favore.pl
Monataż telewizji przemysłowej - Warszawa

Monataż telewizji przemysłowej - Warszawa nr 3538

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: wejście od tyłu

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
1 499 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
Nowoursynowska 159c pokój nr. 69
Warszawa

tel: 22 672363622 6723636
tel: 512 963097512 963097
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-18:00
rozwiń
OPIS USŁUGI


Telewizja dozorowa

Telewizja dozorowa (inaczej telewizja przemysłowa, użytkowa lub CCTV), niegdyś spotykana głównie w dużych zakładach pracy jako sposób na kontrolę pracowników, dziś znajduje bardzo wiele zastosowań. Montaż systemów telewizyjnych okazuje się bardzo dobrym rozwiązaniem w sklepach, przy kontroli imprez masowych czy nadzorowaniu newralgicznych punktów miast. Kamery telewizyjne wspomagają ochronę domów jednorodzinych i kompleksów wielomieszkaniowych. Coraz częściej stosują ją także agencje ochrony jako sposób na weryfikację sygnału alarmowego, co powoduje, że systemy telewizji dozorowej stają się doskonałym uzupełnieniem sygnalizacji włamania i napadu. Systemy telewizji dozorowej składają się z następujących elementów:

1. Kamery - w przeciwieństwie do znanych ogólnie kamer do zastosowań domowych, kamery w telewizji dozorowej są tylko jednym z elementów potrzebnym do skonfigurowania systemu. Nie rejestrują one obrazu, nie posiadają na ogół rozbudowanych opcji menu - razem z obiektywami stanowią "oko" całej instalacji. Podstawowym kryterium doboru jest czułość i rozdzielczość kamery. W przypadku kamer do zastosowań wewnętrznych, w pomieszczeniach o stałym oświetleniu stosuje się kamery o średniej czułości, ochrona zewnętrzna wymaga kamer o czułości wyższej. Dobra rozdzielczość kamery przydaje się w przypadku obserwacji obiektów oddalonych od kamery lub dużych terenów.

2. Obiektywy - przy doborze obiektywu należy wziąć pod uwagę 3 podstawowe parametry:

 • Ogniskową - wyrażoną w milimetrach i mówiącą o kącie "patrzenia" obiektywu. Im większa ogniskowa tym węższy kąt, a zarazem możliwość oglądania obiektów z większej odległości.
 • Przysłonę - automatyczna lub ręczna. Przysłona automatyczna (AUTO IRIS) stosowana jest na ogół w kamerach umieszczonych na zewnątrz. Reguluje ona dostęp światła do przetwornika kamery, nie dopuszczając do oślepiania promieniami słonecznymi, a jednocześnie pomóc może w obserwacji przy nie najlepszym oświetleniu (poprzez otwarcie przysłony).
 • Jasność - wyrażona w F. Im niższa tym większa jest przepuszczalność światła obiektywu. Obiektywy z małą wartością F często określane są jako "superjasne".

3. Monitory - dobieramy rozdzielczość i przekątną ekranu.

monitor

4. Przełączniki wizji, dzielniki ekranu, multipleksery - urządzenia służące do "zbierania" obrazu z kamer.

 • Przełącznik wizji - najprostsza wersja. Pozwala na oglądanie obrazu z kamer (od 2 do 16) na pełnym ekranie. Ograniczeniem jest fakt, że na ekranie możemy oglądać tylko jedną kamerę. Ich przełączanie może odbywać się ręcznie lub automatycznie (co zaprogramowany okres czasu)
 • Dzielnik ekranu (tzw. Quad) - oprócz funkcji, które ma przełącznik, może wyświetlić na ekranie obraz z czterech kamer, dzieląc ekran na cztery równe części.
 • Multiplekser - najbardziej zaawansowane urządzenie z tej grupy. Obsługuje zwykle od 4 do 16 kamer. Pozwala na oglądanie kamer pojedynczo lub na podzielonym ekranie (w sekwencjach 4, 9 lub 16 kamerowych). Multipleksery na ogół stosowane są wtedy, gdy zachodzi potrzeba nagrywania obrazu za pomocą magnetowidu. Posiadają bardzo przydatne w tym celu funkcje, takie jak np. detekcja ruchu. Reagując na zmiany w określonych miejscach ekranu multiplekser może załączyć lub wyłączyć magnetowid. Oprócz tego umożliwia odtwarzanie z magnetowidu tylko jednej wybranej kamery na pełnym ekranie.

