favore.pl
PLASTYKA ODSTAJĄCYCH USZU ! Najlepsi SPECJALIŚCI!

PLASTYKA ODSTAJĄCYCH USZU ! Najlepsi SPECJALIŚCI! nr 3265

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
100 / sztuka Sprawdź rabaty!
Kontakt
Linea Corporis
Wyślij e-mail
ul.Nowiniarska 1
00-235 Warszawa

tel: 22 635736322 6357363
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-20:00
OPIS USŁUGI


Linea Corporis

O nas

Linea Corporis powstała dzięki połączeniu praktyk trzech doświadczonych lekarzy, nowej filozofii działania i wytrwałemu dążeniu do realizacji wspólnego marzenia.

Postrzegamy piękno jako atut w dążeniu do pełni życia, jako formę wolności. Nasza praca jest dla nas ważna, ponieważ mamy ambicję być czymś więcej niż jeszcze jednym ośrodkiem chirurgii plastycznej. Chcemy być nicią łączącą medycynę i sztukę.

Stworzyliśmy wrażliwy i komunikatywny zespół z indywidualnym podejściem do problemów każdego pacjenta. Zespół pracujący w atmosferze wzajemnego zaufania, ciepła, optymizmu, zrozumienia innych i dyskrecji.


PLASTYKA ODSTAJĄCYCH USZU

Plastyka odstających uszu polega na wytworzeniu brakującego załamka małżowiny usznej (tzw. grobelki) oraz takim jej ułożeniu by uzyskać ciaśniejsze przyleganie uszu do głowy. Ideę operacji ilustruje poniższa rycina. Efekty uwieńczonego powodzeniem zabiegu są trwałe.

Kto jest odpowiednim kandydatem do operacji?
Plastykę odstających uszu można najwcześniej wykonać po ukończeniu 4 roku życia, kiedy to ich rozwój jest ukończony w 85%. Za optymalny czas do operacji w większości przypadków przyjmuje się okres przedszkolny ( 5-7 rok życia ). Dzieci w tym wieku nie interesują się na tyle wyglądem rówieśników by stanowił on powód do niestosownych żartów. Dzięki wczesnej operacji można uniknąć powstania u dziecka kompleksu na punkcie własnego wyglądu. Zabieg ten można również przeprowadzić u osób dorosłych. Poza zdrowym rozsądkiem nie istnieje żadna bariera wiekowa po przekroczeniu, której operacja byłaby z tego tylko powodu przeciwwskazana.

Czy plastyka uszu to właściwy wybór w Twoim (lub Twojego dziecka) przypadku?
Podobnie jak w przypadku innych operacji kosmetycznych nie istnieją ścisłe medyczne wskazania do wykonania tego rodzaju zabiegu. Podstawowym kryterium pozostaje więc decyzja pacjenta czy istniejąca deformacja przeszkadza mu na tyle by warto było podjąć ryzyko operacji i związane z nią koszty. Należy się liczyć z tym, że u osób dorosłych w związku z bardziej sprężystą budową i większą grubością chrząstki operacja może być trudniejsza, a ryzyko niedostatecznej korekcji i dolegliwości bólowe po zabiegu większe niż u dzieci. W przypadku dziecka największe znaczenie ma również jego własna motywacja do wykonania zabiegu. Niechęć do operacji i związany z nią stres nie może być większy niż ten wywołany drwinami otoczenia. Dlatego jeśli dziecko jest przeciwne zabiegowi, należy poczekać do czasu, kiedy samo się na niego zdecyduje. Warto nadmienić, że dzięki rozwojowi technologii materiałowej istnieje obecnie możliwość bezoperacyjnej korekcji odstających uszu u noworodków. Uzyskuje się to za pomocą zakładanego na małżowinę odpowiednio ją modelującego tworzywa termoplastycznego. Niestety w późniejszym okresie leczenie takie w związku z odmienną budowa chrząstki nie jest możliwe . Zarówno u dzieci jak i u dorosłych niemożliwe jest uzyskanie idealnej symetrii operowanych uszu. Obecność dodatkowych poza odstawaniem deformacji małżowiny usznej (np. ucha zwiniętego, ucha kubkowatego itp) może prowadzić do nieco gorszych efektów kosmetycznych.

Czego należy się spodziewać przed operacją?
W większości przypadków plastyka odstających uszu odbywa się w znieczuleniu miejscowym, nie ma więc potrzeby pozostawania na czczo. Konieczne jest natomiast wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych krwi.
Tuż przed operacją, po zrobieniu kompletu kontrolnych zdjęć, na skórze ucha zaznaczane jest położenie mającego powstać załamka i linia cięcia za uchem.

Co się zdarzy podczas operacji?
Po znieczuleniu skóra przecinana jest na tylnej powierzchni ucha, co pozwala chirurgowi na dostęp do chrząstki małżowiny usznej. Chrząstka ta jest następnie skaryfikowana (osłabiana) wzdłuż przebiegu brakującego załamka, po czym zakładane są na nią szwy wymuszające jej właściwy kształt. Operację kończy założenie osobnych szwów na skórę.

