favore.pl
Efektywne i niezakłócone działanie systemów.

Efektywne i niezakłócone działanie systemów. nr 3523

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
DIGITLINE K. Baranowicz Sp.j.
Wyślij e-mail
Rzepakowa 19
94-214 Łódź

tel: 603 942947603 942947
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
 
 
 

 

Efektywne i niezakłócone działanie systemów i sprzętu informatycznego stanowi obecnie jeden z najistotniejszych elementów prawidłowego funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Niestety awarie systemów, powodujące utratę danych, zakłócenia w komunikacji, przerwanie procesu pracy zdarzają się najczęściej w najmniej odpowiednim momencie i wiążą się z poważnymi stratami. Przywrócenie prawidłowego działania systemu oraz naprawa sprzętu jest wtedy bardzo kosztowna, a często straty powstałe w wyniku awarii trudne do odrobienia.

Dlatego istotna jest profesjonalna opieka nad systemami i sprzętem informatycznym, a także natychmiastowa reakcja w sytuacji awaryjnej. Takie podejście gwarantuje podnoszenie efektywności zarządzania, minimalizację ryzyka strat, nieprzerwaną komunikację elektroniczną, a co najważniejsze - optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów.

Warto jest zatem współpracować z partnerem o najwyższych kwalifikacjach i kompetencjach, który w przeciwieństwie do wielu dużych firm, posiada zarówno potencjał jak i możliwości natychmiastowego działania i elastycznego dostosowywania się do potrzeb swoich wszystkich klientów.

Nasi inżynierowie to wysokiej klasy specjaliści z zakresu administrowania systemami IT, wsparcia użytkownika, kompleksowego serwisu sprzętowego. Ich wiedza i doświadczenie gwarantuje jakość i efektywność usług, np.:

Wyślij e-mail ,
Wyślij e-mail ,
Wyślij e-mail ,

Wyślij e-mail ,

Wyślij e-mail ,
Wyślij e-mail ,
Wyślij e-mail .
 

Warto także podkreślić naszą filozofię działania. Powierzone nam pod opiekę systemy i sprzęt informatyczny traktujemy jak pacjentów, dla których tak samo ważna jest profilaktyka, jak i diagnostyka, a w razie potrzeby natychmiastowa i skuteczna interwencja oraz konsultacje. Dlatego oferujemy systematyczny nadzór nad systemami i kompleksową opiekę techniczną, 24 godzinny serwis oraz pełną gotowość do świadczenia usług informatycznych i technicznych na każde wezwanie klienta.

Naszych dotychczasowych klientów przekonaliśmy, że usługi wsparcia systemów informatycznych oraz opieka techniczna nie musi być kosztowna. Nasza oferta cenowa dostosowana jest bowiem do potrzeb, jak również możliwości finansowych klientów, a proponowane przez nas pakiety dają pełną gwarancję skuteczności przy niskich kosztach usług. My po prostu wiemy co i jak robić, żeby maksymalnie zapobiegać pojawieniu się problemów oraz szybko je rozwiązywać.

Zaufali nam:

ICI Polska, ICI Polifarb - Pilawa, MPT Sp. z o.o., Medicover Polska, EDS Polska, General Motors Poland, Thomson Polkolor, CFP (Centrum Finansowe Puławska), Dux SC, Renobud - 1, Zemart, Urząd Gminy Warszawa-Targówek, Urząd Gminy Warszawa-Białołęka, PGNIG (Polskie Górnictwo i Gazownictwo ), Firmenich Polska, Immergas Polska i inni.

 
 

 

 

 

W naszej ofercie znajduje się serwis rozszerzony. Są to umowy serwisowe na określony czas reakcji i naprawy np.: 4/4, 4/24, 24/48 (godziny reakcji / czas naprawy). Naprawy wszelkich urządzeń komputerowych, wyspecjalizowane instalacje systemów operacyjnych. W szczególności posiadamy wieloletnią praktykę w konfiguracji zaawansowanych serwerów, storage systemów i sieci.

Oferujemy:

  podstawienie urządzenia zastępczego na czas naprawy
  (serwer, desktop, urządzenia sieciowe aktywne ),
  instalacje systemów operacyjnych, skalowanie i konfiguracje:
 

NOVELL Netware, MICROSOFT Windows NT / 2000 / 95 / 98, Unix, Linux/BSD,

  instalacje markowych systemów komputerowych i serwerowych:
  COMPAQ Proliant, DELL PowerEdge, IBM Netfinity, HP Netserver itp.,
  konfiguracje macierzy, systemy: SAN, Fibre Channel,
  systemy Backup, biblioteki DLT,
  instalacje sieci,
  Komputery typu PC wszelkich marek,
kompleksowe informatyzacje przedsiębiorstw:
 

sprzęt + sieć + oprogramowanie.

