favore.pl
OGROBUD Rewaloryzacja parków zabytkowych  -  ZOBACZ

OGROBUD Rewaloryzacja parków zabytkowych - ZOBACZ nr 3465

Lokalizacja: Pleszew (woj. wielkopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
inż. Jan Klauza
Wyślij e-mail
ul. Kochanowskiego 12
63-300 Pleszew

tel: 62 742123562 7421235
tel: 602 303252602 303252
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-15:00
OPIS USŁUGI

Spośród szeregu usług oferujemy:
>>Rewaloryzacja parków zabytkowych<<
Pielęgnacja starych drzew, wycinka drzew, likwidacja pni, odnawianie trawników, nasadzanie drzew, krzewów i   kwiatów. Posiadamy zezwolenie konserwatora zabytków na pracę w obiektach zabytkowych.

 Szanowni Państwo !

    Jako jeden z największych prywatnych zakładów zieleni w Polsce oferujemy Państwu profesjonalne przesadzanie jak również sadzenie drzew dużych. Długoletnia praktyka, bogate doświadczenie, odpowiednie wykształcenie kadry kierowniczej jak również pracowników doprowadziło do tego że prace wykonywane przez nas są doskonałą wizytówką naszej firmy. Uzyskaliśmy szerokie uznanie wśród szerokiej rzeszy inwestorów, naukowców jak i również czołowych firm europejskich, zajmujących się tą problematyką. Posiadamy wspólnie z Euro - Tree największy zestaw maszyn do przesadzania dużych drzew w Europie. A maszyna o średnicy bryły trzech metrów jest jedyną tego typu konstrukcją na świecie. Wprawdzie są podobne maszyny ale ta jest niepowtarzalna. Praktycznie przy zastosowaniu tych nowoczesnych maszyn wykonujemy przesadzanie drzew przez cały rok. Jednak ze względu na ich rozwój nie powinno się ich przesadzać w okresie wzmożonej wegetacji.

  Należy pamiętać, że przesadzenie drzewa to przemieszczanie z jednego miejsca na drugie w taki sposób, że drzewo wciąż rośnie, a wykonuje się to w sytuacjach kolidujących z powstawaniem nowych inwestycji, czy też przeszkadzających w spełnianiu funkcji otaczającego terenu.

  Stosując do przesadzeń posiadane maszyny możemy przesadzać drzewa do obwodu pnia 150 cm. Wykonujemy również przesadzanie drzew o większych obwodach pni stosując specjalne obudowy. Byliśmy współudziałowcami przy jednej z największych na świecie operacji przesunięcia trzech kasztanowców w Warszawie gdzie jedna z brył miała ciężar 2200 ton. Do tej współpracy zaprosiła nas jedna z największych firm budowlanych na świecie Boygues z Francji, która była głównym koordynatorem tych prac.

  Dysponując także nowoczesnym sprzętem pomocniczym do wykonywania tych prac jak: rębaki do gałęzi, podnośniki koszowe, frezarki do pni, piły spalinowe, beczkowozy oraz najnowsze preparaty przyspieszające ukorzenianie się przesadzonych drzew. Wszystko to połączone z wiedzą, umiłowaniem zawodu oraz wieloletnią praktyką pozwala nam na wdrażanie najnowszych technologii i sprostanie najwyższym standardom.

    Firma nasza na przestrzeni ostatnich lat wykonała wiele przesadzeń dużych drzew kolidujących z powstawaniem nowych inwestycji z udanym skutkiem. Prace wykonujemy na terenie całego kraju  udzielając gwarancji na przesadzane drzewa. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych, którzy poprzez umiłowanie do przyrody podejmują próbę ratowania dużych cennych drzew, a nie ich wycinki. Kierujemy ją również do wszystkich tych którzy chcą przyspieszyć efekt wizualny swego otoczenia poprzez posadzenie dużego drzewa a nie czekanie na efekty przez wiele lat. Oferujemy również kompleksowe prace związane z wykonawstwem terenów zieleni. Dysponujemy dużym materiałem nasadzeniowym. Zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagających klientów sprawia nam wielką satysfakcję. Mam nadzieję że ta strona ułatwi przekazanie informacji o naszej firmie.

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc pomocą i radą w ratowaniu drzew. Zapraszamy Państwa do nawiązania z nami kontaktu.

 

 

  inż.  Jan Klauza właściciel firmy "Ogrobud"


Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
inż. Jan Klauza
Wyślij e-mail
ul. Kochanowskiego 12
63-300 Pleszew

tel: 62 742123562 7421235
tel: 602 303252602 303252
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-15:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
negatywna
rozwiń Litości! To metody jak ze średniowiecza! W ten sposób nie pielęgnuje się drzew od 30 lat. Takie działania jak te ze zdjęcia są wysoce szkodliwe dla drzew. Nie polecam! Wystawiona 23-11-2013 23:39 przez kris (89.70.86.*)   Zgłoś nadużycie
negatywna
rozwiń Litości! To metody jak ze średniowiecza! W ten sposób nie pielęgnuje się drzew od 30 lat. Takie działania jak te ze zdjęcia są wysoce szkodliwe dla drzew. Nie polecam! Wystawiona 23-11-2013 23:39 przez kris (89.70.86.*)   Zgłoś nadużycie
Zobacz wszystkie

Wystaw opinię
OGROBUD Rewaloryzacja parków zabytkowych - ZOBACZ - galeria
OGROBUD Rewaloryzacja parków zabytkowych - ZOBACZ Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Renowacja i polerowanie Felg Aluminiowych   Następna usługa: Chromowanie i polerowanie metali kolorowych