Zaawansowane Systemy Informatyczne

Zaawansowane Systemy Informatyczne nr 3532

Lokalizacja: Kielce (woj. świętokrzyskie)

INFORMACJE
Cena
20 / sztuka
Kontakt
Dotsystem Zaawansowane Systemy Informatyczne
Wyślij e-mail
Dewońska 1/52
25-637 Kielce

tel: 41 3314664
tel: 502 294491
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Firma DotSystem specjalizuje sie w:
projektowaniu profesjonalnych stron WWW w oparciu o technologie HTML, DHTML, JAVA SCRIPT, FLASH, PHP, obsłudze informatycznej firm, projektowaniu i wykonaniu sieci komputerowych. W zależności od potrzeb i wymagań klienta, wykonujemy strony zawierające proste grafiki, jak i zaawansowane animacje. Doradzamy, sugerujemy i pomagamy podczas decyzji klienta o doborze materiałów, zawartości merytorycznej, ilości stron i możliwości późniejszej rozbudowy witryny. Oferujemy swoje usługi z zakresu projektowania serwisów internetowych na zasadzie jednorazowej aktualizacji lub stałej opieki nad zawartością witryny WWW.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Szablon strony Wyślij e-mail gotowym wysokiej jakości projektem stworzonym do prostego i szybkiego wykorzystania. Szablon strony Wyślij e-mail że zostać użyty do stworzenia domowej lub firmowej strony, sklepu internetowego, prezentacji multimedialnej lub nawet jako oznaczenie stworzonego przez Ciebie oprogramowania. Gotowy szablon pozwoli na łatwe, szybkie i profesjonalne stworzenie Twojej strony internetowej.
Wyślij e-mail

Aby stworzyć atrakcyjną stronę www, nie wystarcza już znajomość HTML. Witryny wzbogacone o animacje i elementy interaktywne to w internecie codzienność. Umieszczenie na stronie tych elementów podnosi jej atrakcyjność. Aby zaprojektowana dla Państwa strona była najwyższej jakości, wykorzystujemy najnowszy produkt firmy MACROMEDIA.

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail

Sieć komputerowa jest systemem wzajemnie powiązanych stacji roboczych, urzadzeń peryferyjnych (takich jak drukarki, skanery i stacje robocze) i innych urzadzeń. W systemie sieciowym możliwe jest komunikowanie sie różnych typów komputerów. Do stworzenia sieci komputerowej wystarczają już dwa komputery. Wynikające korzyści z posiadania sieci komputerowej w firmie to między innymi jeden punkt dostępowy do internetu, możliwość korzystania z urządzeń takich jak drukarka, skaner poprzez sieć komputerową oraz połączenie sieciowe np. dwóch budynków firmy. Ważnym atutem jest również ułatwienie efektywnej komunikacji w firmie.

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Swoja ofertę kierujemy do dużych i małych firm, w których nie ma potrzeby tworzenia zespołu osób zajmujących sie informatyką. Nasze rozwiązania dopasowujemy do indywidualnych Państwa potrzeb. Proponujemy dwa warianty obsługi Państwa firmy: stały serwis z określoną ilością wizyt lub jednorazową pomoc bez konieczności podpisywania umowy.
Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail
Wyślij e-mail

Wiedząc, że internet to najszybsza i najtańsza forma zaistnienia na rynku i dotarcia do największego kręgu odbiorców, oferujemy Państwu pełne wykorzystanie możliwości internetu. Proponujemy kompleksowe usługi zapewniające wszystko, co jest niezbędne do utrzymania i prowadzenia profesjonalnego serwisu WWW.
Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Zaawansowane Systemy Informatyczne - galeria
Zaawansowane Systemy Informatyczne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Jazda czołgiem T - 34! NIESAMOWITE PRZEZYCIA!   Następna usługa: Jazda samochodami terenowymi po bezdrożach!