favore.pl
Chirurgia estetyczna 100% SATYSFAKCJI ZAPRASZAMY!!

Chirurgia estetyczna 100% SATYSFAKCJI ZAPRASZAMY!! nr 3365

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
3 000 / sztuka
Kontakt
MEDIFEM
Wyślij e-mail
ul. Puławska 488
02-884 Warszawa

tel: 22 356183122 3561831
tel: 602 217148602 217148
fax: 22 3561834
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-19:00
OPIS USŁUGI
MEDIFEM

Chirurgia estetyczna

Nie wszyscy lekarze potrafią tak dobrze ocenić sylwetkę kobiety (biust, brzuch, biodra, uda, zewnętrzne narządy rodne) jak lekarze ginekolodzy. Pacjentki obdarzają ich największym zaufaniem, pozwalając badać i leczyć najbardziej intymne obszary swego ciała. Obowiązkiem każdego ginekologa jest podczas badania narządu rodnego kobiety zbadanie jej piersi. To ginekologowi zwierzają się pacjentki niezadowolone z wyglądu piersi po karmieniu dzieci, z nadmiaru tkanki tłuszczowej brzucha, bioder i ud po ciąży. Dlatego też ginekolog dysponujący odpowiednią wiedzą i doświadczeniem operacyjnym powinien brać czynny udział w poprawie wyglądu narządu rodnego kobiety, jej sylwetki w tym także biustu. Odsysanie tłuszczu celem modelowana sylwetki wykonujemy unikalna metodą znieczulenia nasiękowego. Ten rodzaj znieczulenia jest równie skuteczny i dużo bezpieczniejszy od znieczulenia ogólnego zwanego narkozą. Liposukcja w takim znieczuleniu pozwala ponadto zmniejszać depozyty tkanki tłuszczowej nie tylko w pozycji leżącej ale i siedzącej a nawet stojącej.


Całkowity koszt odsysanie tłuszczu z brzucha, bioder, pośladków, ud, łydek jest negocjowany indywidualnie i wynosi od 3000 do 5000 zł zależnie od wzrostu, wagi i typu konstytucjonalnego pacjentki.

Zabiegi powiększania, zmniejszania i podnoszenie piersi wykonywane są przez doświadczonego chirurga specjalizującego się w onkoplastyce.

Wraz z jednodniowym pobytem w klinice to wydatek rzędu 6000 do 12000 zł przy koszcie implantu między 3600 i 6600 zł.

Kim jesteśmy

Klinika MEDIFEM została utworzona z myślą o zapobieganiu chorobom i ich leczeniu, a także w trosce o piękną sylwetkę, urodę i dobre samopoczucie kobiet. Tu Panie mogą znaleźć komfortowe warunki pobytu, intymną atmosferę, dyskrecję, profesjonalizm medyczny, miłą i oddaną opiekę lekarsko-pielegniarską. Tu też mogą skorzystać z osiągnięć medycyny XXI wieku opartej o nowatorskie techniki operacyjne.

Mieścimy się przy ulicy Puławskiej 488 w Warszawie. Budynek wyposażony jest we wszystkie możliwe media w tym klimatyzację z filtrami Hepa. W części ambulatoryjnej znajduje się gabinet chirurgiczny, gabinet ginekologiczny, pracownia uroginekologiczna z aparatem do badań urodynamicznych oraz gabinet położniczy z nowoczesnym aparatem ultrasonograficznym. Sala zabiegowa chirurgii i dermatologii estetycznej wraz z dwoma pokojami dwułóżkowymi przeznaczone są dla pacjentek leczonych w trybie pobytów jednodniowych. Sala zabiegowa ginekologii estetycznej i uroginekologii wyposażona jest między innymi w nowoczesny endoskopowy tor wizyjny oraz windę do laparoskopii bezgazowych. Mieszczą się tu również trzy dwułóżkowe pokoje chorych z pełnymi węzłami sanitarnymi. Warunki w nich panujące zapewniają wysoki standard pobytu oraz intymną atmosferę. W części socjalno-magazynowej budynku znajduje się sala konferencyjna przeznaczona do przeprowadzania szkoleń, między innymi z zakresu ginekologii estetycznej tzw. kosmetoginekologii.

Praktyka ginekologiczno-chirurgiczna założona w 1992 roku przez dr Andrzeja Barwijuka, późniejszego wieloletniego ordynatora oddziału ginekologii szpitala Św. Rodziny w Warszawie, rozszerza obecnie zakres świadczonych usług o te dziedziny medycyny, które służą poprawie jakości życia kobiet. Do współpracy zaproszeni zostali doświadczeni lekarze chirurdzy, ortopedzi, dermatolodzy, onkolodzy, anestezjolodzy i ginekolodzy.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
3 000 / sztuka
Kontakt
MEDIFEM
Wyślij e-mail
ul. Puławska 488
02-884 Warszawa

tel: 22 356183122 3561831
tel: 602 217148602 217148
fax: 22 3561834
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-19:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Chirurgia estetyczna 100% SATYSFAKCJI ZAPRASZAMY!! - galeria
Chirurgia estetyczna 100% SATYSFAKCJI ZAPRASZAMY!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Renowacja mebli antycznych stolarka i tapicerka   Następna usługa: Nietuzinkowa, perfekcyjna, za rozsądną cenę!