favore.pl
Centrum Usług Technicznych

Centrum Usług Technicznych nr 3519

Lokalizacja: Miasteczko Śląskie (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
CUTMAR Centrum Usług Technicznych Markowskiego
Wyślij e-mail
Gałczyńskiego 20
42-610 Miasteczko Śląskie

tel: 32 288859632 2888596
tel: 501 772098501 772098
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Centrum Usług Technicznych Markowskiego zajmuje się świadczeniem usług dla małych i średnich firm. Podstawową branżą jest dla nas informatyka. Świadczymy również inne usługi np.: prowadziny na zlecenie kadry i płace, montujemy centralki telefoniczne itp. Oprócz usług oferowanych przez nas osobiście staramy się także skupić wokół siebie inne firmy usługowe aby móc zaoferować naszym klientom większą gamę usług. Pozwala nam to na wspólne rozwiązywanie takich problemów klienta, których żadna z firm sama nie potrafiła by rozwiązać. Oferujemy naszym klientom stałe umowy serwisowe po to aby ze swoimi problemami nie musieli męczyć się sami.

Aktualnie oferowane przez nas usługi to:
I. Informatyka sieci (montaż,administracja,serwis,projektowanie), komputery (przeróbki,naprawa,doradztwo przy zakupie i sprzedaży bądź złomowaniu), programy (sprzedaż,instalacja,doradztwo), szkolenia (z przyjazdem do klienta), serwis i rozwiązywanie nagłych problemów, zabezpieczenia i odzyskiwanie danych.

II. Telekomunikacja montaż centralek telefonicznych, montaż sieci telefonicznych.

III. Kadry i płace ZUS (deklaracje, płatnik), dokumentacja kadrowa, dokumentacja płacowa, programy kadrowo-płacowe (sprzedaż i serwis).

Razem z współpracującymi z nami firmami oferujemy także:
I. Księgowość (prowadzoną przez biuro radcy podatkowego) prowadzenie książek przychodów i rozchodów, prowadzenie pełnej księgowości, doradztwo księgowo finansowe, oprogramowanie finansowo-księgowe (sprzedaż,instalacja,serwis,doradztwo), odzyskiwanie danych.

 

Centrum Usług Technicznych Markowskiego
zajmuje się świadczeniem usług dla małych i średnich firm. Podstawową branżą jest dla nas informatyka. Świadczymy również inne usługi np.: prowadzimy na zlecenie kadry i płace, montujemy centralki telefoniczne itp. Oprócz usług oferowanych przez nas osobiście staramy się także skupić wokół siebie inne firmy usługowe aby móc zaoferować naszym klientom większą gamę usług. Pozwala nam to na wspólne rozwiązywanie takich problemów klienta, których żadna z firm sama nie potrafiła by rozwiązać. Oferujemy naszym klientom stałe umowy serwisowe po to aby ze swoimi problemami nie musieli męczyć się sami.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
CUTMAR Centrum Usług Technicznych Markowskiego
Wyślij e-mail
Gałczyńskiego 20
42-610 Miasteczko Śląskie

tel: 32 288859632 2888596
tel: 501 772098501 772098
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Centrum Usług Technicznych - galeria
Centrum Usług Technicznych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Usługi związane z drewnem w Annopolu. TARTAK!   Następna usługa: Skutery śnieżne! Przejażdżki i wypożyczanie!