Firma Bartosz Kieleckie Centrum Pomp !!!!!

Firma Bartosz Kieleckie Centrum Pomp !!!!! nr 3434

Lokalizacja: Kielce (woj. świętokrzyskie)

INFORMACJE
Cena
80 / sztuka
Kontakt
Firma Bartosz Sp.j.
Wyślij e-mail
Ściegiennego 35a
25-033 Kielce

tel: 41 3613174
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Firma Bartosz Sp.j.
Kieleckie Centrum Pomp
   
   
   
   
   
   O firmie
 
       Firma "Bartosz" Sp. j. działa w branży inżynieryjno-sanitarnej od 1990r. Dzięki fachowej wiedzy opartej na wieloletnim doświadczeniu jak również ciągłemu doskonaleniu się i rozwojowi, stawiamy czoło oczekiwaniom i wymaganiom współczesnego rynku. Oferujemy przyjazne dla środowiska urządzenia oraz kompletne systemy, które umożliwiają znaczące oszczędności m.in. poprzez ograniczenia zużycia wody, ciepła i energii elektrycznej. Gwarantujemy najbardziej efektywne, a zarazem sprawdzone technologie. Proponujemy bogatą gamę wyrobów, zapewniając jednocześnie naszym klientom sprawną i kompleksową obsługę.

Zapraszamy do współpracy
Oferta
 

Uzdatnianie wody (stacje wodociągowe)

Proponujemy Państwu głównie rozwiązania w pełni automatyczne, gwarantujące otrzymanie parametrów wody w odpowiedniej i niezmiennej jakości przez cały czas eksploatacji. Technologie, które opracowujemy są zgodne z aktualnie obowiązującymi normami, jak również z potrzebami i wymaganiami naszych klientów. Oferujemy zarówno małe układy dla indywidualnych gospodarstw, pensjonatów czy też niewielkich instytucji i zakładów pracy, które wykonywane są w oparciu o głowice automatyczne i zbiorniki z tworzyw sztucznych. Większe stacje wodociągowe np. dla gmin lub tez ujęć miejskich, wykonywane są na filtrach opartych o zbiorniki stalowe i przepustnice z napędami oraz rurociągi i kształtki stalowe lub z PCV. Opracowujemy i wykonujemy również stacje uzdatniające wodę na zasadzie np. odwróconej osmozy, wymiany jonowej itp.


Budowa systemów pompowych

Oferujemy naszym klientom kompaktowe lub indywidualnie zaprojektowane i wykonane układy pompowe. Mają one zastosowanie w instalacjach wodociągowych, kanalizacyjnych, technologicznych i przeciwpożarowych, a są to głównie tzw. zestawy hydroforowe, przepompownie ścieków oraz pompownie do mediów specjalnych i ppoż. W celu zapewnienia ekonomicznej oraz bezobsługowej pracy i wyeliminowania do minimum awaryjności, większość naszych układów pompowych, w zależności od potrzeb i przeznaczenia, jest wyposażona w sterowniki swobodnie programowane, w przetwornice częstotliwości i układy soft-start. Proponowane przez nas pompownie, mogą pracować zarówno jako samodzielne, pojedyncze układy jak również w skomplikowanych systemach umożliwiających centralne sterowanie, wizualizację oraz archiwizację danych. W naszych pompowniach stosujemy sprawdzone urządzenia najbardziej renomowanych firm dostępnych na rynku.


Automatyka przemysłowa

Wykonujemy sterowania i szafy sterujące do sterowania pracą linii produkcyjnych mających zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu jak również w gospodarce wodno-ściekowej. Modernizujemy wyposażenie i automatyzujemy procesy produkcyjne. Proponujemy rozwiązania od prostych sterowań na kompleksowych układach sieci sterowników oraz systemów SCADA.
Wykonujemy także układy monitoringu w/w systemów za pomocą łączy telefonicznych, radiowych i telefonii komórkowej. Powyższe zagadnienia opracowujemy od projektu technicznego poprzez oprogramowanie sterowników, stacji wizualizacyjnych na dokumentacji powykonawczej i szczegółowych instrukcjach obsługi kończąc.


Wentylacja z odzyskiem ciepła

Posiadamy opatentowane rozwiązanie wymiennika ciepła typu powietrze-powietrze o wysokiej sprawności, wynoszącej 85 - 92% przy stosunku nawiewu do wy-wiewu równym 1. W oparciu o to urządzenie budujemy centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła o wydajnościach od 400 do 16 000 m3/h. Dla uzyskania większych przepływów powietrza stosujemy sekcje wymienników, połączone w układ równoległy.
Produkowane przez nas centrale znalazły zastosowanie w wielu obiektach, spełniając założone wymagania i oczekiwania inwestorów. Całkowita szczelność i wysoka sprawność wymiennika pozwala na odzyskanie z powietrza ciepła odpadowego (np. technologicznego) do podgrzania powietrza świeżego bez konieczności stosowania dodatkowych źródeł ciepła. Umożliwia to również chłodzenie powietrza w okresie letnim dzięki wykorzystaniu zjawiska parowania wody.


Firma Bartosz - Jakość, Wiedza i Doświadczenie.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
brak opinii negatywnych - pokaż wszystkie opinie
Firma Bartosz Kieleckie Centrum Pomp !!!!! - galeria
Firma Bartosz Kieleckie Centrum Pomp !!!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Tartak usługowo - handlowy w Zieluniu.   Następna usługa: Chemia dla kazdego!!!