Czego należy się spodziewać po operacji?
Zarówno w pierwszej dobie po zabiegu jak i przez kolejne 2-3 dni, normalne są pewnego stopnia dolegliwości bólowe, niekiedy nawet dość znaczne. W celu ich uśmierzenia należy stosować przepisane przez lekarza leki nie przekraczając zalecanych dawek. Niedostateczna kontrola bólu jest sygnałem do skontaktowania się z chirurgiem, a nie zwiększania dawek leków.U wszystkich operowanych osób występuje pewnego stopnia zaczerwienienie i obrzęk małżowin usznych. Ustępują one zazwyczaj w ciągu 10-14 dni i w tym też czasie zdejmowane są  szwy ze skóry. Opaskę na uszy należy nosić przez 2-3 tygodnie po zdjęciu szwów.

Jakie są możliwe komplikacje?
Do najczęstszych powikłań należą: krwawienie wymagające doraźnej reoperacji oraz infekcja i zapalenie chrząstki ucha. Szczegółowe omówienie wymienionych powikłań oraz sposobów ich leczenia powinno mieć miejsce podczas konsultacji przedoperacyjnej, która jest najwłaściwszą okazją do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.


Konsultacja

Cena wizyty wynosi 100 zł

Wizyta obejmuje: konsultację chirurgiczną oraz przedoperacyjną konsultację anestezjologiczną w przypadku wszystkich zabiegów wykonywanych w znieczuleniu innym niż miejscowe.

W przypadkach, w których z góry można przewidzieć, że stan zdrowia pacjentki ze względu na poważne obciążenia może uniemożliwić wykonanie planowanej przez nią operacji ustalany jest termin dodatkowej, oddzielnie płatnej konsultacji anestezjologicznej. Konsultacje odbywają się codziennie za wyjątkiem sobót i niedziel oraz dni świątecznych. Cena takiej konsultacji wynosi również 100 zł.

Konsultacja chirurgiczna obejmuje szczegółowe omówienie nie tylko samego zabiegu i jego efektów (albumy ze zdjęciami) ale również wszystkich aspektów związanych z rekonwalescencją i możliwymi powikłaniami. Ponadto we wszystkich przypadkach, w których ma to sens istnieje możliwość skorzystania z symulacji komputerowej obrazującej spodziewany efekt zabiegu. Symulacja komputerowa nie jest oddzielnie płatna.

UWAGA!
Należy zdawać sobie sprawę, że wynik symulacji komputerowej nie jest gwarancją uzyskania takiego samego efektu podczas operacji. Spowodowane jest to tym, że na zgodność efektu operacji z efektem symulacji wpływa bardzo wiele czynników (np. rodzaj operacji, budowa ciała, wiek, właściwości skóry i inne). Symulacja komputerowa wyznacza jedynie kierunek, w którym ma podążać operacja i stanowi jedynie dodatkowe ułatwienie w komunikacji z pacjentem mające na celu lepsze poznanie jego oczekiwań.

 

Cennik

1

Korekcja odstających uszu

2 600

Znieczulenie miejscowe, zabieg, wszelkie niezbędne opatrunki, zdjęcie szwów, wizyty kontrolne


Dodatkowe

1

Znieczulenie ogólne dożylne na życzenie pacjentki zamiast znieczulenia miejscowego

400

bez zniżki!

 

2

Dodatkowa doba pobytu w dni powszednie

400

bez zniżki!

Pełne wyżywienie, opieka pielęgniarska

3

Dodatkowa doba pobytu w sobotę lub niedzielę

600

bez zniżki!

Pełne wyżywienie, opieka pielęgniarska


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

OPCJE DODATKOWE
Operacja w sobotę rozwiń Cena: 0 zł CENA + 50%
Korekcja odstających uszu rozwiń Cena: 2 500 zł ,
RABATY
Rabat 10 %
Przy zamówieniu 1 x sztukaUstalenie terminu wraz z wpłaceniem zaliczki w wysokości 10% ceny operacji na min. 2tyg przed!
Rabat 10 %
Przy zamówieniu 1 x sztukaWypełnienie ankiety znajdującej się na naszej stronie internetowej!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
100 / sztuka Sprawdź rabaty!
Kontakt
Linea Corporis
Wyślij e-mail
ul.Nowiniarska 1
00-235 Warszawa

tel: 22 635736322 6357363
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-20:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
PLASTYKA ODSTAJĄCYCH USZU ! Najlepsi SPECJALIŚCI! - galeria
PLASTYKA ODSTAJĄCYCH USZU ! Najlepsi SPECJALIŚCI! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 3,5 na 5 (liczba ocen: 36)
Poprzednia usługa: Usługi Plastyczne Projekty graficzne Banery, Neon   Następna usługa: Gimnazjum najlepsze dla Ciebie