favore.pl
Brak zdjęcia

POMOC PRAWNA, ODSZKODOWANIA PO WYPADKU nr 327683

Lokalizacja: cała Polska

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA „CERITAS”

POMOC W DOCHODZENIU ODSZKODOWAŃ

ODSZKODOWANIA DLA OSÓB POKRZYWDZONYCH W WYPADKACH

ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ WROCŁAW


Ceritas to profesjonalny i wyspecjalizowany na rynku prawnym zespół ekspertów pozyskujący dla swoich klientów  odszkodowania za straty i szkody powstałe z:
1. wypadków komunikacyjnych
2. klęsk żywiołowych
3. szkód w uprawach rolnych 
4. wypadków przy pracy
5. instalacji urządzeń przesyłowych i słupów energetycznych na działkach i polach uprawnych
6. błędów medycznych

Wielu ludzi nie widząc możliwości skutecznej walki z potężnymi instytucjami ubezpieczeniowymi albo wogóle nie podejmuje starań o wypłatę należnego im zgodnie z prawem odszkodowania, albo też, poprzestaje na minimalnych kwotach wypłaconych przez firmę ubezpieczeniową.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS I UZYSKAJ NAJWYŻSZE NALEŻNE TOBIE ODSZKODOWANIE!

Kompetentny zespół prawników i ekspertów obeznanych w prawie ubezpieczeniowym, odszkodowawczym oraz procedurach działania firm ubezpieczeniowych zapewnia skuteczną walkę o przyznanie pełnej, adekwatnej rekompensaty za poniesioną szkodę. 

Tel. 883-542-214

PRACUJEMY 7 DNI W TYGODNIU OD 9.00 - 22.00uzyskaj więcej informacji na:  Wyślij e-mail

napisz do nas maila: Wyślij e-mail


odszkodowanie za wypadek, pomoc w uzyskaniu odszkodowania po wypadku, walka z zakładem ubezpieczeń, wzory pism do zakładu ubezpieczeń, odszkodowanie z oc, odszkodowania powypadkowe, odszkodowanie renta, wypłata odszkodowania, podwyższenie odszkodowania, PODWYŻSZONA KWOTA ODSZKODOWANIA,odszkodowanie za chorobę, odszkodowanie po wypadkach, odszkodowanie za kręgosłup, odszkodowanie za złamanie, odszkodowanie za wypadek samochodowy, odszkodowanie po szpitalu, ile z odszkodowania, kwota na odszkodowanie, wypłata wysokiego odszkodowania, wypłata wysokich odszkodowań, odszkodowanie za uraz.

ODSZKODOWANIE ZA SŁUPY ENERGETYCZNE, ODSZKODOWANIE ENERGETYKA, ODSZKODOWANIE SŁUP ENERGETYCZNY, SŁUŻEBNOŚĆ ODSZKODOWANIA ELEKTROWNIA, SKARB PAŃSTWA, ODSZKODOWANIA, SŁUP, SLUP ENERGETYKA,ODSZKODOWANIE SŁUP ENERGETYCZNY NA DZIAŁCE WAŁBRZYCH, ODSZKODOWANIE SŁUPY ENERGETYCZNE, SŁUŻEBNOŚĆ PRZESYŁU, ODSZKODOWANIA PO WYPADKU, ODSZKODOWANIA ZA WYPADKI, PROWADZENIE SPRAW O ODSZKODOWANIE, ODSZKODOWANIA BIELAWA, POMOC PO WYPADKU BIELAWA, ZDOBYCIE śRODKÓW NA LECZENIE Z UBEZPIECZENIA, ODSZKODOWANIA BIELAWA, ODSZKODOWANIA ZA SŁUP ENERYEGTYCZNY NA POSESJI, WALKA Z ZAKŁADEM ENERGETYCZNYM O ODSZKODOWANIE


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU wiki12345

POMOC PRAWNA, ODSZKODOWANIA PO WYPADKU Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Wykonczenia remonty porządkowe   Następna usługa: Nowoczesne instalacje z miedzi i tworzyw sztucznych