rejestrator

5. Magnetowidy, karty VCR, rejestratory cyfrowe - służą do rejestracji obrazu z kamer.

 • Najprostszym rozwiązaniem jest magnetowid poklatkowy (time lapse). W zależności od możliwości finansowych i potrzeb możemy nasz system wyposażyć w magnetowid o czasie rejestracji od 24 do nawet 960 godzin. Należy zwrócić jednak uwagę na fakt, że obraz rejestrowany jest na kasecie i rejestracja w dłuższym trybie powoduje, że klatki na obrazie pojawiają się rzadko.
 • Coraz większą popularnością zaczynają cieszyć się karty VCR. Umożliwiają one rejestrację obrazu z kamer na twardym dysku komputera. W takiej opcji długość zarejestrowanego materiału zależy tylko od pojemności dysku.
 • Bardziej profesjonalną odmianą urządzenia do zapisu cyfrowego jest rejestrator cyfrowy. Stosowany jest na ogół w systemach, w których zastosowanie zwykłej karty VCR wiązałoby się z ryzykiem np. sabotażu (dostęp do komputera przez różnych użytkowników lub internet) czy też utraty danych (niestabilne systemy operacyjne). Rejestrator cyfrowy to połączenie wielokanałowego multipleksera i twardego dysku (na ogół wymiennego) lub zespołu dysków. Zaletą tego rozwiązania jest mała możliwość dostępu przez osoby niepowołane (kody dostępu, obudowy zabezpieczane mechanicznie), a także możliwość rejestracji dużej ilości materiału (rejestratory spotykane na naszym rynku mają nawet do 600 i więcej GB pamięci).

Instalacja i serwis Systemu telewizji przemysłowej CCTV

Oferujemy Państwu instalację telewizji przemysłowej w każdym obiekcie.

Po nawiązaniu z nami kontaktu Nasz pracownik umówi się z Państwem na wizytę. Następnie przyjedzie do Państwa w ustalonym terminie i dokona wstępnej analizy obiektu, bezpłatnie skonsultuje z Państwem potrzeby w zakresie ochrony obiektu, jak również zapozna Państwa z przybliżonymi kosztami przedsięwzięcia.

Kolejnym kokiem będzie wykonanie przez Nas szczegółowego projektu technicznego (określenie obszaru objętego monitoringiem oraz określenia parametrów i typu sprzętu, jaki będzie zainstalowany w systemie CCTV) a także wyceny instalacji.

Następnie, jeśli zdecydujecie się Państwo na instalację systemu CCTV zaproponujemy podpisanie umowy na zaprojektowanie, instalację i serwis systemu telewizji przemysłowej w której określony będzie m.in. dokładny koszt usługi, termin wykonania oraz projekt i parametry techniczne instalacji.

W dniu podpisania umowy płatna jest zaliczka - zależnie od uzgodnień 10-50% całkowitego kosztu systemu CCTV.

W umówionym terminie nasi pracownicy przystąpią do pracy w Państwa obiekcie. Instalacja okablowania, punktów instalacji kamer i serwera będzie przebiegała szybko i sprawnie, ograniczając do niezbędnego minimum zakłócenia w normalnym funkcjonowaniu firmy.

Po zainstalowaniu całego systemu monter przeprowadzi szkolenie z zakresu obsługi systemu cyfrowej telewizji CCTV. Po wykonaniu instalacji nasi pracownicy zostawią po sobie porządek, np. uprzątną gruz po wierceniach.

Przy odbiorze technicznym powinna zostać rozliczona niezapłacona część kosztu systemu.

Jeśli umowa obejmowała regularne przeglądy sprzętu, nasi pracownicy będą odwiedzać Państwa firmę po wcześniejszym umówieniu się. Sprzęt objęty jest roczną gwarancją. Nie dotyczy to uszkodzeń mechanicznych (wandalizm) i błędów obsługi.

Powyższe zasady obowiązują przy większości instalacji. Każdorazowo możemy je jednak dostosować do Państwa potrzeb. Prowadzimy politykę maksymalnej uczciwości i przejrzystości naszych działań. Dlatego staramy się wszystkie uzgodnienia zapisywać w umowie. Pragniemy aby współpraca była zawsze korzystna dla obu stron.

Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. I my to doskonale rozumiemy. Możesz nam zaufać.


Uscisk dloni


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
1 499 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
Nowoursynowska 159c pokój nr. 69
Warszawa

tel: 22 672363622 6723636
tel: 512 963097512 963097
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-18:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Monataż telewizji przemysłowej - Warszawa - galeria
Monataż telewizji przemysłowej - Warszawa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 14)
Poprzednia usługa: Klub bilardowy FREEBALL snooker POOL Gdańsk   Następna usługa: J. A. Golf Design - Development - POLECAMY!!