Obóz Paintballowo  -  Survivalowy

Obóz Paintballowo - Survivalowy nr 340694

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Cena
1 549 / osoba
Kontakt
Jacek
Biuro Podróży Wygoda Travel
Wyślij e-mail
ul. Grodzka 60
31-044 Kraków

tel: 12 252 09 50
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
LATO LEŚNYCH LUDZI
Bory Tucholskie położone są w południowo-wschodniej części Pojezierza Pomorskiego, na pograniczu Kaszub. Występują tu dziewicze lasy z nieprzebytymi bagnami i krystalicznymi jeziorami. Zapraszamy do miejscowości Zamrzenica - małej osady leżącej w sercu Borów, 18 km od Tucholi, na Obszarze Chronionego Krajobrazu, w malowniczej dolinie Brdy, nad brzegiem Jeziora Koronowskiego. Obozy przeznaczone są dla aktywnej młodzieży, lubiącej kontakt z naturą i niezapomniane wrażenia.

Obóz młodzieżowy: Paintballowo - Survivalowy
Wiek uczestników 10 - 14, 14 - 18 lat.

Program:
Paintball - strategiczne zabawy strzeleckie z użyciem broni na żelowe kulki z kolorową farbą; zajęcia z różnymi scenariuszami (m.in.: walka o zrzut z amunicją i apteczką, odbicie i transport VIP-ów), realizowane będą przez zespoły: nad wodą, w lesie, budynkach i fortyfikacjach - również nocą (każdy uczestnik ma dyspozycji 500 kul przez cały obóz).
Survival - nauka przetrwania w trudnych warunkach i pokonywania przeszkód terenowych: budowa tratw, przeprawy przez rzeki, wąwozy i bagna, wiązanie węzłów, budowa obozowisk, rozpalanie ognia różnymi metodami i w różnych warunkach, budowa i nocleg w szałasach, biwaki w lesie, rozpoznawanie jadalnych roślin i tropów zwierząt, "leśne potrawy", pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, pieczenie podpłomyków w ognisku, zabezpieczanie sprzętu na wodzie.
Techniki linowe - nauka wiązania węzłów, zasady asekuracji, pokonywanie mostów linowych, wspinaczka na ściance wspinaczkowej, skrzynkach i słupie.
"Bieg Robinsona" - wspinanie się po słupie z asekuracją, skok Tarzana, transport kłody, przeciąganie liny w wodzie i w uprzężach alpinistycznych, przejście mostu linowego.
Samoobrona - sposoby obezwładniania napastnika, taktyka poruszania się w pomieszczeniach, sztuka "walki bez walki", psychologia samoobrony, walka w stójce i parterze, w dystansie bliskim i dalekim.
"Misja Specjalna" - dwudniowa terenowa gra strategiczna - wykorzystanie nabytych umiejętności (realizowanie zdań, biwakowanie w terenie, odnajdywanie właściwej drogi, odszukiwanie wskazówek i pułapek, współpraca w zespole, "komunikowanie się bez słów", "snajperski paintball").
Zajęcia survivalowe - przeprawy przez rzeki i bagna, budowa tratw, rozpalanie ognisk, nocleg w szałasach, rozpoznawanie roślin i tropów zwierząt, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach itp.
Terenoznawstwo - "czytanie mapy", nauka posługiwania się busolą, odnajdywanie północnego kierunku, wędrówki na orientację, nocne podchody, zaawansowane gry terenowe, sygnalizacja i komunikowanie się w terenie.
Strzelectwo - strzelanie z łuków i proc oraz krótkiej i długiej broni pneumatycznej.
Pierwsza pomoc - nauka podstawowych zagadnień dotyczących pierwszej pomocy przed medycznej, konstruowanie noszy, transport rannego w trudnych warunkach oraz w wodzie płytkiej i głębokiej, symulacja akcji ratunkowej na wodzie, gra samarytańska sprawdzająca zdobytą wiedzę.
Wędrówki piesze i rowerowe - duktami leśnymi Borów Tucholskich. Zajęcia sportowe i rekreacyjne - plażowanie i kąpiele w jeziorze, kajaki i rowery wodne, turnieje sportowe, zaprawy poranne, biegi sprawnościowe, ogniska z pieczeniem kiełbasy i gitarą, dyskoteki.

Zakwaterowanie:
Ośrodek Wypoczynkowy "Leśne Ustronie" położony w Zamrzenicy na rozległym, ogrodzonym i oświetlonym terenie w sosnowym lesie, bezpośrednio nad czystym Jeziorem Koronowskim. Na terenie ośrodka: jadalnia, kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, świetlica z TV SAT, biblioteka, sklepik spożywczy, sztuczna ściana wspinaczkowa, boiska, plac zabaw, pole paintballowe z fortyfikacjami, tenis stołowy, miejsce na ognisko. Nad jeziorem usytuowana jest wydzielona plaża z kąpieliskiem oraz sprzętem sportowym i wodnym.

Obóz paintballowo-survivalowy - zakwaterowanie w drewnianych domkach typu Brda składających się z 2 pokoi 2 os. i 1 pokoju 2, 3 os. oraz domkach typu Chata składających się z 2 pokoi 2 os. Wszystkie domki posiadająwerandy, łazienki (umywalka, natrysk, WC) oraz aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem i chłodziarką.

Wyżywienie:
Całodzienne (3 posiłki + podwieczorek). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

Transport:
Autokar turystyczny.

Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.

Cena obejmuje:
Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, transport, realizację programu, opiekę: pedagogiczną, instruktorską, ratowniczą, nagrody i pamiątki, ubezpieczenie Signal Iduna S.A.

Informacje praktyczne:
Należy zabrać: legitymację szkolną, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres, kurtkę przeciwdeszczową, odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie, mogące ulec zniszczeniu), buty turystyczne, latarkę z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne, własny sprzęt wędkarski. Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka.

Uwagi:
Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców z zastosowaniem wszelkich, niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki, maski ochronne, mundury, rękawice). Program zostanie odpowiednio dostosowany do panujących warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zajęć paintballowych w cenie ok. 25-35 zł (w zależności od realizowanych scenariuszy). Uczestnicy w zależności od rodzaju obozu otrzymują blaszki identyfikacyjne, naszyjniki traperskie lub medaliony wędkarskie.
Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 os. w danych przedziałach wiekowych. W przypadku niewystarczającej ilości uczestników w wymaganym przedziale wiekowym, grupy mogą być połączone.
Uczestnicy z dojazdem własnym proszeni są o przyjazd do obiektu w dniu rozpoczęcia obozu po godz. 17:00 oraz o jego opuszczenie ostatniego dnia obozu do godz. 10:00.

Cena: 1549 zł/os


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU salonturystyki
Obóz Paintballowo - Survivalowy - galeria
Obóz Paintballowo - Survivalowy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: DJ Wodzirej Zachodniopomorskie Wesela Karaoke...   Następna usługa: Kredyty hipoteczne Tuchola kredyty hipoteczne