.

Na indywidualne życzenie klienta dostępne są maszty do wysokości podnoszenia 6000mm, również z pełnym wolnym skokiem wideł, a dostosowując się do potrzeb klienta wózki widłowe spalinowe są oferowane w opcji z ogrzewaną kabiną oraz z możliwością montażu podwójnych kół.

Przykładowe modele wózków widłowych HC HANGCHA:

 • CPQD15 - udźwig 1 500 kg - benzyna-gaz
 • CPCD15 - udźwig 1 500 kg - diesel
 • CPQD18 - udźwig 1 800 kg - benzyna-gaz
 • CPCD18 - udźwig 1 800 kg - diesel
 • CPQD25 - udźwig 2 500kg - benzyna-gaz
 • CPCD25 - udźwig 2 500kg - diesel
 • CPQD35 - udźwig 3 500kg - benzyna-gaz
 • CPCD35 - udźwig 3 500kg - diesel
 • CPCD40 - udźwig 4 000kg - diesel
 • CPCD45 - udźwig 4 500kg - diesel
 • CPCD50 - udźwig 5 000kg - diesel

 
Prowadzimy także sprzedaż wózków do obsługi kontenerów na terenie terminali kontenerowych, kolejowych oraz portów.
Posiadamy doskonały serwis przeszkolony przez producentów wózków widłowych

Wykonujemy przeglądy, naprawy bieżące oraz główne wózków widłowych wszelkich typów.Na czas napraw bezpłatnie oferujemy zastępczy wózek widłowy
Zajmujemy się również wynajmem spalinowych i elektrycznych wózków widłowych na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego

CHIŃSKIE WÓZKI WIDŁOWE HC HANGCHA


 • WÓZEK WIDŁOWY HANGCHA CPQD15/18N-RW21

Udźwig nominalny
1500-1750kg

Napęd
Benzyna/LPG

Silnik
NISSAN K21
31,2 kW przy 2250 obr/min

Wysokość podnoszenia
od 2500 do 6000 mm

 • WÓZEK WIDŁOWY HANGCHA CPQD20/25-RW22

Udźwig nominalny
2000-2500kg

Napęd
Benzyna/LPG

Silnik
NISSAN K25
37,4 kW przy 2300 obr/min

Wysokość podnoszenia
od 2500 do 6000 mm

 • WÓZEK WIDŁOWY HANGCHA CPQD30/35N-RW22

Udźwig nominalny
3000-3500kg

Napęd
Benzyna/LPG

Silnik
NISSAN K25
37,4 kW przy 2300obr/min

Wysokość podnoszenia
od 2500 do 6000 mm

 • WÓZEK WIDŁOWY HANGCHA CPQD40/45/50N-RXW17

Udźwig nominalny
4000-5000kg

Napęd
LPG

Silnik
GM 4.3L 74 kW przy 2300 obr/min

Wysokość podnoszenia
od 2500 do 6000 mm


 • WÓZEK WIDŁOWY HANGCHA CPCD15/18N-RW32
www.chinskiewozki.pl

Udźwig nominalny
1500-1750kg

Napęd
DIESEL

Silnik
ISUZU C240

Wysokość podnoszenia
od 2500 do 6000 mm
 

 • WÓZEK WIDŁOWY HANGCHA CPCD20/25-RW33

Udźwig nominalny
2000-2500kg

Napęd
DIESEL

Silnik
YANMAR 4TNE98

Wysokość podnoszenia
od 2500 do 6000 mm

 • WÓZEK WIDŁOWY HANGCHA CPCD30/35N-RW33

Udźwig nominalny
3000-3500kg

Napęd
DIESEL

Silnik
YANMAR 4TNE98

Wysokość podnoszenia
od 2500 do 6000 mm

 • WÓZEK WIDŁOWY HANGCHA CPCD40/45/50N-RW35

Udźwig nominalny
4000-5000kg

Napęd
DIESEL

Silnik
PERKINS 1104D-44

Wysokość podnoszenia
od 2500 do 6000 mm

 • WÓZEK WIDŁOWY HANGCHA CPCD50/60/70N-RW14

Udźwig nominalny
5000-7000kg

Napęd
DIESEL

Silnik
CUMMINS QSB 4.5

Wysokość podnoszenia
od 2500 do 6000 mm

 
 • WÓZEK WIDŁOWY HANGCHA CPCD80/100-RW14

Udźwig nominalny
8000-10000kg

Napęd
DIESEL

Silnik
CUMMINS QSB 4.5

Wysokość podnoszenia
od 2500 do 6000 mm
 

 • WÓZEK WIDŁOWY HANGCHA CPCD140/160N-W25

Udźwig nominalny
14000-16000kg

Napęd
DIESEL

Silnik
CUMMINS QSB 6.7

Wysokość podnoszenia
od 2500 do 6000 mm

Serwis i części zamienne wózków widłowych Poznań, salon wózków widłowych w Poznaniu w Antoninku k Poznania
Wynajem wózków widłowych w Poznaniu i Wielkopolsce, tel: 668-818-500
WÓZKI WIDŁOWE POZNAŃ SERWIS, WYNAJEM I CZĘŚCI ZAMIENNE WÓZKÓW WIDŁOWYCH HYUNDAI, HANGCHA, BAUMANN, TEREX, STEINBOCK BOSS, LANCER BOSS, TOYOTA, STILL, JALE, NISSAN. Nowe i używane wózki widłowe w Poznaniu.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU wozkiwidlowehc
chinskie wozki widlowe HC - Chińskie wózki widłowe HC HANGCHA Nissan
Chińskie wózki widłowe HC HANGCHA Nissan Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 23)
Poprzednia usługa: Szkolenie i egzamin dozór i eksploatacja tzw. SEP   Następna usługa: Kurs pierwszej pomocy