Profesjonalne szkolenia dla placówek oświatowych

Profesjonalne szkolenia dla placówek oświatowych nr 33527

Lokalizacja: Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Cena
100 / godz.
Kontakt
Maciej Chabowski
Grupa Trenerska Skills Designers
Wyślij e-mail
Węgierska 7/32
85-858 Bydgoszcz

tel: 607772951
tel: 501680746
www.skillsdesigners.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
sb: 08:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Celem prowadzonych szkoleń jest poszerzanie kompetencji zawodowych nauczycieli poprzez rozwijanie ich umiejętności i wiedzy merytorycznej z zakresu pracy z uczniem oraz udanej komunikacji z rodzicami i opiekunami uczniów.

W ramach usług skierowanych do nauczycieli i placówek oświatowych proponujemy Państwu dwie podstawowe formy kształcenia, tj. szkolenia wewnętrzne i szkolenia otwarte. Nasze szkolenia są połączeniem mini-wykładów, warsztatów oraz dyskusji. We wszystkich przypadkach staramy się, aby przygotowywane przez nas programy i przykłady wiązały się ściśle z oczekiwaniami biorących w nich udział nauczycieli.

Wśród dostępnych paneli tematycznych przeznaczonych dla nauczycieli znajdują się m.in.:

Budowanie efektywnego zespołu, czyli jak integrować i rozwijać swoją klasę?

Celem tego szkolenia jest ukształtowanie kompetencji w zakresie budowania i rozwijania klasy jako zespołu współpracujących ze sobą osób. Wyjaśnimy czym jest klasa jako zespół i jakie role można w niej pełnić. Dowiemy się w jaki sposób rozwijać konstruktywną tożsamość grupową oraz integrować młodzież w sposób zapewniający nie tylko dobrą atmosferę wychowawczą, ale i bardziej efektywną naukę.

Gdzie leży granica uzależnienia?

Problem uzależnień dotyka olbrzymiej ilości młodzieży szkolnej. Dotyczy on zarówno dzieci wychowywanych przez uzależnionych rodziców, jak i uczniów, którzy sami eksperymentują i nadużywają substancji psychoaktywnych. Celem tego warsztatu jest przybliżenie uczestnikom najważniejszych zagadnień związanych z używkami oraz konsekwencjami ich zażywania. Ustalimy, gdzie leży granica między zażywaniem, a uzależnieniem. Nauczymy się jak rozpoznawać i pomagać dzieciom dotkniętym tym problemem. Zastanowimy się też, w jaki sposób rozmawiać na ten temat z uczniem oraz jego opiekunami.

Klasa

Asertywny nauczyciel

Asertywność to nie tylko umiejętność odmawiania. To postawa pozwalająca znaleźć nauczycielowi „złoty środek” pomiędzy uległością a agresją. Podczas tego warsztatu zastanowimy się, do czego może być przydatna asertywność i nauczymy się wykorzystywać ją w pracy z uczniem i kontaktach z rodzicami, które często stają się źródłem nieporozumień i konfliktów.

Agresja wśród młodzieży

Warsztat poświęcony problematyce agresji wśród młodzieży. Podczas zajęć przedstawione zostaną rodzaje zachowań agresywnych oraz ich najczęstsze przyczyny i konsekwencje. Wykorzystując doświadczenia wyniesione z pracy z młodocianymi przestępcami, wyjaśnimy jak w ramach pracy pedagogicznej zapobiegać i pomagać ofiarom agresji, ale i samym agresorom.

ADHD – uczeń z nadpobudliwością psychoruchową

W czasie zajęć omówiona zostanie problematyka nadpobudliwości ruchowej oraz jej przejawy. Zastanowimy się też w jaki sposób pracować z uczniem cierpiącym na ADHD.

Komunikacja interpersonalna w pracy nauczyciela

Celem szkolenia jest przybliżenie Uczestnikom specyfiki i zasad efektywnej komunikacji. W programie znajdują się zagadnienia związane m.in. ze sztuką kierowania rozmową oraz aktywnego słuchania.

Dysleksja: zagadnienia podstawowe i metody pracy

Problem dysleksji dotyczy dużej części młodzieży. Podczas tego szkolenia omówimy najważniejsze zagadnienia związane z tym zaburzeniem oraz przedstawimy metody pracy z uczeniem dyslektycznym.

NOWOŚĆ! Dyskalkulia: zagadnienia podstawowe i metody pracy

nauczycielW świadomości rodziców i nauczycieli na dobre zadomowił się problem dysleksji. Nauczyciele często potrafią już diagnozować dzieci z tymi zaburzeniami, wiedzą jak z nimi pracować i pomagać im w pokonywaniu trudności. Mało osób natomiast wie, że problemowi dysleksji towarzyszy często dyskalkulia, czyli specyficzne zaburzenia zdolności matematycznych (objawiające się m.in. kłopotami w wykonywaniu prostych działań, tworzeniu mniej lub bardziej złożonych układów przestrzennych, czy zrozumieniu poleceń w zadaniach napisanych jak i przeczytanych przez nauczyciela w trakcie sprawdzianu). Wychodząc na przeciw nowym problemom w edukacji młodzieży jako jedni z pierwszych przygotowaliśmy dla Państwa kompleksowe szkolenie, na którym dowiecie się w jaki sposób rozpoznawać, pracować i pomagać dzieciom dotkniętym tego typu problemami.

NOWOŚĆ! Metoda warsztatowa w pracy nauczyciela

Podczas tego panelu wyjaśnimy, w jaki sposób wykorzystywać metody i techniki warsztatowe, aby zwiększyć atrakcyjność i efektywność naszych zajęć.

NOWOŚĆ! Stres i wypalenie zawodowe

Nauczyciele z racji swej profesji bardzo często narażeni są na różnego rodzaju sytuacje stresujące i konfliktowe. Celem tego warsztatu jest nauczenie skutecznego radzenia sobie ze stresem, poprawienie jakości życia oraz rozwój umiejętności pozwalających uniknąć wypalenia zawodowego.

NOWOŚĆ! Alienacja wśród młodzieży: samotność, odrzucenie i samobójstwo

Czym różni się alienacja od anomii? Czy wszyscy klasowi „samotnicy” są odrzuceni przez rówieśników? Jak ma się to do samobójstw wśród uczniów? Na te i inne pytania dotyczące problemu alienacji wśród młodzieży odpowiemy podczas tych zajęć. Omówimy jej rodzaje oraz konsekwencje. Wyjaśnimy w jaki sposób rozpoznać i przeciwdziałać temu zjawisku oraz jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia samobójstwem.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Szczegółowe programy warsztatów ustalane są indywidualnie w zależności od oczekiwań i potrzeb danej placówki oświatowej. Oprócz powyższych bloków tematycznych otwarci jesteśmy na realizację innych szkoleń sugerowanych przez naszych Klientów.

Wszyscy Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują specjalne certyfikaty i zaświadczenia przydatne w dokumentowaniu rozwoju zawodowego w procesie awansu.

Ponadto istnieje możliwość zorganizowania szkolenia otwartego specjalnie dla zainteresowanej grupy nauczycieli. Jedynym warunkiem jest zebranie minimum 8 zdecydowanych osób. Zaletą takiej formy realizacji usług jest możliwość uzgodnienia dogodnego terminu oraz miejsca szkolenia.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Chabo
Profesjonalne szkolenia dla placówek oświatowych - galeria
Profesjonalne szkolenia dla placówek oświatowych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: KOMPLEKSOWE ROBOTY DACHOWE, REMONTY MIESZKAŃ   Następna usługa: Doradztwo psychologa w rekrutacji pracowników