 
 
 

 

USŁUGI SYSTEMOWE

administracja systemów
wsparcie użytkowników
instalacje i porady
skalowanie systemów

Są to usługi doradcze inżynierów i konsultantów w zakresie eksploatacji systemów, zasad bezpieczeństwa i innych elementów związanych z systemami komputerowymi. Usługi te dotyczą wszelkich rodzajów sprzętu komputerowego i peryferiów, jak również wszelkich produktów systemowych i oprogramowania użytkowego.

Specjalizujemy się: NOVELL NetWare, Microsoft Windows NT / 2000 / 95 / 98, Unix, Linux / BSD, Bazy danych (SQL, Oracle).

Posiadamy pracowników z certyfikatami: NOVELL - CNE, MCP, Microsoft Cluster Server, MSCE .

Oraz programistów: PHP, C, C++, Java (Aplety, JSP), JavaScript, CGI, ASP (VB_script), HTML, XML, DHTML.

 

USŁUGI SPRZĘTOWE

  serwis gwarancyjny
  serwis pogwarancyjny
  serwis rozszerzony
  instalacje i wdrożenia

Jest to usługa rozwiązywania problemów klienta w zakresie eksploatacji systemu komputerowego. Klient podpisuje kontrakt, który daje mu dostęp do profesjonalnej pomocy technicznej w określonym zakresie. Help desk może dotyczyć również sprzętu komputerowego. W ramach kontraktu użytkownik otrzymuje także stały przegląd i inwentaryzację. Istnieje również możliwość dokupienia stałych przeglądów administracyjnych.

 

CERTFIKATY

Posiadamy certyfikaty sprzętowe takich firm jak: COMPAQ- ASE ( Accredited System Engineer ), COMPAQ- ACT ( Accredited Compaq Technician ), DELL- DCSE ( Dell Certified Systems Expert ), ACER, HP, IBM - Szkolenia w tzw. Kanale serwisowym, CNE( Certified Novell Engineer ), MCP ( Microsoft Certified Professional ), Supporting Microsoft Cluster Server.

Specjalizujemy sie ponadto w systemach serwerowych: COMPAQ Proliant, DELL PowerEdge, ACER Altos, IBM Netfinity, Instalacjach i konfiguracjach Storage System (macierze) i systemów Backup.

 

USŁUGI SIECIOWE
  okablowanie strukturalne Kat 5 i 5+
  diagnozowanie sieci
  konsultacje
 
 

 

Nasza oferta to również usługi internetowe związane z projektowaniem i realizacją stron www. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowania graficznego. Specjalizujemy się w projektach wdrożeniowych dla firm i instytucji.

Główną siłą naszej firmy jest profesjonalizm oparty na wiedzy i doświadczeniu kadry składającej się z artystów grafików (ASP). Gwarantujemy oryginalność pomysłów, dostosowanych do wizerunku firmy, a poprzez to lepszą promocję i reklamę.

Naszym celem jest nawiązanie dialogu z klientem aby móc poznać jego rzeczywiste potrzeby, wspólnie stworzyć najlepsze rozwiązanie e-bussines, które będzie odpowiadało jego celom, aspiracjom i możliwościom. Efektem tak rozumianej współpracy jest bardzo atrakcyjna cena, zwłaszcza w stosunku do największych na rynku firm i nieustępująca im wysoka jakość zastosowanych rozwiązań.

Oferta usług internetowych czyli projektowanie wizerunku medialnego firm oraz kompleksowo pojmowany e-marketing obejmuje:

grafikę reklamową, użytkową, projektowanie logo firmy, design itp.
tworzenie witryn internetowych,
tworzenie, podtrzymywanie i modernizacja stron www,
kampanie reklamowe w internecie (banery interaktywne we flashu),
pozycjonowanie witryn internetowych w wyszukiwarkach,
konta, serwery wirtualne, serwery stacjonarne, łącza stałe,
rejestracja domen ( com, net, org,).


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
DIGITLINE K. Baranowicz Sp.j.
Wyślij e-mail
Rzepakowa 19
94-214 Łódź

tel: 603 942947603 942947
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
brak opinii negatywnych - pokaż wszystkie opinie
Efektywne i niezakłócone działanie systemów. - galeria
Efektywne i niezakłócone działanie systemów. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: PODUSZKOWCE - doskonała zabawa w każdym terenie!   Następna usługa: Pasieka Barć zaprasza!