Szkolenie oraz instalacja Linux server  -  Śląsk

Szkolenie oraz instalacja Linux server - Śląsk nr 348640

Lokalizacja: Katowice, Mysłowice, Chorzów, Gliwice, Sosnowiec (woj. śląskie)

INFORMACJE
Cena
160 / sztuka Rabat 15% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
atarepl ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Andrzej
Astronet
Wyślij e-mail
Katowice
tel: 606326870
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 15%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-18:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Indywidualne szkolenie na miejscu u klienta realizowane na terenie Górnego Śląska oraz Zagłębia w zakresie instalacji systemu Debian Linux server - 160 zł. Zrzuty ekranu: Wyślij e-mail Instalacja oraz szkolenie na miejscu u klienta w zakresie instalacji Debian Linux serwer środowsko graficzne LXDE z następującym oprogramowaniem: Procmail Mail Filter, Read User Mail, SpamAssassin, DNS BIND, Open SSH, serwer plików, serwer wydruku, WWW Apache, bazy danych MySQL, bazy danych PostgreSQL, Samba - udostępnianie plików oraz drukarek między systemami Linux oraz Windows, tworzenie kopii zapasowych danych z komputerów podłączonych w sieci lokalnej. Łatwość konfiguracji usług serwerowych poprzez phpMyAdmin oraz panel Webmin.

Możemy doinstalować wszystkie programy dostępne dla systemu Debian, taka opcja pozwala na wykorzystanie komputera jako dodatkowej stacji roboczej. Aby zainstalować oraz przeprowadzić szkolenie wystarczy, że masz dodatkowy twardy dysk. Można również zainstalować Debian Linux serwer na tym samym dysku na którym jest Windows. Dysk zostanie podzielony na partycję Windows oraz Debian Linux. System Windows oraz zawartość programów, które są zainstalowane pozostaną nienaruszone. Po każdorazowym uruchomieniu komputera będziesz wybierał(a) system operacyjny w którym chcesz w danym momencie pracować.

Mogę również przeprowadzić szkolenie i zainstalować wersję serwerową na szybkim pendrive. O szczegóły dotyczące oferty po prostu pytaj e-mail: Wyślij e-mail , tel. Wyślij e-mail . Więcej o systemie Debian Linux na mojej stronie: Wyślij e-mail Kopiowanie tekstu oraz grafiki tej oferty zabronione. Cena 160 zł jest aktualna z rabatem w wysokości 30 zł udzielanym odwiedzającym Favore.pl

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 15 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU atarepl
Szkolenie oraz instalacja Linux server - Śląsk - galeria
Szkolenie oraz instalacja Linux server - Śląsk Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Klimatyzacja Chlodnictwo Torun Klimatyzacja Torun   Następna usługa: Zamek dmuchany, bajdocja